Top 10 Food Weighing Scale – Digitální kuchyňské váhy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Letron

#ad

Digitální kuchyňská váha 10 kg, vodotěsná, 1 g přesná, sklo, černá, funkce táry, kuchyňská váha, dotykové tlačítko, elektronická domácí váha na pečení, digitální váha

#ad
Letron #ad - 4 protiskluzové gumové podložky propůjčují velké a ploché váze vynikající nosnost a stabilitu. Více funkcí tato skleněná digitální váha má praktickou funkci tárování. Spora energievodotěsná elektronická váha na potraviny je napájena 2 bateriemi aaa součástí dodávky a má možnosti automatického i ručního vypnutí.

To je obzvláště praktické při vážení tekutin nebo prášků. Erná kuchyňská váha s 3 mm silným povrchem z tvrzeného bezpečnostního skla odpuzuje vodu a nečistoty a hladký povrch se snadno čistí. 6 jednotek: g / oz / ml / lb / kg / mléčný ml. Výsledky na podsvíceném displeji jsou zřetelně viditelné jak za denního světla, tak i ve slabě osvětleném prostředí. Neomezené odečítání výsledků i u velkých misek nebo nádob. Snadné čtení zkosený design lcd displeje činí čísla jasnější a usnadňuje odečítání měření z každé strany.

Tato digitální kuchyňská váha je perfektní pro vaření, pečení nebo kontrolu příjmu kalorií. Přesná hmotnost kuchyňská váha letron má 4 zabudované vysoce přesné senzory, které váze umožňují snadno dosáhnout přesnosti 1 g a rychle dosáhnout přesných výsledků. Praktický designvelikost: 20 cm × 14 cm × 2 cm. Tlačítka dotykové obrazovky jsou vysoce citlivá a reagují na lehké dotyky pro snadné ovládání. Maximální hmotnost: 10 kg/22 lb.
ZnačkaLetron #ad
VýrobceZhongShan Kangnuo Electronics Co., Ltd #ad
Hmotnost1.04
Číslo díluK211H
ModelkaK211H

2. ETEKCITY

#ad

ETEKCITY Digitální kuchyňská váha, s větší deskou z ušlechtilé oceli vhodné pro potraviny, vysoká přesnost až 1 g, vodotěsná váha 10 kg s LED displejem, USB nabíjení, stříbrná, funkce tárování

#ad
ETEKCITY #ad - Kvalita materiálu: potravinářská ušlechtilá ocel je užitečná pro snadné čištění a váha byla testována podle IPX6 a může bez problémů měřit kapaliny. Vysoká přesnost a velká kapacita: kuchyňská váha nabízí vysokou přesnost s rozsahem hmotnosti od 10 kg do 2 g a přesností 1 g; design se díky velkorysé ploše vážení dobře hodí pro velké salátové mísy.

Nákup s důvěrou: společnost etekcity podpořila více než 2, 6 milionu zákazníků po celém světě při zdravějším životě. Tip: pro prodloužení životnosti baterie doporučujeme před každodenním skladováním setřít skvrny od vody z povrchu. Můžete lépe vařit, fl'oz, péct, lb: oz, oz, sledovat velikosti porcí a podporovat řízení váhy. Tlačítko "hold" může uložit poslední výsledek.

Dobíjecí baterie: s přiloženým kabelem usb typu c má váha delší životnost a také přispívá k ochraně životního prostředí; po 180 sekundách nečinnosti se automaticky vypne, aby mohla efektivně fungovat. S velkým led displejem lze odečítat výsledky měření dokonce ve tmě. Nabízíme 2letou záruku. Převod jednotek: tato digitální kuchyňská váha umožňuje přepínání mezi 5 měrnými jednotkami g, ml. Snadné použití: pomocí tlačítka 'zero' můžete funkci tara odečíst hmotnost nádoby.
ZnačkaETEKCITY #ad
VýrobceEtekcity #ad
Hmotnost1.54
Číslo díluEKS-L221
ModelkaEKS-L221

3. Escali

#ad

Escali Digitální kuchyňská váha P115TG Primo – kuchyňská váha – váha kuchyně – pečení – kontrola porcí – hobby – bylinná váha pro domácnost – 5 kg – estragon zelená – 22 × 15 × 4 cm

#ad
Escali #ad - Tuto kuchyňskou váhu lze snadno čistit; jednoduše ji otřete vlhkým hadříkem; tuto kuchařskou váhu neponořujte do vody, protože není vodotěsná; k dostání v řadě různých barevných odstínů.

Lehká digitální kuchyňská váha primo má dlouhou životnost a uživatelsky přívětivá; má nosnost 5000 g 11 lb a přesnost 1 g. Digitální váha primo se dvěma tlačítky má funkci tárování a odebere hmotnost jedné nádoby, aby se zjistila hmotnost obsahu; automatické vypnutí: digitální váha se vypne po 4 minutách nečinnosti. Utěsněná tlačítka a zapečetěný displej váhy na potraviny nabízejí ochranu před náhodným rozlitím; naměřené hodnoty lze rychle a jednoduše odečíst na této domácí váze na digitálním displeji.

Součástí dodávky je: 1 digitální potravinová váha primo, rozměry: 22 x 15 x 4 cm, informace o záruce, příručka k výrobku, baterie, 277 g. Tato digitální váha váží přísady v uncích, librách a gramech, pro maximální přesnost.
ZnačkaEscali #ad
VýrobceEscali #ad
Výška1.5
Délka8.5
Hmotnost0.72
Šířka6
Číslo díluP115TG
ModelkaP115TG

4. Letron

#ad

10 kg, přesně 1 g – černá, měření přísad, Digitální kuchyňská váha, kuchyňská váha s LCD displejem a funkcí tary, kuchyňská váha na pečení a vaření

#ad
Letron #ad - Matný povrch odolává otiskům prstů a zbytků jídel a usnadňuje čištění. Více funkcí můžete přepínat mezi 6 jednotkami měření g/kg/lb/oz/ml/mléko-ml pro měření různých potravin a přísad. Přesné vážení digitální kuchyňská váha od letron má integrované 4 vysoce přesné snímače zatížení, které dokáží rychle odečíst minimální přírůstek hmotnosti 1 g a maximální nosnost 10 kg.

Tato digitální váha byla vyvinuta pro lepší vaření, šperků, pečení a zdravější jídlo a je také ideální pro měření přísad, zlata, dopisů, uměleckých řemesel a balíků. Snadné čtení kontrastní, podsvícený lcd displej naší multifunkční kuchyňské váhy je velmi jasný, i v tmavém prostředí je naše váha velmi dobře čitelná. Snadné čištění naše přesná váha na potraviny má bezešvý povrch bez mezer kolem tlačítek, takže se do tlačítek nedostane žádná voda ani prášek.

Funkce tara pomocí tlačítka tare můžete zcela jednoduše odečíst hmotnost talíře nebo nádoby a zcela jednoduše získat přesné informace o přísadách. Doporučená minimální hmotnost činí 6 až 10 gramů. Napájeno 2 aaa bateriemi součástí dodávky s dobou automatického vypnutí nastavenou na 120 sekund pro prodloužení životnosti baterie.
ZnačkaLetron #ad
VýrobceZhongShan Kangnuo Electronics Co., Ltd #ad
Číslo díluK1H

5. My Weigh

#ad

Kuchyňská váha My Weigh KD8000

#ad
My Weigh #ad - Snadné čištění: snadno čistitelná platforma z ušlechtilé oceli. Procento: funkce procentního vážení, ideální pro pečení a výrobu mýdla. Režimy: velký, liber, kapacita 8000 gramů / 4 další režimy vážení: libra, uncí a kg. Displej: světlé podsvícení. Títek: odklápěcí gunk štít pro neuspořádané použití.
ZnačkaMy Weigh #ad
VýrobceMy Weigh #ad
Výška3.54
Délka9.84
Hmotnost2.54
Šířka7.48
Číslo díluSCMKD8000
ModelkaSCMKD8000

6. Pro Breeze

#ad

S velkým LCD displejem a funkcí tara – stříbrná/ušlechtilá ocel, Pro Breeze Digitální kuchyňská váha do 5 kg – profesionální digitální váha pro přesnou přesnost měření až 1 g, vč. měření tekutiny

#ad
Pro Breeze #ad - Perků, známek, pošty nebo drahokamů. Snadná obsluha: praktická funkce tara elektronické váhy vám umožňuje obzvlášť snadné měření více přísad v jedné misce. Kromě toho si můžete vybrat mezi obecnými měrnými jednotkami "Hmotnost, objem mléka a objem vody".

4 různé hmotnostní jednotky: naše kuchyňská váha má čtyři různé hmotnostní jednotky: g, ml, lb, lb: oz. Navíc má výstražný indikátor nízkého stavu baterie nebo přetížení. Kromě toho má kuchyňská váha funkci automatického vypínání, takže máte baterie dlouhou dobu. Moderní a funkční design: digitální kuchyňská váha pro breeze je vyrobena z kvalitní ušlechtilé oceli. Přesnost až na 1 gram: nová digitální kuchyňská váha od pro breeze vám umožňuje vážit potraviny mezi 1 g – 5 kg a je tak vaším dokonalým průvodcem do kuchyně na vaření a pečení! Technologie měření jednotlivých bodů nabízí vysoce přesné měření v nejkratším čase a je navíc ideální pro vážení např.

Po každé nové přísadě můžete hmotnost zcela jednoduše nastavit na nulu | rozměry: 18 × 16, 5 × 3, 1 cm, 3 × AAA 1, 5 V baterie součástí dodávky!. Funkce čištění a vypnutí: povrch z ušlechtilé oceli je velmi hladký a lze jej snadno očistit od zbytků. Velký lcd displej je lehce nakloněný, takže můžete snadno odečíst hmotnost.
ZnačkaPro Breeze #ad
VýrobceOne Retail Group Limited #ad
Výška1.22
Délka7.09
Hmotnost0.84
Šířka6.5
Číslo díluPB-KS01-UK
ModelkaPB-KS01-UK-FBA

7. Greater Goods

#ad

Greater Goods Premium-Backwaage – ultragenaue, digitale Küchenwaage,Backwaren vorbereiten,vier Maßeinheiten,entworfen in St. Louis

#ad
Greater Goods #ad - Das schlichte, moderne Design dieser Backwaage passt perfekt in die Einrichtung selbst auf den trendigsten Raum. Wahre unterstützung: unser freundliches team in st. Die frischesten eigenschaften: die qualitäten, extra großes lcd-display, in einer präzisen Backskala: Messungen bis zu Gramm, leicht zu reinigende Oberfläche, ein 1 Pfund-Kapazität, die sie brauchen und erwarten, vier verschiedene Maßeinheiten und ein super genauer Einzelsensor.

Schlicht und stilvoll: lassen sie sich nie wieder von einem küchenzubehör ihren Stil verkrampfen. Wir sind stolz auf unsere Arbeit und wollen, dass Sie von Anfang bis Ende eine tolle Erfahrung haben. Louis ist branchenexperten bereit, um Ihnen bei Fragen zu Ihrer Präzisions-Backwaage zu helfen. Ber einen kauf: ja, so viel wie alles. Durch die aktualisierung unserer klassischen küchenwaage auf ein einziges Sensormodell haben wir eine Backwaage entwickelt, die Ihre Brote, Kekse und Gebäck leichter zubereiten macht und Ihre Lebensmittel näher zur Perfektion bringt.

Wir haben das beste aus beiden Welten kombiniert: genau so schlank und leicht zu verstauen wie unsere meistverkaufte Küchenwaage und genauer. Deshalb kooperieren wir nur mit ethischen fabriken und stellen sicher, glatt aussehende Lebensmittelwaagen, die mit der Natur übereinstimmt, dass ein Teil jedes Verkaufs an eine Wohltätigkeitsorganisation zurückgegeben wird, aber wir schätzen die positiven Auswirkungen eines Kaufs, auf globaler Ebene, wir entwerfen und produzieren hochfunktionelle, was Sie verwenden. Eine premium-wahl: die präziseste digitale küchenwaage von greater goods.
ZnačkaGreater Goods #ad
VýrobceGreater Goods #ad
Výška1.34
Délka8.15
Hmotnost0.71
Šířka6.46
Číslo dílu0497
Modelka0497

8. Uten

#ad

Profesionální váha s miskou, pečení a vaření, miska a časovač, digitální váha, LCD displej, Uten Kuchyňská váha, funkce tara, 5 kg z ušlechtilé oceli

#ad
Uten #ad - Vylepšená přesnost rozměrů5 kg, větší než u většiny kuchyňských vah, kuchyňská váha s ocelovou miskou, s bílým podsvícením, který zajišťuje přesnost měření v 1 g/0, digitální vysoce přesný teploměr, 1 unce.2 x aaa baterie 1, 5 v jsou součástí dodávky; ideální do moderní kuchyně. Tato kuchyňská váha vypočítá čistou hmotnost vašich přísad a hmotnost každé misky nebo nádoby se automaticky odečte.

Dodávanou misku lze také perfektně použít jako salátovou mísu. Křišťálově čistý lcd displej, usnadňuje odečítání měření. Středně velká mísa s roztomilým a jednoduchým vzorem, užitečný a ideální nástroj pro vaši kuchyni. Elegantní design tato funkční elektronická kuchyňská váha je velmi robustní a má elegantní design. Vysoce kvalitní materiál profesionální digitální váha se skládá ze základny a misky, základna je vybavena vodotěsným, obě části z ušlechtilé oceli 304, odolným LCD displejem odolným proti poškrábání, který lze pohodlně čistit, který zaručuje dlouhou životnost.

Tato praktická a krásná kuchyňská váha funguje perfektně s celou řadou kuchyňských spotřebičů, jako jsou horkovzdušná fritéza, ale také tekutiny jako mléko, trouba atd. Dobrý průvodce v kuchyni nejen pevné látky jako mouka, olivový olej a marmelády jsou dobře měřeny. Multifunkčníkuchyňská váha uten má ukazatel baterie a přetížení, funkci zobrazení časovače, hluboká a silná, pokojovou teplotu, automatické vypnutí pro ochranu baterie, automatickou funkci tárování a nulování.
ZnačkaUten #ad
VýrobceUten #ad
Výška3.15
Délka7.87
Hmotnost1.21
Šířka7.87
Číslo díluFR-QTHW35900002
ModelkaX0383-02

9. G&G

#ad

6000 g, kuchyňská váha, stolní váha, listovní váha, Precizní váha G&G KF6000A nebo KF3000A 0,1 g

#ad
G&G #ad - Funkce:tara nádobu nastavit na 0 a stanovení hmotnosti v gramech g, kilogramech kg nebo librách lb. Váha je zcela vědomě vyhotovena velmi nenáročně a jednoduše, aby se dalo soustředit na to podstatné - vážení!Napájení:Váhu můžu napájet buď pomocí 4 baterií typu AA nejsou součástí dodávky nebo síťového adaptéru součástí balení.

Konstrukce:robustní a spolehlivý led displej, výškově nastavitelné nohy, odnímatelná ušlechtilá ocelová deska, nepříliš citlivá klávesnice. Kf6000a:multifunkční váha s 4 oblastmi měření:od 1 g – 600 g měří váha v krocích po 0, 1 g | 600 g – 1200 g v krocích po 0, kde na tom záleží a má přesto celkovoukapacitu 6 kg. Takže při odvažování receptur můžete nejprve odměřit velmi jemné přísady, 2 g | 1200 g – 3000 g v krocích po 0, jako je třeba 12, 3 g koření a poté přidat hrubé přísady, 5 g | 3000 g – 6000 g v krocích po 1 g. Váha tedy pracuje velmi jemně a přesně v oblasti, jako je mouka nebo voda.

Menu nastavení:pokud vám výchozí nastavení střední hodnoty nestačí, abyste váhu perfektně nastavili vašim potřebám. Kf3000:ještě přesnější alternativa:od 1 g až 3000 g pracuje váha v krocích po 0, 1 g. Máte tak možnost nastavení toho, můžete důležitá nastavení, měnit zcela podle vašich potřeb, jako je citlivost nebo filtr vibrací, jestli má váha při dávkování ukazovat i malé změny hmotnosti nebo jestli má poskytnout stabilní výsledek měření i v turbulentních podmínkách prostředí. Kvalitní produkt od g&g, kompaktní konstrukce s dobrým poměrem cena-výkon.
ZnačkaG&G #ad
VýrobceG&G GmbH #ad
Výška1.85
Délka8.46
Hmotnost1.54
Šířka5.91
Číslo díluKFZ
Záruka2 roky

10. tanita

#ad

Tanita KD321SV33 kuchyňská váha 3 kg s přesným dělením 0,1 g

#ad
tanita #ad - Díky jemnému rozdělení je váha vhodná také pro molekulární kuchyni, koření, …. Jemné dělení 0, 1, 0, 5 g až 1500 gramů, 1 gramu až 300 gramů, 0 g až 3000 gramů. Odnímatelná, snadno čistitelná kolébková plošina z ušlechtilé oceli.
Značkatanita #ad
VýrobceTanita #ad
Výška4.49
Délka12.13
Hmotnost1.32
Šířka9.29
Číslo díluKD321SV
ModelkaKD321SV