Top 10 Bits And Pieces Puzzle – Skládačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ravensburger

#ad

Ravensburger Puzzle 17172 Circle of Colors – animals 500 dílků

#ad
Ravensburger #ad - Průměr cca 52 cm. 500 dílů lze rychle sestavit a bylo vyrobeno v obvyklé a nejvyšší kvalitě Ravensburger. Série circle of color obsahuje jedinečné ilustrace v pestrých barvách, které vám přinášejí chuť na větší uvolnění a malé přestávky v každodenním životě. Ideální relaxace pro lůny puzzle, ale také pro všechny puzzle, kteří touží po krátkém čase. Ravensburger circle of Color Puzzle znamená puzzlíky v kruhovém formátu.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška2
Délka11
Šířka11
Číslo dílu17172
Modelka17172
ZárukaZáruka 2 roky

2. Ravensburger

#ad

1000 Piece Jigsaw Puzzle, Ravensburger, Bits & Bobs, Books

#ad
Ravensburger #ad - Positiv puzzeln – von lustigen familienzeiten zusammen bis hin zu langfristigen gesundheitlichen Vorteilen und alltäglichen achtsamen Momenten. Entspricht allen erforderlichen britischen und EU-Teststandards. Unsere puzzles verwenden einen exklusiven, leinenstrukturierten Papier, extra dicken Karton kombiniert mit unserem feinen, um ein blendes Puzzlebild zu erzeugen und Ihnen das bestmögliche Erlebnis zu bieten.

Dieser kleine laden ist die heimat aller arten von schätzen! bestseller-puzzle-marke weltweit – mit über 1 milliarde verkauften puzzles sind unsere puzzles ideale Geschenke für Frauen, tolle Geschenke für Männer und passen perfekt auf unser Puzzlebrett.

Unsere 1000-teiligen puzzles sind aus hochwertigen materialien gefertigt und messen 70 x 50 cm, wenn komplett. Ideal für erwachsene und ideale Puzzles für Kinder ab 12 Jahren. Ravensburger Puzzles sind ein tolles Geburtstags- oder Weihnachtsgeschenk. Dieses produkt besteht aus FSC-zertifiziertem und anderem kontrolliertem Material. Mit der wahl dieses produkts unterstützen Sie eine verantwortungsvolle Bewirtsc der Wälder der Welt.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška2
Délka15
Hmotnost1.5
Šířka11
Číslo dílu17481
Modelka17481

3. UNIDRAGON

#ad

172 dílů, jedinečný tvar dospělí a děti, střední 12,9 x 7,8 palců 33 x 20 cm pěkné dárkové balení, UNIDRAGON Originální dřevěné puzzle – mléčné velryby

#ad
UNIDRAGON #ad - Nepřekonatelná kvalita naše vysoce kvalitní puzzle jsou z hdf dřeva s moderní laserovou technikou přesně střiženy a digitálně potištěny. Jste připraveni dát své fantazii volný průběh? Naše puzzle jsou perfektní pro děti, seniory a celou rodinu.

Smysluplný zážitek s figurkami – puzzle trénují jemnou motoriku a prostorové myšlení a především dělají puzzle zábavu a uvolnění. Výjimečné dřevěné puzzle jsou perfektní jako dárek! každý je zabalen v kvalitní dřevěné krabičce a slibuje zcela zvláštní potěšení. Jedinečný dárek pro vaše blízké. Naši nadaní ilustrátoři navrhují každý kus a každý vzor, aby vytvořili přesvědčivý příběh.

Zaměření na naše zákazníky nakupujte s důvěrou: při každé objednávce poskytujeme 30denní záruku vrácení peněz. Kontaktujte nás pro vrácení peněz v plné výši nebo výměnu, pokud díly chybí nebo jsou poškozené. Dřevěné dílky puzzle se nerozbijí ani nevyblednou a perfektně se k sobě hodí. Sti figurek a napínavé příběhy.
ZnačkaUNIDRAGON #ad
VýrobceWalt LLC #ad
Výška0.1
Délka12.9
Hmotnost0.86
Šířka7.8
Číslo dílu1
Modelka1

4. Ravensburger

#ad

Disney Villainous Herzkönigin, Ravensburger Puzzle 1000 Teile, Die beliebten Charaktere aus Alice im Wunderland als Puzzle für Erwachsene und Kinder ab 14 Jahren

#ad
Ravensburger #ad - Gepuzzelt und geklebt macht sich ein Ravensburger Puzzle auch hervorragend als Wanddekoration. 1000 bunte puzzleteile von ravensburger sind genau das richtige für jeden Puzzlefan, der faszinierende Landschaftsmotive, magische Fantasiewelten oder bunte Collagen liebt.

Ravensburger puzzle sind das beste Geschenk zu jedem Anlass: Geburtstag, Weihnachten, Ostern oder einfach als tolle Freizeitbeschäftigung. Entdecke die ravensburger qualitätsmerkmale auf einen Blick: Formenvielfalt durch handgefertigte Stanzmesser, reflexfreies Puzzlebild durch Naturleinenprägung, knickstabile Puzzleteile, passgenaue Puzzleteile, hergestellt aus recycelter Pappe. Inhalt: 1000 teile ravensburger puzzle, 00 cm x 50, im Format 70, 00 cm, ab 14 Jahren geeignet.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška2
Délka14
Hmotnost0.81
Šířka10
Číslo dílu15026
Modelka15026
Záruka2 Jahre Gewährleistung

5. Ravensburger

#ad

Ravensburger Dětské puzzle – 10957 mezi dinosaury – dinosauří puzzle pro děti od 6 let, se 100 dílky ve formátu XXL

#ad
Ravensburger #ad - Ravensburger kvalitní výrobky jsou vyrobeny z extra silného, trvanlivého materiálu a umožňují tak dlouhou zábavu při puzzle. Dětské puzzle jsou ideální hračkou pro děti každého věku: Puzzle hravě podporují vývoj dětí a mají pozitivní vliv na motoriku a koncentraci.

Pestrá zábava z puzzle pro velké i malé děti! s rozmanitostí motivů xxl dětských hádanek Ravensburger se dívky a chlapci ponoří do fantastických světů, hrají svá oblíbená zvířata a postavy nebo poznávají nové země a kontinenty. Ravensburger dětské puzzle jsou nejlepším dárkem ke každé příležitosti: narozeniny, Vánoce, Velikonoce nebo jednoduše jako skvělá volnočasová aktivita.

Výrobek obsahuje 100 xxl dílků ravensburger dětské puzzle ve formátu 49 x 36 cm pro dívky a chlapce od 6 let. Velikost dílků puzzle je přizpůsobena údaji o věku a malým puzzle se dobře drží v ruce.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška0.08
Délka19.29
Hmotnost0.66
Šířka14.17
Číslo dílu10957
Modelka10957
ZárukaZáruka 2 roky

6. Schmidt Spiele

#ad

Disney Kráska a zvíře, puzzle 1000 dílků, Tanec ve světle měsíce, Schmidt Spiele 59484 Thomas Kinkade

#ad
Schmidt Spiele #ad - Doporučený věk: od 12 let. Puzzle 1000 dílků. Schmidt spiele prémiové puzzle – s kvalitou, kterou můžete uchopit. Rozměry puzzle: 69, 3 x 49, 3 cm.
ZnačkaSchmidt Spiele #ad
VýrobceSchmidt Spiele #ad
Výška3.15
Délka13.78
Hmotnost1.54
Šířka9.84
Číslo dílu59484
Modelka59484
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Ravensburger

#ad

06116 Výlet do zoo, s 15 díly, Ravensburger Dětské puzzle, rámové puzzle pro děti od 3 let

#ad
Ravensburger #ad - Ravensburger kvalitní výrobky jsou vyrobeny z extra silného, trvanlivého materiálu a umožňují tak dlouhou zábavu při puzzle. Perfektní pro malé začátečníky v puzzle.

Výrobek obsahuje 15dílné ravensburger rámové puzzle ve formátu 25, 00 cm x 14, 50 cm pro dívky a chlapce od 3 let. Puzzle včetně podkladu – puzzle s rámečkem ravensburger usnadňují dětem najít a přiřadit správné kousky puzzle díky zadání obrysových linií na rámu puzzle. Velikost dílků puzzle je přizpůsobena údaji o věku a malým puzzle se dobře drží v ruce.

Dětské puzzle jsou ideální hračkou pro děti každého věku: Puzzle hravě podporují vývoj dětí a mají pozitivní vliv na motoriku a koncentraci. Ravensburger dětské puzzle jsou nejlepším dárkem ke každé příležitosti: narozeniny, Vánoce, Velikonoce nebo jednoduše jako skvělá volnočasová aktivita.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška7.87
Délka11.81
Hmotnost0.35
Šířka11.81
Číslo dílu61167
Modelka61167
ZárukaZáruka 2 roky

8. Ravensburger

#ad

Encanto, Ravensburger Puzzle 17324, 1000 dílků Disney Encanto Puzzle pro dospělé a děti od 14 let

#ad
Ravensburger #ad - Ravensburger puzzle jsou nejlepším dárkem ke každé příležitosti: narozeniny, Vánoce, Velikonoce nebo jednoduše jako skvělá volnočasová aktivita. Objevte kvalitativní znaky ravensburger na první pohled: rozmanitost tvarů díky ručně vyráběným děrovacím nožům, nereflexní obraz puzzle díky přírodnímu plátnu, přesně tvarované dílky puzzle, stabilní dílky puzzle, vyrobené z recyklované lepenky.

11000 pestrých dílků puzzle od ravensburger je přesně to pravé pro každého fanouška puzzle, který miluje fascinující krajinné motivy, magické fantasy světy nebo barevné koláže. Obsah: 1000 dílků ravensburger puzzle, ve formátu 69, 70 cm, 90 cm x 49, vhodné od 14 let. Puzzle ravensburger se stanem a nalepeným vzorem se výborně hodí také jako nástěnná dekorace.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška0.08
Délka19.57
Hmotnost1.82
Šířka27.52
Číslo dílu17324
Modelka17324
ZárukaZáruka 2 roky

9. Jumbo

#ad

Jumbo Hry Wasgij Mystery 18 Přístup k – puzzle 1000 dílků

#ad
Jumbo #ad - Hádejte společně a objevte motiv Wasgij. Zde je nutné sami kombinovat a hádat, aby se objevil správný motiv. Hotové puzzle vypadá jako plakát a lze je zavěsit nebo znovu znovu položit.

Prémiová kvalita puzzle 1000 dílků se vyrábí v nizozemsku a pro díly byl použit ekologický recyklovaný karton. U puzzle mohou dospělí a děti zcela odpočívat a kromě toho trénovat koordinaci svých očí a rukou. NekoneČnÉ zÁbavy z puzzleckÉho puzzle. Puzzle 1000 dílků jako je toto lze položit samostatně nebo s celou rodinou, a proto se perfektně hodí jako dárek.

RÄtsel puzzle puzzle wasgij nepatří přímo ke klasickým puzzles. Skvělý dárek darujte rodinný čas. Není položen předem určený motiv, ale související scéna. Odstranění stresu puzzeln podporuje koncentraci a je perfektní kompenzací stresujícího všedního dne. Každý kousek puzzle je jedinečný a vyznačuje se bezešvým efektem.
ZnačkaJumbo #ad
VýrobceJumbo Spiele Gmbh #ad
Výška0.39
Délka26.77
Hmotnost1.74
Šířka19.29
Číslo díluJUM19179
ModelkaJUM19179
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. Elena Essex

#ad

Woodland Magic | Puzzle für Erwachsene | Puzzle Schwer | Puzzle 1000 | Pilz Farbe Puzzle | Puzzlegröße 70 x 50 cm, Elena Essex Puzzle 1000 Teile

#ad
Elena Essex #ad - Puzzel von elena essex: dieses anspruchsvolle puzzle für erwachsene zeigt eine bunte Reihe von Pilzen, die um Ihre Aufmerksamkeit drängen. Das fertige puzzle hat eine größe von 70 cm x 50 cm 27, 7 Zoll. Altersempfehlung: ab 12 Jahren. Geld-zurÜck-garantie: amazon prime und die Amazon-Garantie decken sowohl die pünktliche Lieferung als auch den Zustand dieses Puzzles ab.

Wir bevorzugen eine matte oberfläche, und tun unser Bestes, um Blendung zu vermeiden, dass praktisch kein Puzzlestaub vorhanden ist. Jedes puzzleteil ist präzise geschnitten und nach strengen Standards deutlich geformt, um einen festen, sicheren und stabilen Sitz zu gewährleisten. In der schachtel: zusammen mit dem 1000-teiligen puzzle legen wir ein farbposter im a3-format dazu, 5 Zoll x 19, um das Fertigstellen des Puzzles zu erleichtern.

Puzzle in premiumqualitÄt: unsere puzzles werden aus ungiftigen, um sicherzustellen, recyclierten Materialien in Premiumqualität hergestellt. UnterstÜtzung kleiner unternehmen: elena essex puzzles ist ein kleines unternehmen, um schöne, langlebige, umweltfreundliche Puzzles zu erstellen, das von Frauen mit mütterlicher Fürsorge geführt wird und eine Plattform für unabhängige Künstler bietet, die Sie genießen und teilen können.
ZnačkaElena Essex #ad
VýrobceElena Essex #ad
Výška2
Délka11
Šířka8
Číslo díluFruity Blush
ModelkaFruity Blush
ZárukaNo Warranty