Top 10 Ein guter Plan – Osobní organizéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CASE ELEGANCE

#ad

Messingverschluss, CASE ELEGANCE Nachfüllbares Leder Notizbuch A5. mit Stiftschlaufe, Kartenfächer

#ad
CASE ELEGANCE #ad - Sie können planen, dieses Tagebuch für die kommenden Jahre aufzubewahren. Stifthalter in normaler größe: die innere stifthalter-Schlaufe wurde so entworfen, dass diese gut zu Stiften und Bleistiften in traditioneller Größe passt.

NachfÜllbar: unsere nachfüllbare notizbuchhülle aus leder von Bucksaw ist perfekt für jeden Vielschreiber. Nicht für Füllfederhalter geeignet. Die extras: wir haben die innenseite des notizbuchs mit einem wunderschönen Fischgrätenmuster versehen und vier Kartenfächer, ein großes Notizfach und eine Stifthalter-Schlaufe hinzugefügt. International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, age ratings, and language of product, including fit, labeling or instructions. Wechseln sie einfach die Seiten, wenn Sie mit den alten fertig sind. Stift nicht enthalten.
ZnačkaCASE ELEGANCE #ad
VýrobceCASE ELEGANCE #ad
Výška9.5
Délka6.5
Šířka1
Číslo díluCE-BK-LJ-BLK
ModelkaCE-BK-LJ-BLK

2. Ein guter Plan

#ad

Ein guter Plan 2024 – komplexní termínový kalendář pro větší pozornost a méně stresu – udržitelný týdenní plánovací kalendář s 56 tipy a citáty korál 2024

#ad
Ein guter Plan #ad - Ale my vám pomůžeme na to přijít. Nejprodávanější pozornost s více než 500 000 prodanými exempláři je datován 56 týdnů od poloviny prosince 2023 do začátku ledna 2025 a je zabalen do kvalitního francouzského plátna. Větší pozornost, méně stresu – holistický termínový kalendář na rok 2024 přináší do vašeho všedního dne více sebelásky.

Nakladatelství s držením – jsme malé nakladatelství z berlína a od roku 2015 originální kalendář a deníky pozornosti. Udržitelná výroba včetně klimatické kompenzace – tiskneme výhradně certifikovanými ekologickými barvami na 100% starý papír Blue Angel, používáme veganské lepidlo a naše knihy nikdy nesvařujeme do plastu. Sebeorganizace se setkává s vlastní reflexí – rozsáhlý životní plánovací kalendář, sledovač stanoviště a mnoho dalšího vám pomohou najít čas mezi termíny a úkoly pravidelně pro sebe a vaše potřeby. Seznamte se s sebou, mějte přehled o své úrovni stresu a získejte zpět kontrolu nad svým životem.

Protože také nevíme, 13měsíční reflexe, výstražný signál, co je pro tebe dobré. Bez kýčů a vlastní optimalizace – ein guter plan je více než běžný plánovač termínů: 56 praktických, vědecky podložených tipů ze světa pozornosti a psychologie a 56 citátů bez klišé vám poskytne nový názor, aniž by vás ještě více vyvíjely tlak. Celá výroba probíhá v místních řemeslných závodech v Německu made in Germany. Naše knihy s oceněním jsou pravidelně doporučovány terapeuty a jsou perfektním dárkem pro větší stabilitu ve světě.
ZnačkaEin guter Plan #ad
VýrobceEin guter Verlag #ad
Číslo díluEGPZLParent001

3. Ein guter Plan

#ad

Deník, deník pro sebelásku a vděčnost. Pouze 5-6 minut denně Pro vděčnost, pozornost, deník mořská zelená, Dobrý den

#ad
Ein guter Plan #ad - Radiální sebepoznání – objevujte, co je pro vás dobré, pomocí velkého inventáře svého života a měsíčních reflexí. Nakladatelství s držením – jsme malé nakladatelství z berlína a od roku 2015 originální kalendář a deníky pozornosti.

Udržitelná výroba včetně klimatické kompenzace – tiskneme výhradně certifikovanými ekologickými barvami na 100% starý papír Blue Angel, používáme veganské lepidlo a naše knihy nikdy nesvařujeme do plastu. Založený obsah – s 92 tipy ze světa pozornosti a psychologie a 184 inspirujícími citáty vám deník pro dospělé poskytne nový pohled na váš všední den – zcela bez toxické pozitivity, kýče a klišé.

Naše knihy s oceněním jsou pravidelně doporučovány terapeuty a jsou perfektním dárkem pro větší stabilitu ve světě. Celá výroba probíhá v místních řemeslných závodech v Německu made in Germany. Sebelíbit se bez kýčů – ve škole s pouhými 5 minutami denně stále více vděčnosti a objevte dobro v životě. Protože s tímto deníkem vytvoříte pořádek v hlavě a prokazatelně snižujete stres.
ZnačkaEin guter Plan #ad
VýrobceEin guter Verlag #ad
Výška0.98
Délka5.55
Hmotnost1.17
Šířka8.98
Číslo díluEGTParent001
ModelkaEGTParent001

4. Ein guter Plan

#ad

Ein guter Plan Pro 2024 – kompaktní termínový kalendář pro větší pozornost v každodenním chaosu – datovaný plánovač s vazbou z umělé kůže, gumovým páskem a žabí taškou Burgundsko 2024

#ad
Ein guter Plan #ad - Díky kompaktnímu formátu, robustní koženkové vazbě, gumovému pásku a žabí tašce je plánovač vaším věrným společníkem na rok plný sebelásky a zrychlení. Skutečné poznatky bez kýče a jsou zaručeny samooptimalizační tisk. Celá výroba probíhá v místních řemeslných závodech v Německu made in Germany.

Naše knihy s oceněním jsou pravidelně doporučovány terapeuty a jsou perfektním dárkem pro větší stabilitu ve světě. Plášť pozornosti při každodenním požáru – holistický diář ein guter plan pro 2024 přináší do vašeho všedního dne soustředění, strukturu a zpomalení. Obsáhlý plánovač života s více než 40 spolehlivými reflexními technikami je k dispozici ke stažení zdarma. Hluboká sebereflexe – zastavte se každý měsíc, odrážejte zážitek a plánujte příští týdny.

Kromě dostatečného místa pro poznámky a úkoly se s týdenními tipy naučíte použitelné znalosti o pozornosti a prevenci vyhoření. Tak se procvičujete vděčností a posilujete své zaměření. Nakladatelství s držením – jsme malé nakladatelství z berlína a od roku 2015 originální kalendář a deníky pozornosti. Mřížky hodin plánujete termíny, dávejte pozor na své potřeby a vyhnete se stresu. Ve vertikálním týdenním přehledu vč.
ZnačkaEin guter Plan #ad
VýrobceEin guter Verlag #ad
Číslo díluPROZ00001

5. Grupo Erik

#ad

Grupo Erik Stiker Set Stay Organized | Stikerheft mit mehr als 2000 Aufkleber | Kleines Buch mit Aufkleber zum Organisieren und zum Dekorieren

#ad
Grupo Erik #ad - Dieses stickerbuch enthält 50 vollfarbige Stickerseiten mit über 2. 000 lustigen und funktionalen Stickern. Immer mit 100 % offiziellen Lizenzen.

Gibt es keinen stiker in deinem planer? Wir haben die Lösung, dieses Aufkleber-set, um den Planer zu organisieren und zu dekorieren. Diese aufkleber sind aus hochwertigem Papier hergestellt, wodurch sie sehr einfach zu verwenden sind. Mit diesen tollen aufklebern kann man den Planer, das Tageguch, den Notizblock oder irgendwelches Buch besser organisieren. Erik - unsere produkte sind nur aus den besten Materialien gefertigt, die sich durch ihre hochwertige Qualität unterscheiden. Unsere aufkleber kleben perfekt an fast allen Arten von Oberflächen.
ZnačkaGrupo Erik #ad
VýrobceGrupo Erik #ad
Výška6.3
Délka6.3
Šířka6.3
Číslo díluLPSO001
ModelkaLPSO001

6. UrBestSelf

#ad

Němčina, pozornost a úspěch starorůžová, 6minutový úspěšný deník PUR nástupnická verze | Dosažení cílených a klidných cílů | 6 minut denně pro větší motivaci

#ad
UrBestSelf #ad - Ekněte "ne" shonu a chaosu a "ano" větší jasnosti, soustředění a vnitřnímu klidu. Spěšný deník pro všechny, kteří nemají čas na úspěšný deník. Zcela nové: týdenní impulzy produktivity a pozornosti a další praktické stránky. V kombinaci s osvědčeným 6minutovým principem zajistíte, abyste své cíle – krok za krokem, zvyk na zvyk – trvale a dlouhodobě sledujete své cíle.

Tištěno a vázáno s láskou v Německu. Uvědomte si vlastní definici osobního a profesního úspěchu! Malá zátěž, velký účinek: koncept je založen na vědeckých poznatcích a praktických technikách. Ideální vánoční dárek: vykouzlete svým nejmilejším úsměv na tváři! nejjemnější francouzský len, co2 neutrální potisk, veganské materiály. Dosáhněte cílů, které naplní váš život – nejen váš termínový kalendář: odrážejete své vnitřní hodnoty a potřeby a stanovíte si tak smysluplné cíle.

Tvůj týdenní plánovací kalendář pro větší úspěch a naplnění. Nástupná verze 6minutového úspěšného deníku: vytvořit více, aniž byste byli podnikáni – díky mixu prakticky ověřených cvičení pozornosti a osvědčených strategií pro větší produktivitu sledujete velké cíle zcela jinak: nejen důsledněji, ale také klidněji. Tak sledujete cíle a vize, které jsou jinak překryty rozptýlením. Snadné zaměření a soustředění na to podstatné – s promyšleným denním plánovačem denně filtrujete úkoly s největším pozitivním vlivem ze svého života.
ZnačkaUrBestSelf #ad
VýrobceUrBestSelf #ad
Hmotnost1.19
Číslo dílu6ME PUR
Modelka6ME PUR

7. Ein guter Plan

#ad

Starý papír, Dobrý projekt: pozorný deník úspěchu na 100 dní | dosažení cílů bez vyhoření | neutrální, veganský | starorůžová

#ad
Ein guter Plan #ad - Prevence pro psychiku – denní kontroly a týdenní a měsíční jednotky sebereflexe tvých potřeb a faktorů vyhoření vám pomohou dávat pozor na psychiku a rozpoznat stres, než se stane zátěží. Naučte se, jak správně plánovat, zachovat si motivaci a vyhnout se prokrastinaci. Ve druhé části je čas pro strukturování úkolů: Definujte milníky, vytvořte pracovní rutiny a sledujte své úkoly.

Pozorný plánovač produktivity je perfektní pro bakalářské a diplomové práce, podnikatelské nápady, renovace, vlastní knihy a velké projekty všeho druhu. Pečlivá práce – s dobrým projektem se naučíte v rozsáhlých literaturovaných textech vše o projektové práci podle termínů. Celá výroba probíhá v místních řemeslných závodech v Německu made in Germany. Nakladatelství s držením – jsme malé nakladatelství z berlína a od roku 2015 originální kalendář a deníky pozornosti.

Udržitelná výroba včetně klimatické kompenzace – tiskneme výhradně certifikovanými ekologickými barvami na 100% starý papír Blue Angel, používáme veganské lepidlo a naše knihy nikdy nesvařujeme do plastu. Pochopte, jakými emočními fázemi projdete na cestě k cíli a jak zvládnete běžné problémy. Rady bez frází a inspirativní citáty daleko od Kitsch tě dovedou do cíle. Jurnál úspěchu na 100 dní – úspěch bez vyhoření je možný. Naše knihy s oceněním jsou pravidelně doporučovány terapeuty a jsou perfektním dárkem pro větší stabilitu ve světě.
ZnačkaEin guter Plan #ad
VýrobceEin guter Verlag #ad
Výška0.79
Délka8.66
Hmotnost1.15
Šířka5.51
Číslo dílu1
ZárukaŽádná záruka

8. Ein guter Plan

#ad

Dobrý projekt: deník s pozorností na 100 dní | Dosažení cílů bez vyhoření | neutrální pro klima, veganský | levandulová, starý papír

#ad
Ein guter Plan #ad - Unsere awards-prämierten bücher werden regelmäßig von Therapeut*innen empfohlen und sind das perfekte Geschenk für mehr Halt in der Welt. Die gesamte produktion erfolgt in lokalen Handwerksbetrieben in Deutschland made in Germany. Verstehe, welche emotionalen Phasen du auf dem Weg zum Ziel durchlaufen wirst und wie du mit üblichen Problemen umgehen kannst.

Ratschläge ohne platitüden und inspirierende Zitate fernab von Kitsch bringen dich an dein Ziel. PrÄvention fÜr die psyche – tägliche check-ins sowie wöchentliche und monatliche einheiten der selbstreflexion deiner Bedürfnisse und Burnout-Faktoren helfen dir, auf deine Psyche zu achten und Stress zu erkennen, bevor er zur Belastung wird. Verlag mit haltung – wir sind ein kleiner verlag aus berlin und seit 2015 das original für Achtsamkeitskalender und -journals. Im zweiten teil ist es an der zeit für die Strukturierung deiner Aufgaben: Definiere Meilensteine, etabliere Arbeitsroutinen und behalte deine To-dos im Auge.

Klimakompensation – wir drucken ausschließlich mit zertifizierten Ökofarben auf 100 % Altpapier Blauer Engel, verwenden veganen Leim und schweißen unsere Bücher nie in Plastik ein. Achtsames arbeiten – mit ein gutes projekt lernst du in umfangreichen sachtexten alles über terminbezogene projektarbeit. Erfolgsjournal fÜr 100 tage – erfolg ohne burnout ist möglich. Lerne, renovierungen, geschäftsideen, deine Motivation behältst und Prokrastination vermeidest.
ZnačkaEin guter Plan #ad
Číslo dílu1

9. Häfft

#ad

Organizér | neutrální, týdenní kalendář 18 měsíců: červenec 2023 – prosinec 2024 | termínový kalendář, Chäff Business plánovací kalendář Deluxe 2023/2024 A5 starorůžový, týdenní plánovací kalendář

#ad
Häfft #ad - Praktický & praktický – termínový sešit v praktickém brožovaném formátu din a5 21 x 15 x 2 cm, strany: 238. Luxusní business plánovač 2023/2024 a5 – doba platnosti od července 2023 do prosince 2024: kalendář na 18 měsíců s 1 týdnem na 2 stranách, poutko na pero, vkládací kapsa, gumová páska, nálepka, 2 záložky a velký roční přehled k rozevření.

Plány s dobrými znalostmi – z důvodu životního prostředí je čistě bílý prémiový papír 100 g/m² z odpovědných zdrojů trvale udržitelného lesního hospodářství, certifikovaný FSC a potištěn neutrálně klimatem. Náročné vázání nití zajišťuje příjemné chování. Kolní prázdniny německo plus Rakousko, svátky v Německu | CZ | CH.

Promyšlené a přehledné – kalendář s půlhodinovým taktem, rekreační průzkumy, týdenní top projekty a úkoly, inspirativní výroky, seznamy schůzek, plánovač projektů, měsíční náhledy, seznamy adres a další. Dlouhá životnost & robustní – obal je kvalitně zpracovaný, má dlouhou životnost a proto se perfektně hodí pro každodenní práci a služební cesty.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.79
Délka8.27
Hmotnost0.94
Šířka5.75
Číslo dílu7382-5 altro

10. Ein guter Plan

#ad

Ein guter Plan Mini 2024 – komplexní termínový kalendář pro větší pozornost a sebelásku – trvale vyrobený plánovač v praktickém formátu DIN A6 Rubin 2024

#ad
Ein guter Plan #ad - Nakladatelství s držením – jsme malé nakladatelství z berlína a od roku 2015 originální kalendář a deníky pozornosti. Naše knihy s oceněním jsou pravidelně doporučovány terapeuty a jsou perfektním dárkem pro větší stabilitu ve světě. Hluboká sebereflexe – zastavte se každý měsíc, odrážejte zážitek a plánujte příští týdny.

Tak se procvičujete vděčností a posilujete své zaměření. Skutečné poznatky zaručeny. V tipech pro pozornost se každý týden dozvíte něco o duševním zdraví a prevenci vyhoření, pozornost vám pomůže udržet si přehled o vašich potřebách a dobrých návycích. Celostní plánovač v praktickém formátu din a6 přináší do vašeho života více pozornosti a sebelásky, vždy a všude. Udržitelná výroba včetně klimatické kompenzace – tiskneme výhradně certifikovanými ekologickými barvami na 100% starý papír Blue Angel, používáme veganské lepidlo a naše knihy nikdy nesvařujeme do plastu.

Kapesní kalendář s horizontálním týdenním náhledem je datován na 56 týdnů od poloviny prosince 2023 do začátku ledna 2025 a je zabalen do kvalitního francouzského plátna. To vše bez toho, aby byl mělký a kýčovitý, nebo na tebe ještě větší tlak. Obsáhlý plánovač života s více než 40 spolehlivými reflexními technikami je k dispozici ke stažení zdarma. Celá výroba probíhá v místních řemeslných závodech v Německu made in Germany. Věrný každodenní společník – procvičujte si péči o sebe a zpomalujte, aniž byste zanedbávali své termíny.
ZnačkaEin guter Plan #ad
Hmotnost0.35
Číslo díluEGPMiniParent