Top 10 Deutsche Tastatur Mit Maus – Sady klávesnic a myší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Titanwolf

#ad

Titanwolf Herní sada – mechanická klávesnice ALUMAR MMO 10800dpi herní myš Specialist XXL podložka pod myš – mechanická klávesnice – anti-ghosting – LED podsvícení – 19 světelných režimů – makro režim

#ad
Titanwolf #ad - Herní myš specialist přináší plný výkonový balíček: vysoce kvalitní omron switches, které můžete odečíst bez překrytí ruky na boční světelné stupnici. Jejich kvalita vyzdvihuje alumar z davu a vlastnosti z něj dělají perfektní řídicí centrum vašich herních soutěží.

Tři, jsou nyní k dostání za cenu za sadu kladiva. Podložka pod myš titanwolf nabízí jemně tkaný povrch, na kterém jsou optimálně zachyceny vaše pohyby myši. 303428 303209 + 302645 + 302928. Klávesnice titanwolf alumar je prohlášením: excelentně zpracovaná, s nosnou deskou z hliníku a vybavena vysoce přesnými, mechanickými klávesami od kailh blue. Kromě dobrého výkonu sledování se podložka pod myš osvědčuje díky pogumované spodní straně jako pevný základ i na hladkých podkladech. V neposlední řadě 7 stupňů dPI, s jakou bojovou hmotností specialista vtáhne do bitvy.

Podložka pod myš se dá umýt teplou vodou a lze ji dokonce prát v pračce na 30 – 40 °C. Náročně řetízkovaný šev zajišťuje i dlouhodobou radost ze hry. Pořiďte si herní klávesnici alumar, které spolu perfektně harmonizují, společně s rozsáhle vybavenou herní myší SPECIALIST. Kompatibilní s MS Windows. Veďte myš přes xxl titanwolf podložku pod myš do boje a nechte své protivníky vypadat staře! Teď už neexistují žádné výmluvy.
ZnačkaTitanwolf #ad
VýrobceTITANWOLF #ad
Hmotnost0.37
Číslo dílu23034282
Modelka23034282

2. seenda

#ad

Ultra tenká mini bezdrátová klávesnice s myší s USB detektorem pro počítač/laptop/chytrou TV/domů/kancelář/cestování, rozložení qwertz a tiché kliknutí černé, seenda Bezdrátová klávesnice a myš malá

#ad
seenda #ad - Spora energie – klávesnice na laptop je napájena 2 bateriemi aaa a tichou myší s 1 * aa baterií upozornění: baterie nejsou součástí dodávky. Ideální pro domácnost, šetří místo a snadno se přenáší. A štíhlá myš padne na dlani s dpi 1300, která je perfektní pro každodenní použití.

Důležité: multimediální funkční tlačítka jsou plně kompatibilní s Windows, jako jsou Windows 7 / 8 / 10 / 11 a MacBook. Kompaktní myš a klávesnice – tato klávesnice a myš seenda jsou malé a lehké, kancelář a cestování. Spolehlivé spojení – díky stabilní 2, 4ghz bezdrátové technologii lze bezdrátovou klávesnici a sadu myši bezproblémově propojit s vaším přístrojem přes USB přijímač v přihrádce na baterie myši. Plug & play, žádné zpoždění, dosah až 10 m. Rozsah dodávky a záruka – součástí dodávky je 1× malá klávesnice, 1× plochá myš, obraťte se na náš zákaznický servis, 1× USB přijímač a 1× návod k obsluze.

Pokud máte během tříleté záruční doby nějaké problémy, abyste Váš problém 100% vyřešili. Počítačová klávesnice funguje se zařízeními podporujícími USB, ale nejsou plně kompatibilní s Mac. Kliknutím na libovolné tlačítko začne myš a klávesnice okamžitě pracovat. ResponsivnÍ a komfortní zážitek z psaní – s plochým nůžkovým spínačem jsou tlačítka malé klávesnice tichá a citlivá.
Značkaseenda #ad
Výrobceseenda #ad
Číslo díluCTU-201
ModelkaCTU-201
Záruka3 roky limitovaná záruka

3. Logitech

#ad

Tichá a mobilní, Chrome, MacOS, přizpůsobitelná, Logi Bolt, bezdrátová klávesnice a myš, Bluetooth, německé rozložení qwertz, iPadOS, Easy-Switch pro Windows, Logitech Pebble 2 Combo, grafit

#ad
Logitech #ad - Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude. Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky.

Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty. Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální. Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3. Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač.

Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent. Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Hmotnost1.12
Číslo dílu920-012203
Modelka920-012203
Záruka2 roky výrobce

4. Logitech

#ad

MacOS, Chrome, německé rozložení qwertz, iPadOS, bezdrátová klávesnice a myš, tichá a mobilní, Logi Bolt, růžová, Bluetooth, přizpůsobitelná, Easy-Switch pro Windows, Logitech Pebble 2 Combo

#ad
Logitech #ad - Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude. Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3.

Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální. Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač. Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty. Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2.

Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky. Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Číslo dílu920-012239
Modelka920-012205
Záruka2 roky výrobce

5. Logitech

#ad

Německé rozložení qwertz, Bluetooth, Easy-Switch pro Windows, MacOS, tichá a mobilní, Chrome, bílá, bezdrátová klávesnice a myš, iPadOS, přizpůsobitelná, Logitech Pebble 2 Combo, Logi Bolt

#ad
Logitech #ad - Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty. Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3.

Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude. Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent. Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky.

Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač. Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2. Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Číslo dílu920-012204
Modelka920-012204
Záruka2 roky výrobce

6. Logitech

#ad

Laptop, Logitech MK120 sada s klávesnicí a myší pro Windows, kabelová optická myš, klávesnice standardní velikosti, německé rozložení QWERTZ – černá, PC, USB Plug & Play

#ad
Logitech #ad - Myš s vysokým rozlišením ve standardní velikosti: optická myš poskytuje rukám komfort a kontrolu – s plynulým, přesným snímáním a tvarem, který se cítí dobře i po hodinách. Přehledné a pohodlné: tučné, světlé bílé znaky s dlouhou životností dělají klávesy této klávesnice PC nebo notebooku snadno čitelné a obzvlášť trvanlivé.

Dlouhá životnost a spolehlivost: usb klávesnice nabízí zakřivené mezerníky, design chráněný proti stříkající vodě 2, tlačítka s dlouhou životností pro až 10 milionů úhozů a nastavitelné nohy. Upgrade na logitech mk270 combo: bezdrátová mk270 combo nabízí spolehlivé bezdrátové spojení, speciální tlačítka a dlouhou výdrž baterie – pro ještě větší volnost pohybu.

Komfortní, známé psaní: tlačítka s plochým profilem a rozložení s klávesami F ve standardní velikosti a číselné bloky zajišťují pohodlný a známý zážitek ze psaní. Jednoduché nastavení: klávesnici a myš jednoduše připojte k usb portům stolního počítače, 8, notebooku nebo netbooku a můžete ihned začít / Kompatibilní s Windows 7, 10 nebo novějším.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška8.9
Délka18.31
Hmotnost1.76
Šířka1.89
Číslo dílu920-002540
Modelka920-002540
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

7. Logitech

#ad

španělské rozložení QWERTY – černá, Logitech MK120 sada s klávesnicí a myší pro Windows

#ad
Logitech #ad - Dlouhá životnost a spolehlivost: usb klávesnice nabízí zakřivené mezerníky, design chráněný proti stříkající vodě 2, tlačítka s dlouhou životností pro až 10 milionů úhozů a nastavitelné nohy. Komfortní, známé psaní: tlačítka s plochým profilem a rozložení s klávesami F ve standardní velikosti a číselné bloky zajišťují pohodlný a známý zážitek ze psaní.

Přehledné a pohodlné: tučné, světlé bílé znaky s dlouhou životností dělají klávesy této klávesnice PC nebo notebooku snadno čitelné a obzvlášť trvanlivé. Jednoduché nastavení: klávesnici a myš jednoduše připojte k usb portům stolního počítače, 8, notebooku nebo netbooku a můžete ihned začít / Kompatibilní s Windows 7, 10 nebo novějším.

Upgrade na logitech mk270 combo: bezdrátová mk270 combo nabízí spolehlivé bezdrátové spojení, speciální tlačítka a dlouhou výdrž baterie – pro ještě větší volnost pohybu. Myš s vysokým rozlišením ve standardní velikosti: optická myš poskytuje rukám komfort a kontrolu – s plynulým, přesným snímáním a tvarem, který se cítí dobře i po hodinách.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška20.47
Délka1.97
Hmotnost1.1
Šířka6.3
Číslo dílu2227205
Modelka920-002550
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

8. Arteck

#ad

Arteck 2,4 G kabellose Tastatur und Maus, eingebauter wiederaufladbarer Akku, schlanke Edelstahl-Tastatur und ergonomische Maus für Computer/Desktop/PC/Laptop und Windows 11/10/8, ultrakompakte

#ad
Arteck #ad - Was sie erhalten: arteck hw194 kabellose tastatur, ein nano-USB-Empfänger für Tastatur und Maus in der Rückseite der Maus gespeichert, MW165 kabellose Maus, usb-ladekabel, Willkommensanleitung evtl.

Wiederaufladbarer akku mit langer lebensdauer: wiederaufladbarer Lithium-Akku mit einer hohen Kapazität von 6 Monaten für die Tastatur und 4 Monate für die Maus mit einer einzigen Ladung basierend auf 2 Stunden Non-Stop-Nutzung pro Tag. Ergonomische Maus reduziert Stress und verwendet bequemer. Einfache einrichtung: stecken sie einfach den nano-USB-Empfänger innen auf der Rückseite der Maus in Ihren Computer und verwenden Sie die Tastatur und Maus sofort.

Ein usb-empfänger für alle: verwenden sie die Tastatur und die Maus mit demselben Empfänger, um den USB-Anschluss Ihres Computers zu speichern. Nicht in deutscher Sprache. Ergonomisches design: edelstahl-tastaturmaterial bietet ein robustes Gefühl, flache Tasten bieten komfortables Tippen.
ZnačkaArteck #ad
VýrobceArteck #ad
Číslo díluHW194MW165
ModelkaHW194MW165

9. CHERRY

#ad

Schválení GS, mezinárodní rozložení, klávesnice QWERTY, černá, sada pro klávesnici a myš, modrý anděl, CHERRY DC 2000

#ad
CHERRY #ad - Rozlišení 1 200 dpi. Plug & play přes 1 usb port pro klávesnici a myš. Optimalizováno pro profesionální požadavky v kancelářském provozu schválení GS. Kabelová myš se 3 tlačítky s rolovacím kolečkem. Plochá, kabelová klávesnice s dlouhou životností.
ZnačkaCHERRY #ad
VýrobceCherry GmbH #ad
Výška0.79
Délka18.03
Hmotnost1.37
Šířka6.69
Číslo díluJD-0800EU-2
ModelkaJD-0800EU-2
Záruka2 roky zákonná záruka

10. CHERRY

#ad

Schválení GS, CHERRY DC 2000, černá, klávesnice QWERTY, britské rozložení, modrý anděl, sada pro klávesnici a myš

#ad
CHERRY #ad - Kabelová myš se 3 tlačítky s rolovacím kolečkem. Symetrický design ve standardní velikosti – vhodné pro praváky i leváky. Optimalizováno pro profesionální požadavky v kancelářském provozu schválení GS. Až 10 milionů tlačítek. Plug & play přes 1 usb port pro klávesnici a myš.
ZnačkaCHERRY #ad
VýrobceCherry Europe GmbH #ad
Výška21.65
Délka1.97
Hmotnost0.2
Šířka7.87
Číslo díluJD-0800GB-2
ModelkaJD-0800GB-2
Záruka3 roky dobrovolně rozšířený výkon výrobce