Top 10 Bluetooth Sound Tower – Sloupové hi-fi reproduktory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Dali

#ad

Dali Oberon 5 stojanový reproduktor pár ořech tmavý

#ad
Dali #ad - Tíhlý oberon 5 se doporučuje se svými překvapivě hlubokými a silnými basy, jasným a vyváženým středním tónem a vzdušnými výškami pro každý druh hudby a her lmsoundtracks.

Vysokotónový reproduktor se svou ultralehkou tkaninovou kalotou o průměru 29 mm byl vyvinut speciálně pro sérii OBERON. U oberon 5 se jedná o kompaktní a elegantní stojanový reproduktor se dvěma 130 mm 5 1/4'' velkými hlubokými tóny z dřevěných vláken a 29 mm velkou kalotou OBERON. Kryt oberon 5 se skládá z cnc frézovaných mdf desek, které jsou potaženy pečlivě vybranými, vysoce kvalitními vinylovými fóliemi a tvoří tak solidní základ pro montáž podvozku reproduktoru.
ZnačkaDali #ad
VýrobceDALI #ad
Výška32.68
Délka11.14
Hmotnost27.23
Šířka6.38
Číslo díluOBERON5DW
ModelkaOBERON5DW

2. Polk Audio

#ad

Certifikace Hi-Res, Polk Audio Monitor XT70 stojací reproduktor s vysokým rozlišením, kompatibilní Dolby Atmos a DTS:X kusy, HiFi a reproduktor domácího kina, černý

#ad
Polk Audio #ad - Dolby atmos a dts: x kompatibilnÍ: monitor xt je kompatibilní s nejnovějšími av přijímači dolby Atmos a DTS: X Surround Sound a 4- a 8ohmovými zesilovači. High end power: terylenové kalotové výškové reproduktory monitoru xt70 jsou schopné reprodukovat frekvence až 40 kHz. Přidejte modul height mXT90 pro dodatečný zvukový rozměr.

Zvukový zázrak s hloubkou: dva silné, otevřené středy a syté, 5palcové basy s minimálním zkreslením s dynamickou rovnováhou, vysoce účinné 6, které jsou podporovány dvěma 8palcovými pasivními membránami, vytvářejí čisté, dynamické basy. SmelnÉ modely monitor xt jsou navrženy pro nejčistší zvuk: jejich poniklované připojovací svorky zaručují přímé bezztrátové spojení, vyztužené MDF desky s nízkým rezonancí izolují zvuk hlubokého a výškového reproduktoru, aniž by vytvářely nežádoucí rezonance a přesně tvarované odnímatelné kryty reproduktorů minimalizují rušení. Mxt70 je perfektní volbou pro vychutnání filmů s vysokým rozlišením, her nebo moderních Hi-Res streamovacích služeb jako Apple Music, Tidal, Amazon Music HD, Qobuz a Spotify HiFi.

Konzistentní zvuk prostřednictvím banky: série monitor xt se skládá z vysoce kvalitních komponent Polk s konzistentní barvou zvuku, takže můžete reproduktory libovolně kombinovat a sestavit si perfektní prostorový zvukový systém nebo hudební systém. Tím zaručuje ještě intenzivnější zvukové zážitky s vaším HiFi zařízením nebo systémem domácího kina. Maximální výkon: jako nejvýkonnější reproduktor řady polk monitor xt se mxt70 ponoří do silného, zvuku s vysokým rozlišením s křišťálově čistými výškami a nízkými, snadnými basy.
ZnačkaPolk Audio #ad
VýrobcePolk Audio #ad
Výška40
Délka9
Hmotnost35
Šířka10
Číslo díluTower Speaker
ModelkaTower Speaker
Záruka2

3. Teufel

#ad

Teufel Ultima 40 stereo reproduktor hudba zvuk výškový reproduktor středotónový reproduktor basový reproduktor High End HiFi hluboký reproduktor akustický tlak zvukový systém bílý

#ad
Teufel #ad - Vhodné pro každý stereo zesilovač nebo AV přijímač, k dostání také jako surround sada. Středotónový reproduktor ze sklolaminátu s fázovou zástrčkou pro velmi dobrou srozumitelnost řeči.

Vysokotónový reproduktor s fázovou zástrčkou pro optimální vyzařování zvuku a vyvážený zvuk. Vysoký požitek ze zvuku pro hudbu, filmový tón a hry. Dvojitý basový reflexní otvor pro hluboké, přesné basy bez hluku proudění. Hifi stojanové reproduktory špičkové třídy z naší nejoblíbenější řady reproduktorů. Velký 25mm výškový reproduktor s fázovou zástrčkou a Waveguide pro detailní prostorové znázornění. 3cestný systém se dvěma vysoce zatížitelnými basovými reproduktory pro vysokou úroveň bez zkreslení.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceLautsprecher Teufel #ad
Výška41.93
Délka12.6
Hmotnost44.09
Šířka8.46
Číslo dílu1
Modelka105781002

4. Dali

#ad

Dali Oberon 7 stojanový reproduktor jasan černý pár

#ad
Dali #ad - Hluboké reproduktory oberon 7 jsou s průměrem 180 milimetrů 7'' výrazně větší než 165mm šasi většinou používané u reproduktorů této cenové kategorie.

Oberon 7 je vlajkovou lodí série. Nádherný stojanový reproduktor pracuje se dvěma 180mm 7'' velkými basovými reproduktory, jejichž membrány z dřevovláknitých vláken jsou uvedeny do pohybu magnetickým systémem SMC, a výškovým reproduktorem s mimořádně velkou dimenzovanou, extrémně lehkou tkaninovou kalotou 29 mm. Stojanový reproduktor se doporučuje jak jako mimořádně hudební měnič pro stereo přehrávání, tak i pro přední hlavní kanály nastavení domácího kina.
ZnačkaDali #ad
VýrobceDALI #ad
Výška42.52
Délka15.55
Hmotnost32.63
Šířka13.39
Číslo díluDali Oberon 7 BK
ModelkaDali Oberon 7 BK

5. Teufel

#ad

3cestný systém, CD přijímač, hudba, NFC, USB, Bluetooth aptX, hry – černý, silný, Teufel Ultima 40 Kombo – HiFi stereo systém, DAB+ digitální rádio, film

#ad
Teufel #ad - Plně hliníkový kryt s kartáčovanou přední částí, kvalitní dálkové ovládání z hliníku. Výkonné stereo zařízení špičkové třídy pro hudbu, TV tón, rádio a hry. Rozsáhlé možnosti připojení, včetně kabelu reproduktoru. Stojanový reproduktor ultima 40 ve 3cestné konstrukci pro jasné, silné basy. Vč. Digitální rádio dab+ pro větší výběr stanic s křišťálově čistým zvukem bez šumu. Teufel kombo 62 cd přijímače s dálkovým ovládáním, 200 W, Bluetooth, MP3. Bluetooth s aptx a nfc pro bezdrátové streamování hudby v CD kvalitě.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceLautsprecher Teufel #ad

6. Samsung

#ad

Samsung Sound Tower reproduktor MX-T70, Bluetooth, režim karaoke, 2.1kanálový systém, černý, Bass Booster

#ad
Samsung #ad - Hmotnost: 26, 5 kg. Vynikající zvuk: s 2. 1kanálovým systémem a dvourozměrným zvukem můžete svou party rozjet správně. Silné basy pro působivý hudební zážitek: s výkonným basovým boosterem můžete s výkonem 1 500 W rozviknout stěny.

S přáteli se rádi sdílí: díky Bluetooth Multi Connection lze s reproduktorem propojit dva kompatibilní smartphony. Světla, která vytvoří správnou náladu: hrajte si s různými světelnými efekty a zapůsobte na své hosty LED osvětlením party, které sleduje rytmus hudby. Basy v celé místnosti: díky vestavěnému 10palcovému subwooferu pocítíte vy i vaši hosté basy přesně tam, kde hraje hudba.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Hmotnost65.48
Číslo díluMX-T70/ZG
ModelkaMX-T70/ZG
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Nubert

#ad

Nubert nuLine 264 | Černý pár stojanových reproduktorů | 2 kusy stojanového boxu | reproduktor pro požitek z hudby | kvalita domácího kina na vysoké úrovni | Pasivní stojanové boxy s 3cestnou

#ad
Nubert #ad - Konstrukce: 3cestné reproduktory nabízejí vždy jeden výškový reproduktor, jeden středotónový reproduktor a tři basové reproduktory. Zavolejte nám na číslo 0717187120 a nechte se nadchnout našimi zkušenými poradci.

Již více než 45 let vyvíjí nubert reproduktory a hifi produkty se srdeční krví. Hifi boxy přitom nastavují standardy kvality zpracování a přesvědčí opticky stejně jako zvukem. Opticky zdrženlivý stojací reproduktor nenápadně zapadne do vaší obytné krajiny a nabízí přitom zvuk pro dospělé. Funkce: naše reproduktory řady nuline nabízejí možnost přizpůsobit zvuk vašemu vkusu a prostoru.

Podrobnosti: kvalitní povrchy splňují prvotřídní komponenty. S pasivními reproduktory si můžete užívat hudbu se zesilovačem pro stereo nebo prostorový. Výroba: hifi reproduktory s hrdostí nesou predikát made in Germany. Pro optimální zvuk použijte jednoduše spínač na zadní straně.
ZnačkaNubert #ad
VýrobceNubert #ad
Výška39.25
Délka11.22
Šířka8.46
Číslo díluA036666P

8. MUSE

#ad

USB, SD, Muse Bluetooth reproduktor s rádio PLL tuner, AUX vícebarevná Vícebarevné

#ad
MUSE #ad - Klangstarkes 2. 1 system mit Subwoofer und 60 Watt Musikleistung. Sd-kartenleser, AUX-Eingang, Fernbedienung. Bluetooth-verbindung, Universalhalter für Tablet und Smartphones. Ukw-radio mit pll-tuner und 20 Senderspeichern. 2 usb-anschlüsse zur Musikwiedergabe mp3 und zum Aufladen.
ZnačkaMUSE #ad
VýrobceMuse #ad
Výška9.84
Délka7.87
Hmotnost12.13
Šířka3.94
Číslo díluM-1200 LD
ModelkaM-1200 LD

9. Polk Audio

#ad

150 W, Věžový reproduktor Polk Audio T50, HiFi reproduktor pro hudbu a zvuk domácího kina, 38 Hz, 24 kHz každý, pasivní reproduktor s plným rozsahem, 8 ohmů, 20

#ad
Polk Audio #ad - Moderní design - vyrobeno v usa: pouzdro mdf vyrobené ze skutečného dřeva nejen vypadá elegantně, ale také snižuje rezonanci a zkreslení a zajišťuje tak bohatý a podrobný zvuk. Lepší zvuk a maximální kompatibilita: Řada polk t je kompatibilní se všemi běžnými komponenty, díky domácím reproduktorům, ať už jde o stereofonní reproduktory nebo systém s prostorovým zvukem 5.

1, televizi a hrám si můžete vychutnat realistický zvuk v místnosti a realistický zvuk. Jednoduché nastavení: s 5-cestnými připojovacími svorkami je nastavení rychlé a snadné a umožňuje vám vychutnat si filmy a hudbu s novým domácím kinem a hudebním systémem po několika minutách. Již hluboký, pronikavý bas můžete volitelně vylepšit aktivním subwooferem PSW 10e.

Zažijte působivý zvuk s hudebním systémem: díky širokopásmovým výškovým reproduktorům a ovladačům zažijete jasnou a podrobnou frekvenční charakteristiku ve vysokém rozsahu, s níž lze realisticky reprodukovat hlasy a nástroje. Napínavé zážitky z domácího kina: užijte si své filmy a oblíbenou hudbu na nové úrovni, s dynamic Balance získáte mimořádně čistý zvuk vyplňující prostor.
ZnačkaPolk Audio #ad
VýrobcePolk Audio #ad
Výška36.25
Délka8.75
Hmotnost20.35
Šířka7.75
Číslo díluT50
ModelkaT50
Záruka5

10. MEDION

#ad

2 x 220 W, kompaktní zařízení, USB, AUX, karaoke, barevné LED, FM rádia, Bluetooth 5.0, baterie, MEDION Party zvukový systém P61468 party reproduktor vč. mikrofonu, 2x přípojka pro mikrofon

#ad
MEDION #ad - Výstupní výkon hudby 2 x 22 wattů RMS. Lcd displej, jazz, pop, x-bass – zvýšení basů, klasika, 5 přednastavení zvuku plochý, rock.

Rozsah dodávky: medion life md44468 p61468 partylreproduktor, mikrofon, síťový kabel, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Bezdrátový přenos hudby ze smartphonu nebo tabletu Bluetooth v5. 0, dosah cca 10 m, v závislosti na okolních podmínkách. Připojení mikrofonu s regulátorem hlasitosti a funkcí echo, snadná přeprava, 2 x 220 W max. Pll-ukw-stereo rádio s 30 uloženími stanic, manuální a automatické vyhledávání stanic.
ZnačkaMEDION #ad
VýrobceMEDION #ad
Výška23.82
Délka10.31
Hmotnost16.98
Šířka10.24
Číslo díluMD44468
Záruka2 roky limitovaná záruka