Top 10 Deckenventilator mit Beleuchtung Chrom – Stropní ventilátory se světlem

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Akahttbn

#ad

Gelber Glas-Anhänger mit Perlenzugkette, dekorative Verlängerung für Deckenleuchte, Ventilatorkette, Ornamente, 2 Stück Kupfer, 30,5 cm, Lampe, Deckenventilator-Zugketten, Verbindungsstücke

#ad
Akahttbn #ad - Mit anschluss für Deckenventilatorkette. Weit verbreitet, geeignet für verlängerung aller arten von Deckenventilatoren, machen Sie Ihre Heimdekoration schöner, unterstreichen Sie Ihre Persönlichkeit und Ihren Geschmack.

Wenn es ein qualitätsproblem gibt, kontaktieren Sie uns bitte, wir werden eine 100% Rückerstattung nach Service bieten. Einfach zu installieren, einfach die gewünschte Länge der Zugkette zuschneiden, um sie an der Stelle zu installieren. Die lüfterzugkettenverlängerung ist 30, 5 cm lang, Ketten mit 3 mm Durchmesser Kugelkugel aus kupferbeschichteter Kugel. 2 stück deckenventilator-kettenzieher, Deckenventilatoren, Verwendung als Ersatz-Lüfterkette, Ventilatoren, Beleuchtung, dekorative und etc. Oder ersetzen Sie ein neues Produkt.
ZnačkaAkahttbn #ad
VýrobceAkahttbn #ad
Výška1
Délka5
Šířka3

2. Akahttbn

#ad

Deckenventilator Zugkette Ornamente 30,5 cm Kristallglas Zylindrische und Glühbirne Zugkette Verlängerung für Deckenleuchte Lampe Fan Kette 2 Stück Nickel

#ad
Akahttbn #ad - Weit verbreitet, machen sie ihre heimdekoration schöner, geeignet für verlängerung aller arten von Deckenventilatoren, unterstreichen Sie Ihre Persönlichkeit und Ihren Geschmack.

Mit anschluss für Deckenventilatorkette. Oder ersetzen Sie ein neues Produkt. Einfach zu installieren, einfach die gewünschte Länge der Zugkette zuschneiden, um sie an der Stelle zu installieren. Die lüfterzugkettenverlängerung ist 30, 5 cm lang, Ketten mit 3 mm Durchmesser Kugelkugel aus kupferbeschichteter Kugel. Wenn es ein qualitätsproblem gibt, kontaktieren Sie uns bitte, wir werden eine 100% Rückerstattung nach Service bieten. 2 stück deckenventilator-kettenzieher, Ventilatoren, Verwendung als Ersatz-Lüfterkette, Deckenventilatoren, Beleuchtung, dekorative und etc.
ZnačkaAkahttbn #ad
VýrobceAkahttbn #ad
Výška1
Délka5
Hmotnost0.02
Šířka3

3. Westinghouse Lighting

#ad

Stropní ventilátor Princess Euro 72112 105 cm se třemi zářiči a čtyřmi lopatkami, provedení v tmavém cínu/chromu

#ad
Westinghouse Lighting #ad - Energeticky úsporná, silná cirkulace vzduchu a tichý provoz. Rovky nejsou součástí dodávky. Tyři otočné křídla ve stříbrné barvě / grafitu, pro zářiče jsou zapotřebí tři žárovky MR16 s paticí GU10 není součástí dodávky, vhodné pro LED.

Přepínač pro letní a zimní provoz, dálkové ovládání nebo nástěnný spínač lze dovybavit. Tradiční 105cm vnitřní stropní ventilátor ve dvoubarevném provedení z tmavého cínu a chromu pro prostory do 15 metrů čtverečních. Duální montážní systém, ilustrovaný návod k obsluze je součástí dodávky.
ZnačkaWestinghouse Lighting #ad
VýrobceWestinghouse #ad
Výška15.75
Délka41.34
Hmotnost10.36
Šířka41.34
Číslo dílu7211240
Modelka7211240
Záruka2 roky výrobce.

4. Westinghouse Lighting

#ad

Kov, stropní ventilátor s osvětlením, Westinghouse Lighting Portland Ambiance, chromovaná úprava s oboustrannými lopatkami v bílé / černé

#ad
Westinghouse Lighting #ad - Instalace pouze s prodlužovací tyčí, včetně ilustrovaného návodu k obsluze, 10-letá omezená záruka na motor. 60 w není součástí dodávky, použití s LED osvětlovačem 37128. Tradiční stropní ventilátor 90 cm je ideální pro místnosti do 10 m². Energeticky účinná cirkulace vzduchu, silný pohyb vzduchu a tichý počet najetých kilometrů. Tyři oboustranné nože v bílém / bukovém, osvětlení zářivým mléčným sklem ve tvaru houby pro lampu E27, max.
ZnačkaWestinghouse Lighting #ad
VýrobceWestinghouse #ad
Výška16.93
Délka35.43
Hmotnost8.6
Šířka16.93
Číslo dílu7832140
Modelka7832140
Záruka2 roky výrobce.

5. Harbor Breeze

#ad

Deckenventilator Zugkette Set Mond/Stern

#ad
Harbor Breeze #ad - Lüfterlicht Combo Zugkette. Ausschließlich zur Nutzung im Innenbereich geeignet. Zugkette aus Chrom. Stern / Mond.
ZnačkaHarbor Breeze #ad
VýrobceHB #ad
Číslo dílu745347
Modelka745347

6. Westinghouse Lighting

#ad

Westinghouse Lighting 132 cm stropní ventilátor Bendan 72557 s jednotlivým světlem a pěti lopatkami, provedení v hedvábně matném chromu s opálovým mléčným sklem energetická třída G

#ad
Westinghouse Lighting #ad - Dálkové ovládání se třemi rychlostními stupni, vypínač pro ventilátor a vypínač pro osvětlení, přepínač pro letní a zimní provoz. Energeticky úsporná, silná cirkulace vzduchu a tichý provoz.

Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Pět křídel v barvě wengue, svítidlo s opálovým mléčným sklem vč. 80w světelného zdroje s paticí R7, vhodné pro LED. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Moderní 132cm vnitřní stropní ventilátor v hedvábně matném chromu pro prostory nad 25 metrů čtverečních. Montáž pouze pomocí prodlužovací tyče, návod k obsluze s obrázky je součástí dodávky český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaWestinghouse Lighting #ad
VýrobceWestinghouse Lighting #ad
Výška5.58
Délka20.46
Hmotnost16.76
Šířka20.46
Číslo dílu7255740
Modelka7255740
Záruka2 roky výrobce.

7. reiga

#ad

Reiga Stropní ventilátor 132 cm se stmívatelným LED dálkovým ovládáním, čas stříbrný, 6 rychlostí, moderní křídla bezhlučný DC motor

#ad
reiga #ad - S regulační rychlostí, 1/3/8 funkce časování, funkce zpětného chodu. Nejlepší abs materiál je optimalizován na rozteč čepele, 4 cm a minimální délka downrod 15, odolné proti vlhkosti.

Standardní downrod 25, čepele měkké vody nedeformují, 6 cm. Spotřeba energie: led světlo s 1000 lumeny, 12 w, barevná teplota led se mění na teplou bílou 3000 K, studená bílá 5700 K, plné světlo 8700 K. Ventilátor tak můžete ovládat odkudkoliv v místnosti. 155 x 20 mm tichý motor ze silikonové oceli. Obrácený motor, umožňuje v létě přepnout rotaci ventilátoru z dopředu do režimu vzad během zimy. Snadná instalace: včetně všech upevňovacích materiálů pro rychlou a snadnou instalaci. Závěsný systém zajišťuje, že je ventilátor dobře vyvážený. Proud vzduchu: 6477 cfm. Dálkové ovládání.
Značkareiga #ad
Výrobcereiga #ad
Výška15.35
Délka51.97
Hmotnost15.43
Šířka51.97
Číslo díluZYH
ModelkaYFT-7062S

8. ycwdcz

#ad

černý, moderní design, stmívatelný, letní zimní provoz, ycwdcz Stropní ventilátor s osvětlením a aplikací pro dálkové ovládání, DC motor, reverzibilní, tichá lampa s ventilátorem, funkce paměti

#ad
ycwdcz #ad - Abychom vám to usnadnili, poskytli jsme návod k instalaci a montážní video. V letním režimu vysílá chladný vítr, aby se podpořila cirkulace vzduchu a udržovala místnost v teple. Kromě toho se snadno čistí a instaluje. Tichý stropní ventilátor: tento led stropní ventilátor používá kvalitní ovladače, běží hladce a tiše a nenarušuje váš klid a práci.

Led stropní ventilátor vám umožňuje příjemný život. Ycwdcz - stropní ventilátory mohou nabídnout nejen kvalitní proud vzduchu do vaší ložnice, ale také dodají vašemu domovu krásu a styl. V zimním režimu mění směr větru, takže si můžete užívat pohodlný život po celý rok. Chcete led světlo, teplých barev na čistou bílou pouhým jedním dotykem dálkového ovládání. Kromě toho je vybaven dálkovým ovládáním, které se snadno a pohodlně ovládá bez pípnutí a umožňuje klidný spánek. Přepněte z teplých, když světlo příště zapnete.

Má 6 rychlostí větru a časovač a plynule stmívatelný světelný výkon, díky kterému bude váš život pohodlnější a pohodlnější. Stejnosměrný zpětný motor: tento stropní ventilátor má dva režimy, abyste se cítili chladně a dobře. Nyní si může také zapamatovat vaše nastavení a automaticky obnovit poslední nastavení, které je krásné i funkční? Pak se podívejte na náš stmívatelný stropní ventilátor. Aplikace a dálkové ovládání: s tímto moderním stropním ventilátorem s lampou můžete nastavit rychlost ventilátoru a světlo podle svých představ.
Značkaycwdcz #ad
VýrobceDTRON #ad
Výška5.51
Délka35.43
Hmotnost8.14
Šířka35.43

9. Westinghouse Lighting

#ad

Westinghouse Lighting Stropní ventilátor Princess Radiance 7241540 90 cm průměr

#ad
Westinghouse Lighting #ad - Pět otočných křídel v barvě wengue/bílé, pro svítidlo s kupolovým sklem je zapotřebí 60W světelný zdroj s paticí E27 není součástí dodávky, vhodné pro LED.

Rovky nejsou součástí dodávky. Energeticky úsporná, silná cirkulace vzduchu a tichý provoz. Duální montážní systém, ilustrovaný návod k obsluze je součástí dodávky. Tradiční 90cm vnitřní stropní ventilátor ve dvoubarevném provedení z tmavého cínu a chromu pro prostory do 10 metrů čtverečních. Přepínač pro letní a zimní provoz, dálkové ovládání nebo nástěnný spínač lze dovybavit.
ZnačkaWestinghouse Lighting #ad
VýrobceWestinghouse Lighting #ad
Výška16.54
Délka35.43
Hmotnost10.58
Šířka35.43
Číslo dílu72415
Modelka72415
Záruka2 roky výrobce.

10. Westinghouse Lighting

#ad

Stropní ventilátor Westinghouse Turbo Swirl

#ad
Westinghouse Lighting #ad - Zeitgemäßer 76 cm innenraum-deckenventilator in Weiß für Räume bis 10 Quadratmeter. Zwei wendeflügel-sets, set 1 - mehrfarbig, für die leuchte mit opalmilchglas wird ein 60 Watt Leuchtmittel mit E14-Sockel benötigt nicht im Lieferumfang enthalten, Set 2 - Ahorn/Weiß, LED-geeignet. Umschalter für sommer- und Winterbetrieb, Fernbedienung oder Wandschalter nachrüstbar. Energieeffiziente, kraftvolle Luftzirkulation und leiser Betrieb. Duales montagesystem, eine bebilderte Bedienungsanleitung ist enthalten. Mit zugschalter, Fernbedienung oder Wandschalter nachrüstbar.
ZnačkaWestinghouse Lighting #ad
VýrobceWestinghouse Lighting #ad
Výška5.89
Délka11.78
Hmotnost13.89
Šířka11.78
Číslo dílu7867340
Modelka7867340
Záruka2 year manufacturer.