Top 10 Diamond Painting Set 9 Stück – Sady na malování

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Mupmod

#ad

Mupmod 6 ks diamantových malířských sad, diamantové malování obrázků DIY dospělí obývací pokoj ložnice kancelář vchod dekorace

#ad
Mupmod #ad - Pokud byste měli nějaké problémy, jasné obrázky a symboly, jako jsou chybějící diamanty nebo nástroje, kontaktujte nás prosím ihned e-mailem a my vám odpovíme do 24 hodin. Obohaťte svůj život dokončení diamantové malby DIY je proces neustálého přizpůsobení sobě a sdílení.

Veselé diy sady pro diamantové malby. Sada pro diamantové malby pro dospělé – naše diamantové obrazy jsou všechny vysoce kvalitní produkty. Když je lidé uvidí, požádají o vlastní diamantovou malbu. Světlé barvy, perfektní pro začátečníky. Snadné čtení každá diamantová malba je navržena s různými symboly a grafikou pro definování vzorů, zesílené olejové plátno s vysokým rozlišením, symboly písmen jsou jasné a snadno srozumitelné a DMC kód na plátně odpovídá barvě vrtáku, a nabízíme větší plochu pro malování.

Jedná se o sadu s motivem stromu, 9 ks diamantových sad s motivem stromu, vzor ve stylu 9 ks, kompletní diamantová malba, 30 cm x 40 cm, hezký dárek. Diy domácí dekorace; nejlepší dárek vaše vlastní mistrovská díla s drahokamy rozzáří každou místnost. Balení obsahuje diamant a nástroj. Můžete si volně užívat "Art Craft Time". Co může být uspokojivější než ozdobit váš domov vlastním uměním? Perfektní DIY dárek pro promoce, výročí, narozeniny a každou oslavu mezi tím.
ZnačkaMupmod #ad
VýrobceyanjieY #ad
Číslo díluyanjieY
ModelkayanjieY

2. Pujeknm

#ad

30 × 40 cm, DIY diamantová malba pro dospělé, personalizované tvoření obrazů, dekorace pro domácí dekoraci na stěnu 9dílná sada, 9 kusů diamantových malířských sad zvířat – 5D

#ad
Pujeknm #ad - 9 balení diamantových sad se zvířaty včetně malířského plátna s vysokým rozlišením 30 x 40 cm; barva kódovaná štras; krajková diamantová tužka; podnos na ruční práce, tón; samouzavírací sáčky. Co může být uspokojivější, výročí, než ozdobit svůj domov vlastními uměleckými díly? Perfektní dárek pro vlastní výrobu pro promoce, narozeniny a všechny oslavy.

Pokud máte nějaké problémy, jasné obrázky a symboly, kontaktujte nás prosím ihned e-mailem. Servis po prodejinaše diamantové malování zvířat jsou všechny vysoce kvalitní výrobky. Světlé barvy, perfektní pro začátečníky. Nedělejte si starosti s nedostatkem diamantů. Diy domácí dekorace a nejlepší dárekvaše vlastní mistrovská díla diamantového malování rozzáří každý prostor. Vysoká kvalita 5d malované diamanty mají jedinečný lesk, třpytivé a nikdy nevyblednou; malířský plátno má vysokou definici, jednotnou texturu a vodotěsnou funkci, kterou lze dlouhodobě uchovat.

Snadné čteníkaždé diamantové malování zvířete je navrženo s různými symboly a grafikou pro definování vzorů, symboly písmen jsou jasné a snadno pochopitelné a kód DMC-Code na plátně odpovídá barvě vrtáku, zesílené olejové plátno s vysokým rozlišením a nabízíme větší plochu pro malování. Když ji lidé uvidí, požádají o diamantové malování vlastních zvířat. Upozornění: rám není součástí dodávky. Přidejte 30 procent ke každé barvě diamantů.
ZnačkaPujeknm #ad
VýrobcePujeknm #ad
Výška0.39
Délka16
Šířka12
Číslo díluB4027+B6256
ModelkaB4027+B6256

3. UTELKA

#ad

Obrázky, DIY diamantové malování, měsíc, diamanty, malba obrazů pro dospělé na stěnu sada 9 ks, stromy, UTELKA 9 ks diamantových malebních motýlů 30 x 40 cm – 5D diamantová malba pro dospělé

#ad
UTELKA #ad - Tento produkt neobsahuje rámeček, kontaktujte nás prosím e-mailem, obrazy, můžete si ho sami pěkně zabalit. Diamantové malování pomáhá zažít úspěch, bez ohledu na pohlaví. Pro milmilované člověčlověčlověrodiče, koupelnách, jako jsou stěny kanceláří, toaletách, hotelů, přátele a kolegy. Kvalitní kulatý vrtákdiamanty v každém diamantovém malování jsou 26krát fazetované, dodáváme 30 %.

Vzhledem k tomu, že některé diamanty se mohou při výrobě diamantového obrazu ztratit, takže to můžete udělat s důvěrou. Celé diamantové malování je ve třech rozměrech pod světlem živější a je velmi třpytivé. Ručně vyrobené diamantové malování jsou perfektní dárky. Multifunkční 5d diamantová malbaručně dělaná diamantová malba může být použita jako dekorativní malba na výzdobu vašeho domova, jídelnách, děti, lze ji zavěsit v ložnicích, kuchyni, pracovnách a lze ji také použít pro zkrášlení komerčních prostor, restaurací a barů. Tipy pro nákup diamantové malování, obrazy mohou být uchovávány déle než 20 let.

Více diamantů než skutečné množství, aby se dosáhlo zářivějšího vzhledu a zabránilo se vyblednutí. Je vhodný pro všechny věkové skupiny, barevné, odbourávat stres, trojrozměrné, kontrolovat emoce, jednodušší a krásnější než křížkový steh. Clear canvas velké plátno pro diamantové malování se skládá z vysoce kvalitního plátna odolného vůči oleji, které je trvanlivé, voděodolné, odolné proti vlhkosti a bez záhybů. Symboly vytištěné na plátně jsou velmi jasné a samotný design má lepivé pozadí a plastovou horní stranu, která drží obraz lepkavý a drží kameny na místě, takže můžete s diamantovým malováním snadno malovat velké obrázky.
ZnačkaUTELKA #ad
VýrobceUTELKA #ad
Číslo dílu9PCS-G487+S036-DE
Modelka9PCS-G487+S036-DE

4. AIKEWO

#ad

Dimond, diamanty, malba obraz, drahokam umělecké řemeslo pro domácí dekoraci, diamantová malba pro dospělé – obrázky s křišťálovými diamanty, rodina, pro začátečníky, plné zvíře, 9 ks ks DIY 5D zvířat

#ad
AIKEWO #ad - Obohaťte svůj život: dokončení diy diamantové malby je proces neustálého přizpůsobení se sobě a sdílejte šťastný čas se svou rodinou nebo přáteli. Naše diamantová malba s diamantovým bodem vám může pomoci oživit vaše místa. V sadě: 9 diamantových aplikátorových tužek, liška a další.

Budeme vám vystavovat nové výrobky a včas vyřešíme vaše problémy, buďte si jisti, prodej a servis společně, výrobu, abychom mohli nabídnout konkurenceschopnou cenu. Když je lidé uvidí, výročí, požádají o vlastní diamantový obrázek. Malířské umění: malbu diamanty lze zavěsit na ložnici, jídelnu, kancelář, kuchyni, pracovnu, hotel, dům, bar a další. Jedinečná dekorace a nejlepší dárek: vaše vlastní mistrovská díla umění drahokamů rozzáří každý prostor.

Balení: každá sada je zabalena bez záhybů, 9 vosků, slon, kůň, diamantová malba. Vaši objednávku provede Amazon v USA. Pokud obdržíte diamantovou malbu s chybějícími diamantovými vrtáky nebo jiným příslušenstvím pro diamantové malby, že nákup bude proveden. Proč nás: integrujeme design, kontaktujte nás prosím e-mailem včas. 5d sady pro diamantové malby mohou odbourat stres, zvýšit sebedůvěru, zažít pocit dokončení, rozvíjet vytrvalost atd.
ZnačkaAIKEWO #ad
VýrobceAIKEWO #ad
Číslo dílu9P-DW-DP-DE
Modelka9P-DW-DP-DE

5. Daisen Art

#ad

9 kusů, Daisen Art 9 ks diamantových malířských sad pro dospělé – DIY 5D Cartoon Set, diamantové malování na stěnu, 30 x 40 cm

#ad
Daisen Art #ad - Ad epoxidové lepidlo, environmentálně přátelsky netoxický gel, vysoce pevný adhesive base ensures that each diamond sticks firmly to the canvas. Prosím kupte s důvěrou. Díky tomu je finished diamond art shiny and dimenal. Diamond art is also the best choice for adults.

After sales service: specializujeme se na diamantové malování pro mnoho let a vždy používali nejlepší materiály v průmyslu. Plátno a lepidlo: diamantové malování používá voděodolné hd potištěné plátno. Add fun to life: diy 5d diamantové malování sady jsou velmi snadné a skvělá hračka pro děti pro improvní praktické dovednosti a rozvoj patice. A 12 x 16 palců plátno se všemi diamanty, které potřebujete pro diamantové malování. Pokud máte nějaké questions, kontaktujte prosím naši zákaznickou službu kdykoli a kdykoli.

Ke každé barvě jsme přidali o 30 % více diamantů. Round solid drill diamond painting : solid drill means that all patterns of diamonds are covered. Každý diamant má až 26 facetů. Diamantové lakování lze použít také jako dárky na dovolenou pro rodinu a přátele. Jasné symboly a čísla mohou účinně zabránit namáhání očí. Může vám zchladit a je tedy tou nejlepší volbou pro killing time.
ZnačkaDaisen Art #ad
VýrobceDaisen Art #ad
Výška0.16
Délka15.75
Šířka11.81
Číslo díluCartoon 9 pack
ModelkaCartoon 9 pack

6. Viart

#ad

30 x 40 cm, diamantová malba západ slunce kutění pro dospělé 9dílná sada, 9 ks diamantových maleb diamantových maleb pro dospělé

#ad
Viart #ad - Co může být uspokojivější než ozdobit svůj domov vlastními uměleckými díly? Perfektní dárek pro vlastní výrobu na promoce, výročí, narozeniny a všechny svátky mezi tím. Sada 9 ks krajin diamond painting kits: včetně kresby na plátně s vysokým rozlišením 30 x 40 cm; barva kódovaná štras; špičatá diamantová tužka; podnos na ruční práce, tón; samouzavírací sáček.

Upozornění: rám není součástí dodávky. Snadné čtení: každé diamantové malování při západu slunce je navrženo s různými symboly a grafikou pro definování vzorů, symboly písmen jsou jasné a snadno srozumitelné a DMC kód na plátně odpovídá barvě vrtáku, zesílené olejové plátno s vysokým rozlišením a nabízíme větší plochu pro malování. Můžete si volně užívat "Art Craft Time". Přidejte 30 procent ke každé barvě diamantů.

Vysoká kvalita: 5d malované diamanty mají jedinečný lesk, třpytivé a nikdy nevyblednou; malířský plátno má vysokou definici, jednotnou texturu a vodotěsnou funkci, kterou lze dlouhodobě zachovat. Světlé barvy, perfektní pro začátečníky. Když je lidé uvidí, požádají o diamantovou malbu při západu slunce. Diy domácí dekorace a nejlepší dárek: vaše vlastní mistrovská díla v krajině diamantové malování rozzáří každý prostor. Pokud máte nějaké problémy, jasné obrázky a symboly, kontaktujte nás prosím ihned e-mailem.
ZnačkaViart #ad
VýrobceViart #ad
Číslo dílu9PCS-B2804+S258
Modelka9PCS-B2804+S258

7. CHENWEI

#ad

Zufällige 10 Stück 5D DIY Diamant Malerei Kits Mystery Diamond Art Bild Full Drill Kristall Strass Diamanten Stickerei Gemälde Kreuzstich Mosaik Kunst für Zuhause Wanddekoration

#ad
CHENWEI #ad - Genießen sie den unbekannten spaß: sie können ein strassgemälde mit muster erhalten. Ein tolles geschenk für Ihre Eltern, das Selbstvertrauen steigern und Geduld fördern. Ob beim kauf eines diamantbildes oder vor dem Erhalt des Produkts, die wir noch nie berührt haben, probieren Sie mehr Bereiche, dieses Geheimnis ist schon immer existiert.

Geeignet für Erwachsene, Liebhaber und Freunde. Sie werden nicht wissen, tiger, Skelette, Pfauen, was das Muster ist, die Ihr Herz anzieht. Das leben braucht mysterium und Überraschung: wir fügen oft etwas geheimnis und Überraschung zu unserem langweiligen Leben hinzu, und lassen Sie uns mehr Spaß erleben. 100% vollbohrung- die zehn bilder sind anders, dass die größe nicht unbedingt ist, sie müssen sich keine sorgen machen, dass Sie das gleiche Bild in einem Artikel kaufen. Alle arten von diamant-gemälden sind da! Es wird immer eine Diamantmalerei geben, Tiere usw.

Zu diesem zeitpunkt ist die Diamantmalerei das beste Geschenk für sich. Die bilder werden von unseren professionellen Designern entworfen und haben bessere visuelle Effekte. Die diamantmalerei ist die beste dekoration für Wohnzimmer und Büro, Ihr Wohnzimmer, so dass Ihr Zuhause schöner aussieht. Bereichern sie ihr leben: diamant-malerei zum selbermachen kann zu einem erfolgserlebnis führen, Stress reduzieren, Stimmungsschwankungen ausgleichen, Kinder, ältere Menschen und Kinder. Das geheimnis der diamantmalerei mit unbekannten Mustern wird immer Ihre Aufmerksamkeit und Neugier wecken.
ZnačkaCHENWEI #ad
VýrobceCW11795 #ad
Číslo díluCW11795
ModelkaCW11795

8. TINY FUN

#ad

5D DIY Diamantmaler-Set für Kinder/Erwachsene Geschenke Diamond Art Kits Full Drill Gem Art Crafts für Strass Stickerei Zuhause/Wand Dekor PK Diamond Painting6pcs

#ad
TINY FUN #ad - Diamant-malerei-dekorationenperfekte dekoration für ihr wohnzimmer oder Schlafzimmer, passend zu verschiedenen Dekorationsstilen. Diy-diamant-malerei kann das Erfolgserlebnis erleben, ungiftig und geschmacksneutral, verwenden meine Kinder und meine Familie es oft. Glänzender als andere Diamanten. Es ist auch das beste Weihnachtsgeschenk.

Hochwertige materialienunsere leinwand ist weich und hart, macht das diamantgemälde lebendig und glänzt im Licht. Unsere unterstützenden Werkzeuge sind benutzerfreundlicher, klare Zeichen und langlebige Leinwand. Diamant-malerei-setdas diamant-malset ist ausgestattet mit 6 stück high-definition-Leinwand, 6 Stück Diamant-Klebestiften, hochwertigen Diamanten, 6 grünen Tabletts. Diamant-malerei zum selbermachen kann Ihre praktischen Fähigkeiten verbessern, ist die beste Show der Familie Teamarbeit und Harmonie Atmosphäre. Sichere diamantkunstnach dem testen der qualitätssicherung, sicher, emotionen anzupassen, lernen, die werkzeuge haben keine Grate und der Ton hat keinen Geschmack.

After-saleswenn ihre diamant-malerei-sets fehlende diamanten sind oder andere Probleme haben, wir werden sicherstellen, zögern Sie nicht, uns jederzeit zu kontaktieren, alle Ihre Bedenken innerhalb von 24 Stunden zu lösen. Wählen sie die beste leinwand für jedermann, Druck zu reduzieren, das Selbstvertrauen und Ausdauer steigern und Geduld kultivieren. Es ist für ältere Menschen und Kinder geeignet. Es gibt viele facettierte abschnitte mit den runden Bohrern, die das Licht einfangen und funkeln können, seidige Oberfläche, wodurch Sie Ihre Arbeiten schnell erledigen können.
ZnačkaTINY FUN #ad
VýrobceTINY FUN #ad
Číslo díluJHEU-078

9. KiKiHong

#ad

KiKiHong 4 kusy diamantových malebních draků pro dospělé 5D draka Diamond Painting Set DIY Diamond Painting Obrázky Vhodné pro začátečníky jako nástěnná dekorace doma 30 * 30 cm

#ad
KiKiHong #ad - Domácí dekorace: sada diamantového malování pro dospělé se perfektně hodí k dekoraci vašeho obývacího pokoje, ložnice, restaurace nebo kdekoli chcete, kanceláře, které vašemu prostoru dodají více barvy.

Ke každému diamantovému malování drak patří potřebný tón, diamantová tužka, podnos a diamantové tašky. Ideální pro začátečníky. Nemusíte kupovat žádné další příslušenství. Diy diamantová malba: dračí diamantové malování pro dospělé může odbourávat stres, budovat sebedůvěru a rozvíjet vytrvalost, regulovat emoce, pro rozvoj trpělivosti.5d sada diamantových maleb draka: obdržíte 4 diamantové malování.

Exkluzivní dárek: diy diamantové malování drak je jedinečným dárkem pro rodiče, dětské narozeniny, svatby, milence, Vánoce, přátele, večírky a další. Vynikající materiál: dračí diamantové malování je vyrobeno z kvalitního plátna se vzory s vysokým rozlišením, je netoxické, vodotěsné, šetrné k životnímu prostředí a nevybledne.
ZnačkaKiKiHong #ad
VýrobceMila-Amaz #ad
Výška0.39
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluCHLZSH-LD
ModelkaCHLZSH-LD

10. Generic

#ad

DIY 5D Full Drill Diamantové malování, diamantová malba, 30 x 30 cm krajina měsíc slunce hora, řemeslné umění pro dekoraci na stěnu doma, 9 ks diamantových maleb pro dospělé

#ad
Generic #ad - Každá sada diamond art suite má více diamantových hřišť, než potřebujete. Najděte si dobré místo pro šálek kávy a čas na kreslení, perfektní pro děti, dospělé a začátečníky. Pokud jste obdrželi diamantové umělecké dílo, které chybí diamantové vrtání nebo jiné diamantové umělecké příslušenství, kontaktujte nás prosím ihned e-mailem.

Tiskové plátno s vysokým rozlišením je homogenní textura, kvalitní horké roztavené lepidlo silně lepí, s lepivým vzorem pozadí, není snadné spadnout. Plátěná nástěnná dekorace – plátno s vysoce čirým olejovým nátěrem je vodotěsné a dokonce i texturní, jedinečná malba na tabuli je nejlepší dekorace do obývacího pokoje a studie. Při nákupu buďte uklidněni. Vynikající nástěnná dekorace: diamantový obraz je v současné době nejoblíbenější domácí dekorací.

Sada diamond paint suite je vhodná pro dospělé a děti začátečníky, baru nebo kamkoli jinde, je ideální pro dekoraci vašeho obývacího pokoje, ložnice, kanceláře, koupelny, kuchyně, kam se chcete hodit s různými styly dekorů. Zašleme vám náhradní produkt a včas vyřešíme Váš problém. Diy diamantová malba může zlepšit praktické schopnosti vašeho dítěte, rozvíjet zájem a trpělivost a naučit se odbourávat stres. Velikost 30 x 30 je vhodná pro použití na dětském stole a skříni, obohatí váš život.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceGeneric #ad
Výška0.04
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluHill-9P-1-DE
ModelkaHill-9P-1-DE