Top 10 Dunstabzugshaube Mit Touch – Nástěnné digestoře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Klarstein

#ad

Odvětrávání/cirkulační digestoř s filtrem vhodným do myčky, Klarstein Digestoř 60 cm, proud vzduchu 577 m³/h, tichá digestoř, odsavač par 60 cm, nástěnné digestoře do kuchyně s funkcí App Control

#ad
Klarstein #ad - Ekologické vaření: s třídou energetické účinnosti a++ ušetříte nejen energii, ale také šetříte peněženku. Díky vysokému odmašťovacímu výkonu a hliníkovému filtru vhodnému do myčky nádobí naše digestoře odborně vysávají tuk a pachy.

Užitečné a efektivní: naše digestoř s cirkulací/odsáváním vzduchu má rychlé dotykové ovládání a ovládání pomocí aplikace přes Wi-Fi. S tímto digestořem je snadné nastavit správnou rychlost pro vaše potřeby vaření. Erstvý proud vzduchu: s výkonným proudem vzduchu 577 m³/h a 4 stupni ventilátoru naše digestoř z ušlechtilé oceli efektivně filtruje páry a pachy. Navíc je digestoř 60 cm tichý, takže vás digestoř při vaření neruší.

Snižte svou ekologickou stopu a vylepšete každé jídlo s prvotřídní účinností. Vysoce kvalitní reg led světlo navíc osvětluje vaše kuchařské dovednosti bez oslnění. Snižuje tuk: tuk se může hromadit bez povšimnutí a představuje vážné riziko požáru. Ohromující optický požitek: díky elegantnímu designu se tato cirkulační digestoř hodí do každé kuchyně a díky svému diskrétnímu designu vypadá elegantně.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška10.63
Délka23.62
Šířka19.88
Číslo díluCGCH3-Alinea-60WH

2. Klarstein

#ad

Klarstein Digestoř 90 cm, odsávání/cirkulační digestoře 90 cm, digestoř z ušlechtilé oceli, digestoř s proudem vzduchu 577,8 m³/h, nástěnné digestoře s ovládáním Wi-Fi a LED, digestoř s filtrem

#ad
Klarstein #ad - Díky hliníkovému tukovému filtru vhodnému do myčky tato digestoř 90 cm pro cirkulaci vzduchu odborně vysává tuk a pachy, aby očistil vzduch. Innost první třídy: tato digestoř pro odvod a odvod vzduchu nemění účinnost za výkon.

Kromě toho se u našich ekologických digestoří díky svému designu nevymění žádná účinnost za výkon. Přidáváme návod k montáži český jazyk nelze zaručit, abyste mohli rychle a bezpečně namontovat tento parní vysavač. Se 3 režimy: s výkonným proudem vzduchu 577, 8 m³/h a 3 režimy filtruje naše digestoř páry a pachy pro lepší vzduch. SvĚtlo, tmast: naše digestoř nabízí vysoký odmašťovací výkon a led světla. S rychlou instalací: montáž této digestoře z ušlechtilé oceli 90 cm je stejně snadná jako následování receptu.

UŽiteČnost a ÚČinnost: naše digestoře disponují dotykovým ovládáním a wifi ovládáním, které se velmi snadno ovládá. Naše nástěnné digestoře, které byly oceněny energetickou třídou A+, jsou extrémně výkonné a nezvyšují váš účet za elektřinu. Navíc je tato digestoř extra tichá, takže 90 cm digestoř vás při vaření neruší.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška12.99
Délka19.69
Hmotnost39.68
Šířka0
Číslo díluCGCH3-Alinea-90BK

3. Klarstein

#ad

Klarstein Digestoř 60 cm cirkulace/odsávání, digestoř s filtrem, digestoře 60 cm, digestoř do kuchyně, nástěnné digestoře s ovládáním Wi-Fi a LED, digestoř s proudem vzduchu 577,8 m³/h

#ad
Klarstein #ad - Přidáváme návod k montáži český jazyk nelze zaručit, abyste mohli rychle a bezpečně namontovat tento parní vysavač. S rychlou instalací: montáž této digestoře 60 cm je stejně snadná jako následování receptu. Díky hliníkovému tukovému filtru vhodnému do myčky tato digestoř 60 cm odborně vysává tuk a pachy, aby očistil vzduch.

Se 3 režimy: s výkonným proudem vzduchu 577, 8 m³/h a 3 režimy filtruje naše digestoř páry a pachy pro lepší kvalitu vzduchu. Kromě toho se u našich ekologických digestoří díky svému designu nevymění žádná účinnost za výkon. Navíc je tato digestoř tichá, takže 60 cm digestoř vás při vaření neruší.

Innost první třídy: tato digestoř pro odvod vzduchu a cirkulace vzduchu nemění účinnost za výkon. UŽiteČnost a ÚČinnost: naše digestoře disponují dotykovým ovládáním a wifi ovládáním, které se velmi snadno ovládá. SvĚtlo, tmast: naše digestoř nabízí vysoký odmašťovací výkon a led světla. Naše nástěnné digestoře, které byly oceněny energetickou třídou A+, jsou extrémně výkonné a nezvyšují váš účet za elektřinu.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška10.63
Délka19.88
Hmotnost33.07
Šířka0
Číslo díluCGCH3-Alinea-60BK

4. Klarstein

#ad

Odvětrávání/cirkulační digestoř s filtrem vhodným do myčky, proud vzduchu 577 m³/h, nástěnné digestoře do kuchyně s funkcí App Control, Klarstein Digestoř 90 cm, tichá digestoř, digestoř 90 cm

#ad
Klarstein #ad - Navíc je digestoř 90 cm tichý, takže vás digestoř při vaření neruší. Snižte svou ekologickou stopu a vylepšete každé jídlo s prvotřídní účinností. Erstvý proud vzduchu: s výkonným proudem vzduchu 577 m³/h a 4 stupni ventilátoru naše digestoř z ušlechtilé oceli efektivně filtruje páry a pachy.

Díky vysokému odmašťovacímu výkonu a hliníkovému filtru vhodnému do myčky nádobí naše digestoře odborně vysávají tuk a pachy. Užitečné a efektivní: naše digestoř s cirkulací/odsáváním vzduchu má rychlé dotykové ovládání a ovládání pomocí aplikace přes Wi-Fi. Ekologické vaření: s třídou energetické účinnosti a++ ušetříte nejen energii, ale také šetříte peněženku.

Snižuje tuk: tuk se může hromadit bez povšimnutí a představuje vážné riziko požáru. S tímto digestořem je snadné nastavit správnou rychlost pro vaše potřeby vaření. Ohromující optický požitek: díky elegantnímu designu se tato cirkulační digestoř hodí do každé kuchyně a díky svému diskrétnímu designu vypadá elegantně. Vysoce kvalitní reg led světlo navíc osvětluje vaše kuchařské dovednosti bez oslnění.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška12.99
Délka35.43
Šířka19.69
Číslo díluCGCH3-Alinea-90WH

5. Neff

#ad

Neff D65IHM1S0 digestoř šikmá N50 / 60 cm / Odvětrávání nebo cirkulace vzduchu / TouchControl / Energetická účinnost B / čiré sklo / černá

#ad
Neff #ad - Led světlo: kryt na hlavu zajišťuje díky energeticky úspornému LED osvětlení dobré osvětlení při vaření. Typové označení / číslo výrobku: DIHM651S.

Rozměry přístroje Š x h cm: 59 x 49, 9. Touchcontrol: díky hladkému ovládacímu povrchu lze designovou digestoř ovládat zcela jednoduše jedním prstem. Další vlastnosti produktu: energetická třída b, intenzivní stupně s automatickým resetováním, okrajové odsávání, montáž na stěnu, vnitřní rám šetrný k čištění. Kovový tukový filtr: kovové mazací filtry volného krytu lze pohodlně vyjmout a umýt v myčce nádobí. Nástěnná digestoř se šikmým designem umožňuje jak odsávání, tak i cirkulační provoz. Digestoř neff se šikmou přední plochou a silným výkonem zajišťuje volnost při vaření.
ZnačkaNeff #ad
VýrobceNeff #ad
Výška12.72
Délka19.65
Hmotnost41.89
Šířka23.23
Číslo díluDIHM651S
ModelkaDIHM651S
Záruka2 roky.

6. Siemens

#ad

Lakované, ušlechtilá ocel, Siemens LC87KHM60 iQ300 nástěnná jídelní / 79 cm / LED osvětlení / extrémně tichý / TouchControl / sklo

#ad
Siemens #ad - Touchcontrol: díky touchcontrol můžete pomocí dotykové funkce přímo vybrat požadovaný výkon spouště nebo jiné funkce – pro snadnou, snadnou manipulaci s digestoří.

Intenzivnější stupeň: Šikmá automatický intenzivní stupeň, který zajišťuje čerstvý vzduch při vaření. Led osvětlení: digestoř nabízí díky led osvětlení rovnoměrné a neoslňující osvětlení varné plochy a to mimořádně úsporné. Ikmá: digestoř zajišťuje čerstvý vzduch při vaření se šikmou přední plochou a silným výkonem.

Filtr s kovovým tukem: kovový tukový filtr odebírá z nasávaného vzduchu tuk a jiné pevné látky, jako např. Pro zachování vysoké účinnosti lze filtr pohodlně mýt v myčce. Nástěnná digestoř se šikmým designem umožňuje jak odsávání, tak i cirkulační provoz. Prachové částice. Ikmá osa se následně automaticky vypne.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška15.75
Délka15.35
Hmotnost41.37
Šířka7.09
Číslo díluLC87KHM60
ModelkaLC87KHM60
ZárukaZáruka výrobce.

7. Neff

#ad

90 cm, DIPP951N, černá, Neff | Digestoř šikmá D95IPP1N0

#ad
Neff #ad - Touchcontrol: díky hladkému ovládacímu povrchu lze designovou digestoř ovládat zcela jednoduše jedním prstem. Digestoř neff se šikmou přední plochou a silným výkonem zajišťuje volnost při vaření.

Rozměry přístroje Š x h cm: 89 x 49, 9. Nástěnná digestoř se šikmým designem umožňuje jak odsávání, tak i cirkulační provoz. Efficientdrive: díky nové technologii motoru je digestoř příjemně tichý a šetří energii. Další vlastnosti produktu: energetická třída a, energeticky úsporné led osvětlení s funkcí stmívání, intenzivní stupně s automatickým resetováním, okrajové odsávání, montáž na stěnu, rychlá montáž, ukazatel nasycení kovových a uhlíkových filtrů, vnitřní rám šetrný k čištění.

Kovový tukový filtr: kovové mazací filtry volného krytu lze pohodlně vyjmout a umýt v myčce nádobí. Intenzivní stupeň zvyšuje výkon ventilátoru při silném vaření páry. Typové označení / číslo výrobku: DIPP951N.
ZnačkaNeff #ad
VýrobceNeff #ad
Výška12.72
Délka19.65
Hmotnost44.09
Šířka35.04
Číslo díluDIPP951N
ModelkaDIPP951N
Záruka2 roky.

8. Neff

#ad

Neff D95FHP1S0 digestoř šikmá N70/90 cm/ Odvětrávání nebo cirkulace vzduchu / EfficientDrive/ TouchControl/ Energetická účinnost A / čiré sklo/ černá

#ad
Neff #ad - Digestoř neff se šikmou přední plochou a silným výkonem zajišťuje volnost při vaření. Intenzivní stupeň zvyšuje výkon ventilátoru při silném vaření par. Rozměry přístroje Š x h cm: 89 x 49, 9.

Efficientdrive: díky nové technologii motoru je digestoř příjemně tichý a šetří energii. Typové označení / číslo výrobku: DFHP951S. Kovový tukový filtr: kovové mazací filtry volného krytu lze pohodlně vyjmout a mýt v myčce nádobí. Touchcontrol: díky hladkému ovládacímu povrchu lze designovou digestoř ovládat zcela jednoduše jedním prstem. Nástěnné křeslo šikmý design umožňuje jak odsávání, tak i cirkulační provoz.

Další vlastnosti produktu: energetická třída a, intenzivní stupně s automatickým resetováním, montáž na stěnu, rychlá montáž, energeticky úsporné LED osvětlení s funkcí stmívání, ukazatel nasycení kovových a aktivních uhlíkových filtrů, okrajové odsávání, vnitřní rám šetrný k čištění.
ZnačkaNeff #ad
VýrobceNeff #ad
Výška16.93
Délka10.35
Hmotnost46.3
Šířka35.04
Číslo díluDFHP951S
ModelkaDFHP951S

9. IsEasy

#ad

Cirkulační vzduch/odsávání, dotykové ovládání, IsEasy Digestoř 90 cm, digestoř se silným sacím výkonem 524 m³/h, prostor pro odsávání, 3 stupně nastavení, černá, 58 dB, A++ 4019201

#ad
IsEasy #ad - Držba: 5vrstvý hliníkový filtr se musí pravidelně čistit a můžete jej také mýt v myčce. Roční spotřeba energie digestoře pouze 11, 8 kWh ročně. Vysoká energetická účinnost a++: digestoř se vyznačuje vysokou energetickou účinností a nízkou spotřebou.

Erná digestoř obsahuje uhlíkový filtr *2 a výfukovou trubku 2 m. Velikost produktu: 89, 5 cm * 41, 5 cm. Výkonný proud vzduchu: silný sací výkon až 524 m³/h, velký proud vzduchu. Režim cirkulace a odsávání: můžete použít 2 režimy odvzdušňovacího systému. 90 cm velká deska pro rozšíření oblasti odsávání.

Dvě 1, 5w led světla mohou kdykoli osvětlit vaši kuchyňskou oblast. Tři stupně nastavení: tato digestoř 90 cm obsahuje tři nastavitelné stupně: velký/střední/malý. Elegantní design: Černá digestoř iseasy má elegantní design a po uvaření ji lze prostorově úsporně uzavřít. Začněte s vařením jedním dotykem ovládacího pole.
ZnačkaIsEasy #ad
VýrobceIsEasy #ad
Výška13.31
Délka35.24
Hmotnost28.66
Šířka16.34
Číslo díluQ1-PYF2-2L3M
ModelkaTV5290D4-CC-I2
Záruka2 roky záruka.

10. Siemens

#ad

Ušlechtilá ocel, Siemens LC98KLP60 iQ500 nástěnná esa / 89 cm / LED osvětlení / extrémně tichý / TouchControl / černá se skleněným stínítkem

#ad
Siemens #ad - Intenzivní stupeň: Šikmý má automatický stupeň intenzivní péče, který zajišťuje čerstvý vzduch při vaření. Ikmé: digestoř se šikmou přední plochou a silným výkonem zajišťuje čerstvý vzduch při vaření.

Nástěnný rozměr ve šikmém designu umožňuje jak odvětrávání, tak i recirkulaci. Led osvětlení: digestoř nabízí díky led osvětlení rovnoměrné a neoslňující osvětlení varné plochy a to mimořádně úsporné. Ikmý se následně automaticky vypne. Touchcontrol: díky touchcontrol můžete pomocí dotykové funkce přímo vybrat požadovaný výkon spouštění nebo jiné funkce – pro jednoduchou, snadnou manipulaci s digestoří. Motor iqdrive: díky technologii motoru iqdrive pracuje nástěnný hesse výrazně tišší a ve srovnání s běžnými digestoři šetří více než 80 % energie.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška9.84
Délka9.45
Hmotnost45.68
Šířka2.36
Číslo díluLC98KLP60
ModelkaLC98KLP60
ZárukaNo warranty.