Top 10 3er Kit Einbaustrahler – LED žárovky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JungesLicht

#ad

Barva: kartáčovaná ušlechtilá ocel | 2 Watt LED světelný zdroj teplá bílá 3000 kelvinů | vč. 16W LED trafa a připojovací zástrčky kompletní sada, JungesLicht Sada 3 ks vestavných světel na nábytek

#ad
JungesLicht #ad - Doba náběhu: 1 sekunda, stmívatelné: Ne, jmenovitá životnost: 30 Rozměry vestavného reflektoru: vnější rozměr 65 mm, montážní hloubka 10 mm, otvor 55-58 mm.

Rozsah dodávky: 3 x led nábytkové svítidlo tim 2 w teplá bílá vč. 000 h. Materiál vestavného zářiče: hliník nekorodující / ochranné sklo: čiré sklo. Led: spotřeba 2 watty, napětí 12 voltů je zapotřebí led trafo, světelný výkon 20 w, teplá bílá 3000 kelvinů, třída energetické účinnosti a++, 180 lumenů, spínací cykly: 15 000.2 m připojovacího kabelu | 1x 16w led trafo | 6x AMP rozdělovač | 1x euro zástrčka s 2m kabelem.
ZnačkaJungesLicht #ad
VýrobceJungesLicht #ad
Hmotnost0.88
Číslo díluMÖ-2-WW-3er-Set-1
ModelkaMÖ-2-WW-3er-Set

2. BOYIR

#ad

BOYIR Sada 3 ks LED vestavných zářičů 230 V Ultra plochá LED bodová světla 3 stupně stmívatelná 6W 4000 K neutrální bílá vestavná svítidla 550LM LED vestavné bodové světlo otočné IP44 vhodné do

#ad
BOYIR #ad - V porovnání s běžnými halogenovými světly mohou naše led vestavné reflektory 230 V ušetřit více než 90 % nákladů na elektřinu. Průměr vestavných led světel činí 84 mm, velikost otvoru pro strop: 68–75 mm. Levou a pravou stranu lze otáčet o 45°, zasedací místnosti, chodby, hotely, čímž zajišťuje perfektní osvětlení a krásné světelné efekty.

Vestavné led zářiče jsou vybaveny spojovacími svorkami pro snadnou instalaci. Je velmi vhodný pro teplé a módní interiérové styly jako ložnice, kanceláře, obývací pokoje, restaurace atd. Vysoce kvalitní osvětlení a vysoký jas neutrální bílý 6w led vestavný reflektor má barevnou teplotu 4000 k a jas 550 lumenů. Dlouhá životnost a úspora energieboyir led vestavné bodové světlo s výkonem 500 lm může přímo nahradit 50w halogenové žárovky. Ultra plochý led vestavný zářič led vestavné svítidlo má ultra plochý design, montážní hloubka činí 30 mm a také úzké místo je plně kompetentní.

Našim zákazníkům nabízíme 5letou záruku kvality. V případě dotazů k používání se na nás můžete obrátit. Naše stropní bodová světla jsou bez blikání, které nedráždí oči. Stmívatelné led bodová světla stmívatelná, 95 lm 10 %, 300 lm 50 %, led vestavné svítidlo se 3 stupni stmívání, 550 lm 100 %, kliknutím na nástěnný spínač nastavíte pohodlný jas podle svých potřeb. Přímo připojeno k napájení 230 v, není nutný transformátor ani jiné příslušenství.
ZnačkaBOYIR #ad
VýrobceBOYIR #ad
Výška11.81
Délka33.07
Hmotnost0.88
Šířka33.07

3. HCFEI

#ad

Bílá matná s LED bodovým modulem 230 V I 3 W 320 lumenů I teplá bílá 3000 K I úhel vyzařování 120° I stmívatelné I 53-70 mm montážní otvor, HCFEI Sada 3 ks plochých LED vestavných zářičů ultra ploché

#ad
HCFEI #ad - Rozměry – rozměr otvoru průměr: 53–70 mm / vnější průměr: 84 mm / montážní hloubka vč. Mnohostranné použití – ať už v obývacím pokoji, ložnici, kuchyni nebo na chodbě – stropní LED bodové světlo 230 V zajišťuje všude útulnou atmosféru.

Perfektní osvětlení – vestavné led svítidlo z pevného hliníku v prémiové kvalitě vám nabízí všude moderní vzhled. Led modulu: 28 mm. Snadná montáž – díky přímé instalaci na síť 230 v bez transformátoru se vám u počtu vestavných LED světel meze nekladou. Efektivní světlo – 300 lumenů silný 3w led modul v teplé bílé barvě 3000 K je stmívatelný a snižuje náklady na elektřinu.
ZnačkaHCFEI #ad
VýrobceHC LIGHT #ad
Hmotnost0.62
Záruka3 roky záruka.

4. HCFEI

#ad

68-75 mm otvor teplá bílá 3000 K, HCFEI Sada 3 ks LED vestavných světel stmívatelné bílé otočné 3 W ploché 230 V vestavné bodové světlo vestavné bodové světlo

#ad
HCFEI #ad - Nakupujte bez starostí. Bodová světla mají široký úhel vyzařování 120 stupňů. Spojte vestavné zářiče s vhodným led stmívačem a můžete je plynule stmívat ze 100 – 0 %. Otočné – stmívatelné vestavné reflektory jsou plně sklopné, takže můžete stropní zářiče velmi přesně vyrovnat.

Pokud se ti z nějakého důvodu něco na svítidlech nelíbí, dostaneš peníze zpět. Vestavné zářiče mají teplou barvu světla 3000 K. Při průměrném používání to odpovídá životnosti 12 let. Sada se dodává s modulem gu10 se spotřebou 3 W a světelným výkonem 320 lumenů nahrazuje 50 wattů. Nemusíte uvažovat o ovladači ani transformátoru. Vaše dotazy zodpovíme do 24 hodin. Můžete je připojit přímo k 230voltové síti.

Rozměry stropních bodů jsou: hloubka vestavby: 25 mm, velikost řezu 68 mm, vnější průměr 82 mm. Snadná instalace instalace vestavných led světel je velmi jednoduchá. Na vestavné bodové svítidlo HCFEI platí záruka 5 let. Extrémně dlouhá životnost – vestavný zářič hcfei je vybaven nejnovější led čipovou technologií. Slibujem: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme riziko zcela na sebe a poskytneme vám slib.
ZnačkaHCFEI #ad
VýrobceHC LIGHT #ad
Hmotnost0.84
ZárukaZáruka 5 let.

5. HCFEI

#ad

5 W, otočné, teplá bílá 3000 K, 68-75 mm, HCFEI Sada 3 ks LED vestavných zářičů, bílé, matné, vyvrtaný otvor, 230 V, ploché, stmívatelné, vestavné bodové světlo

#ad
HCFEI #ad - Bodová světla mají široký úhel vyzařování 120 stupňů. Led vestavný zářič gu10 modul - široký úhel vyzařování - spotřeba 5 wattů tyto vestavné zářiče mají modul gu10 světelný zdroj. Nemusíte uvažovat o ovladači ani transformátoru. Snadná instalace instalace led vestavného reflektoru je velmi jednoduchá.

Spojte vestavné svítidlo s vhodným led stmívačem a můžete je plynule stmívat ze 100 – 0 %. Na vestavné bodové světlo HCFEI platí 5 let záruka. Nakupujte bez starostí. Sada se dodává se světelným zdrojem gu10 se spotřebou 5 wattů a světelným výkonem 425 lumenů nahrazuje 50 wattů. Pokud by se vám z nějakého důvodu něco na svítidle nelíbilo, dostaneš peníze zpět. Při průměrném používání to odpovídá životnosti 12 let.

Extrémně dlouhá životnost – vestavný zářič hcfei je vybaven nejnovější technologií led čipů. Rozměry stropních bodových světel jsou: montážní hloubka: 30 mm, velikost řezu 68 mm, vnější průměr 82 mm. Otočné – stmívatelné vestavná světla jsou plně sklopná, takže můžete stropní zářiče velmi přesně vyrovnat. Příslib hcfei: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme na sebe riziko a dáváme ti slib. Vestavná svítidla mají teplou barvu světla 3000 K.
ZnačkaHCFEI #ad
VýrobceHC LIGHT #ad
Hmotnost1.04
ZárukaVýrobce warranty for 2 years from date of purchase.

6. Liakai

#ad

Loevschall LED svítidlo pod linku | LED stropní svítidlo do kuchyně | LED bodová sada 3 ks | vestavná svítidla bílá, 2 W | trojúhelníková LED lampa | moderní kuchyňské osvětlení

#ad
Liakai #ad - Propůjčuje krásný integrovaný vzhled, protože trojúhelník je zcela zasunut a dráty proto nejsou vidět. VysokÁ cri-hodnota – emerald má vysokou hodnotu cri více než 90 Tlačítko zapnutí/vypnutí na hlavním místě, které ovládá všechna bodová světla současně.

Perfektní stropní svítidlo led svítidlo k dovybavení v kuchyních, domácích prostorách nebo vitrínách. Trojúhelníkové stropní led svítidlo ploché – díky tvaru trojúhelníku je světlo lehce nakloněné, čímž se světlo dále vpředu dopadá na desku stolu a zajišťuje dobře vycentrované světlo.

Led světlo s vysokou hodnotou CRI znamená, že světlo reprodukuje barvy co nejpřirozeněji. Funguje jako přídavná ovládací funkce a hodí se zejména tehdy, když není nástěnný spínač poblíž. Vysoce kvalitnÍ ocel - exkluzivní výraz s materiálem z kartáčované oceli. Koncipováno tak, aby při montáži svítidla nebyly vidět žádné montážní držáky.
ZnačkaLiakai #ad
VýrobceLoevschall #ad
Hmotnost1.7
Číslo díluEmerald 3-kit, alu
ModelkaEmerald 3-kit, alu

7. VBLED

#ad

Sada 3 ks "Fortis" 3W LED hliníkový mini vestavný zářič teplá bílá se síťovým zdrojem 12 VDC

#ad
VBLED #ad - 0 – 100% stmívatelné pouze se stmívatelným led ovladačem pro samostatné ovládání zářičů v různých směrech. Montáž je díky upínacím pružinám do stropů velmi jednoduchá. S touto sadou můžete přímo nastartovat a nainstalovat svá led mini bodová světla.

Kromě led mini bodových světel je k dispozici také vhodné trafo. Dálkové ovládání má čtyři kanály a může tak ovládat až čtyři různé síťové zdroje – a tím i skupiny minispotů. Paralelní zapojení s konstantním napětím 12 v dc zkontrolujte LED Mini Spot s konstantním proudem kabelový plán a najděte ten správný LED ovladač pro mini body. Vestavná led bodová světla mají vždy 45 cm dlouhý vstupní kabel červený a výstupní kabel černý.

Naše extra malé, výkonné a moderní led mini bodové světlo / vestavné bodové světlo s 12v dc síťovým zdrojem. Rozměry: 45 mm x 27 mm – otvor pro štětiny: 41 mm Životnost: cca 30 000 hodin – Materiál: černý eloxovaný hliníkový kryt + PC plastová čočka. Skupiny, pro každou skupinu potřebuje vlastní síťový zdroj. Konstantní napětí 3 w – 12 v dc – 256 lumenů – ip65 – 3000 k teplá bílá – úhel vyzařování: 60°.
ZnačkaVBLED #ad
VýrobceVBLED #ad

8. HCFEI

#ad

3,5 W, HCFEI Sada 3 ks plochých designových mini LED vestavných zářičů 230 V pouze 28 mm montážní hloubka plochý stropní zářič, kartáčovaná ušlechtilá ocel, 65-68 mm otvor teplá bílá 3000, 400 lumenů

#ad
HCFEI #ad - 100% hliníkový tlakový odlitek | barva: kartáčovaná ušlechtilá ocel matný chrom | ideální pro stropy v obytných prostorách, na spaní i do kuchyně, koupelny a WC | Také na dřevěné stropy. Moderní světlo | žádné blikání | výkon 3, 5 W. Velmi plochý zářič | pouze 28 mm montážní hloubka | přímo na 230 V. Světelný proud: 400 lm lumenů nahrazuje cca 45w Haolgen | Stmívatelné: Ne | Barva světla: 3000 K. Vestavná roztečná kružnice průměr: 65 mm | vnější průměr: 74mm.
ZnačkaHCFEI #ad
VýrobceHC LIGHT #ad
Hmotnost0.95
Záruka3 roky záruka.

9. HCFEI

#ad

Chromové, ploché, matné, vestavné bodové světlo 68 mm, HCFEI Sada 3 ks LED vestavných zářičů, úhel vyzařování 120°, stmívatelné, vestavné bodové světlo, 230 V, otočné 5 W, teplá bílá 3000 K

#ad
HCFEI #ad - Spojte vestavné svítidlo s vhodným led stmívačem a můžete je plynule stmívat ze 100 – 0 %. Bodová světla mají široký úhel vyzařování 120 stupňů. Při průměrném používání to odpovídá životnosti 12 let. Snadná instalace instalace led vestavného reflektoru je velmi jednoduchá.

Tím má Řím životnost 35 000 hodin. Rozměry stropních bodových světel jsou: montážní hloubka: 30 mm, velikost řezu 68 mm, vnější průměr 82 mm. Na vestavné bodové světlo HCFEI platí 5 let záruka. Můžete je připojit přímo k síti 230 V. Vestavná svítidla mají teplou barvu světla 3000 K. Nakupujte bez starostí. Extrémně dlouhá životnost – vestavný zářič hcfei je vybaven nejnovější technologií led čipů. Pokud by se vám z nějakého důvodu něco na svítidle nelíbilo, dostaneš peníze zpět.

Led vestavný zářič gu10 modul - široký úhel vyzařování - spotřeba 5 wattů tyto vestavné zářiče mají modul gu10 světelný zdroj. Nemusíte uvažovat o ovladači ani transformátoru. Příslib hcfei: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme na sebe riziko a dáváme ti slib. Otočné – stmívatelné vestavná světla jsou plně sklopná, takže můžete stropní zářiče velmi přesně vyrovnat.
ZnačkaHCFEI #ad
VýrobceHC LIGHT #ad
Hmotnost1.01
Číslo dílu3x5050SNWW
Modelka3x5050SNWW

10. VBLED

#ad

Neomezené možnosti: terasa, obývací prostor, VBLED® 3dílná sada 3W mini vestavné bodové světlo vestavné bodové světlo teplá bílá 3000 K IP44 12 V DC teplá bílá vč. LED trafa a spojky, koupelna

#ad
VBLED #ad - Kompatibilní s PWM stmívačem. Barvy světla: 3000 k, životnost led světelného zdroje: cca 30 000 hodin, 0 – 100% stmívatelné pouze se stmívatelným LED ovladačem. Montáž je díky upínacím pružinám do stropů velmi jednoduchá.

Extra malé, výkonné a moderní led mini bodové světlo / vestavné bodové světlo. Vestavná led bodová světla mají vždy 50 cm dlouhý vstupní kabel červený a výstupní kabel černý. K dispozici v různých sadách včetně transformátoru, dálkového ovládání pouze u příslušné sady a svorek. Třída ochrany ip44, vnější rozměr: 35 x 18 mm, otvor pro borůvek: cca 27 mm / výkon: Spotřeba 2, materiál: hliník, 3 w se 160 lumeny, napětí: 12 V DC.

Toto led vestavné bodové světlo se díky svému jednoduchému designu ideálně hodí kamkoliv. Tyto mini vestavné zářiče jsou perfektně stmívatelné na 1 – 100 % svítivosti. Ideální pro malá místa instalace, na kterých je k dispozici málo místa pro instalaci nebo pro zvýrazňující osvětlení.
ZnačkaVBLED #ad