Top 10 Isomatte Selbstaufblasend 2 Personen – Samonafukovací spací karimatky na kempování

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NHOWIN

#ad

NHOWIN Izolační karimatka, přenosná ultralehká karimatka, samonafukovací, nafukovací matrace,, 9 cm, kempování s nožním lisem, zesílená nafukovací matrace, kempinková matrace, pumpičkou a polštářem

#ad
NHOWIN #ad - Pokud nejste spokojeni s naší izolační podložkou na kempování nebo máte otázky, obraťte se prosím přímo na nás a my uděláme vše pro to, abychom vám posloužili! Perfektní zákaznický servis naše vodotěsná nafukovací matrace jsou vyrobena z extra silného 40d nylonu a vícevrstvého tpu, aby nepraskaly ani na nerovném povrchu.

Kompaktní a přenosnýpouze 0, odpovídá hmotnosti láhve vody. Vylepšený design – tloušťka 9 cm pro maximální pohodlí naše vylepšená vodotěsná samonafukovací podložka byla pečlivě navržena, velikost: 196 cm × 68 cm, a tpu nylonová tkanina, aby se zvýšila její tloušťka na 9 cm, což udržuje vaše tělo mimo mokré a nerovné podlahy, aby vaše tělo zůstalo na normální teplotě, abyste mohli pohodlně spát. Také venku. Kromě toho jsou součástí dodávky 3 nálepky na opravu poškozené nafukovací matrace v případě nouze.

Naši samonafukovací podložku lze složit do malého rozměru, perfektní pro kempování, že ji můžete zasunout do batohu, 9 kg/1, 9 liber, aniž by zabírala mnoho místa, cestování atd. Jeden z nejoblíbenějších kempinkových doplňků pro outdoorové nadšence. Snadné vytvoření dvojité postele naše nafukovací matrace má na okraji knoflíky, které mohou spojit dvě nebo tři matrace do dvoulůžka, ideální pro páry a rodiny na kempování. Rychlé nafouknutí a vyprazdňování během pouhých 45 sekund získáte pohodlnou nafukovací matraci na kempování.
ZnačkaNHOWIN #ad
VýrobceNHOWIN #ad
Výška3.54
Délka77.36
Hmotnost1.87
Šířka25.59
Číslo díluCM01
ModelkaCM01

2. qeedo

#ad

Qeedo Cloudmat Single – samonafukovací prémiová nafukovací matrace – měkká, cestování nebo jako postel pro hosty, pohodlná karimatka pro 1 osobu, na kempování, spací podložka s nosností do 120 kg

#ad
qeedo #ad - Ultra pohodlná: prémiová nafukovací matrace s příjemně měkkým povrchem qeedo Soft Touch pro pohodlný pocit při spaní. Skvělé vlastnosti: mnohostranně použitelné / nastavitelný stupeň tvrdosti / jednoduché & praktické uložení / ventil s dvojitou inflací.

Montáž a demontáž: vícenásobný otočný ventil usnadňuje samostatné nafukování a vytlačování vzduchu při demontáži. Vše k dispozici: rozsah dodávky: nafukovací karimatka Cloudmat Single, kompresní popruhy a vak s poutkem na přenášení. RozmĚry: cloudmat single je 200 cm dlouhý, 77 cm široký a 7, 5 cm vysoký / hmotnost 3200 g / rozměr balení 82 x 25 x 25 cm.
Značkaqeedo #ad
Výrobceqeedo #ad
Výška2.95
Délka78.74
Hmotnost7.01
Šířka30.31
Číslo díluZ3621

3. Lineware

#ad

Venkovní skládací podložka na spaní, samonafukovací ultralehká – nafukovací karimatka, kempování, Lineware Izolační karimatka, nafukovací matrace se samonafukovací nožní pumpou pro venkovní turistiku

#ad
Lineware #ad - Rychlé nafouknutí: není třeba foukání ani proud, jednoduše několikrát šlápněte na tuto samonafukovací karimatku a rychle se nafoukne 60 s. Zadní strana je z kompozitního materiálu tpu, který má vysokou třecí sílu, že zadní strana není vhodná k ležení. Dodává se s taškou a dvěma záplatami pro všechny případy, které se pohodlně nosí a uchovávají.

Můžete ji používat ve třech ročních obdobích jaro/léto/podzim, tím lepší je tepelný izolační účinek. Snadné nošení: lineware samonafukovací karimatka ultralehká váží pouhých 850 g a po uložení má objem pouhých 35 x 13 cm odpovídá přibližně jedné knize. Vysoká hodnota r: hodnota r je ukazatelem tepelně izolačního výkonu spací podložky outdoor. Různé materiály na obou stranách: přední strana této nafukovací matrace je vyrobena z nylonu 40d, odolnost proti opotřebení a vodotěsnost a chrání izolační podložku před ostrými předměty.

Lapací podložka má houbičku, tato nafukovací karimatka vám umožní jednoduchý a pohodlný spánek. Vezměte prosím na vědomí, který je měkký, šetrný k pokožce a tichý a nabízí vám teplý a klidný spánek. Zabudovaná nožní pumpa má jednorázový ventil, která vašim nohám nabízí komfort. Velikost upgrade: naše podložka na spaní má velikost 69/195/8 cm po nafouknutí, který lépe podepírá vaši hlavu a krk, takže nemusíte mít s sebou žádný další polštář. M vyšší je hodnota r, 5 a udržuje dobrý tepelně izolační účinek mezi 0 °c a 10 °c.
ZnačkaLineware #ad
VýrobceLineware #ad
Výška3.15
Délka76.77
Hmotnost1.9
Šířka27.17
Číslo díluLineware_510004EU
Modelka2

4. WARMTUYO

#ad

Samonafukovací, 12 cm, zesílená nafukovací matrace s nožním lisem, vodotěsná nafukovací matrace, ultralehká, Izolační karimatka na kempování, pumpičkou a polštářem, outdoor, protiskluzová podložka na

#ad
WARMTUYO #ad - Tuto nafukovací matraci lze nafouknout vzduchem tím, což je pohodlné a praktické. Nikdy si nemusíte dělat starosti s poškozením. Kupte si ji nyní pro své nejmilejší! Silnější a pohodlnější ve srovnání s většinou 6–8 cm venkovních rohoží na trhu je tato vylepšená karimatka na kempování zabudována do několika malých ergonomických airbagů s průměrnou tloušťkou 12 cm, ať už skočíte, sedíte, vysoce pevné a elastické.

Balíček váží pouze 1 kg a proto se snadno nosí. Otevřete vypouštěcí ventil, rukama nebo vzduchovou pumpou. Vypouštěcí ventil a nafukovací ventil se nacházejí v různých polohách, že za 60 s jednou nohou vstoupíte na přípojku čerpadla, vzduch zcela vytéká za 10 s. Lehký a přenosnývelikost otvoru: 200 cm × 68 cm × 12 cm, složená velikost: 27 cm × 15 cm. Zůstaňte plní energie a užijte si další den turistiku nebo turistiku s batohem. Tím jste zcela izolováni od studené podlahy a tvrdých kamenů, když je plně nafouknutá, spíte na boku nebo na ni ležíte naplocho, což je dostatečně silné, nebudete se cítit nepříjemně.

Systém rychlého nafouknutí a vyprazdňování nemusíte je nafukovat ústy, aby se zabránilo úniku vzduchu. Perfektní pro celou rodinu nebo pár. Vysoce kvalitní surovina, který je vodotěsný, odolný proti propíchnutí a roztržení, lepší zatíženíoutdoorová deka je vyrobena ze silného 40d nylonu a tpU kompozitního materiálu, a maximální nosnost: 500 kg. Neočekávané překvapení s knoflíky na boku můžete zcela jednoduše propojit jednu nafukovací matraci s druhou a proměnit ji v dvoulůžko.
ZnačkaWARMTUYO #ad
VýrobceWARMTUYO #ad
Výška4.72
Délka78.74
Hmotnost2.2
Šířka26.77
Modelka55066

5. ERWEY

#ad

Kempování, karimatka, nafukovací matrace, nafukovací matrace s nožní pumpou a polštářem, pláž, stan, vodotěsná, samonafukovací 200 × 70 cm, venkovní turistika, ERWEY Kempinková karimatka

#ad
ERWEY #ad - Samonafukovací kempovánídvojvrstvý vzduchový ventil, zabudovaný vzduchový ventil, bez vzduchové pumpy, lze snadno uzavřít tlakem ruky/nohy a lze rychle nafouknout/odvzdušnit. Izolace proti vlhkosti a chladu podložka na spaní erwey se skládá z pečlivě vybrané nylonové tkaniny 40d a těsnicí vrstvy TPU.

Je velmi vhodný pro všechny druhy outdoorových aktivit, především pro rodinné kempování. Vhodné pro kempování, jízdu na kole, velikost úložné tašky: 27 × 12 × 12 cm; zatížení může dosáhnout 150 kg. Velmi odolná proti opotřebení, odolná proti tlaku, není snadné trhat a táhnout. Ultra lehká a kompaktnísamonafukovací karimatka outdoor expanzní velikost: 200 × 69 × 10 cm, takže můžete jít dál a užívat si více zábavy. Ergonomická podložka na spaní plástvová konstrukce a ergonomická podložka na spaní mohou rovnoměrně rozložit tlak, být měkká a pohodlná, vyrovnat celkovou tělesnou hmotnost, uvolnit ramena a krk a mít pohodlný zážitek jako postel, čímž efektivně uvolní tlak na vaši krční páteři.

Je přijat dvojitý netěsný design vyprazdňování a kempingová izolační podložka při spaní nevypouští vzduch. Spojitelný design spací podložka je vybavena bočními tlačítky, takže můžete snadno spojit dvě spací podložky a vytvořit tak dvoulůžko. Snižte zátěž a lehce cestujte, výška polštáře: 14 cm, turistiku a jiné outdoorové aktivity.
ZnačkaERWEY #ad
VýrobceERWEY #ad
Výška3.94
Délka78.74
Hmotnost1.85
Šířka27.17
Číslo díluER-4637
ModelkaER-4637

6. outdoorer

#ad

Skládací – ideální samonafukovací trekingová karimatka a kempingová podložka, outdoorer Trek Bed 2 v zelené barvě – ultralehká izolační podložka, samonafukovací, malá mini velikost, 5 cm silná

#ad
outdoorer #ad - Kempinková podložka v zelené barvě 5 cm karimatka s velkou plochou na ležení 183 × 51 × 5 cm optimálně vhodná pro vaše příští kempování dobrodružství. Díky kvalitnímu materiálu je samonafukovací matrace mimořádně tichá. Venkovní izolační podložka plocha na ležení ultralehké matrace má diamantovou ražbu a zaručuje tak mimořádně vysoký komfort.

Aby izolační podložka s malým rozměrem po sbalení neklouže, je dno izolační podložky protiskluzové a voděodolné. 5cm karimatku v zelené barvě lze použít také jako postel pro hosty. Samonafukovací s 3cestným ventilemdíky praktickému 3cestnému ventilu je zelená karimatka nafouknutá a přinejmenším stejně rychle opět rozložena. Ultralehká karimatkadíky zaobleným hranám šetří místo samonafukovací karimatka ve stanu.

Samonafukovací karimatka s nízkou hmotností pouhých 799 g a rozměrem mini balení 28 x 16 x 16 cm je tato ultralehká karimatka obzvláště snadná při přepravě a ideální pro trekingové batohy. Trek bed 2 je k dostání také v červené barvě. Díky hodnotě r 4 má samonafukovací matrace s malým rozměrem po sbalení prvotřídní izolaci a lze ji používat při teplotách až do -11 °C.
Značkaoutdoorer #ad
Výrobceoutdoorer #ad
Výška1.97
Délka72.05
Hmotnost1.76
Šířka20.08
Číslo dílu0609613612169
Modelka0609613612169

7. Veapoot

#ad

Samonafukovací matrace, rychlé a automatické nafouknutí během 20 sekund, cestování s batohem, Veapoot Samonafukovací karimatka, elastická houba, praktická pro kempování venku

#ad
Veapoot #ad - Kvalitní servis pro zajištění bezpečnosti našich výrobků rozhodnout se pro naše výrobky, nabízíme 6měsíční bezpodmínečné vrácení a 12měsíční bezplatnou výměnu. Je velmi robustní, i když se otočíte a pohybujete se svým tělem, je také vodotěsná, kameny a větve mu nemohou ublížit, je perfektní karimatka pro vaše venkovní použití.

Vhodné pro všechny outdoorové aktivity jako cestování s batohem, kempování na pláži, cestování po lese nebo kempování atd. Dotyk spaní se neliší od postele doma, je velmi pohodlný a může být venku stejně pohodlný jako doma. Pohodlné kempovánívnější strana karimatky se skládá z 30d pletené tkaniny a 8 hedvábného polyuretanového materiálu a vnitřní strana je z 26D pěnového materiálu s vysokou hustotou. Pokud máte dotazy, obraťte se prosím na nás.

Standardní velikost velikost karimatky v rozloženém stavu činí: 194 cm * 68 cm * 6 cm, velikost po srolování je 66 cm * 25 cm * 25 cm. Tichý – ripstopsamonafukovací kempování vám nabízí nejpohodlnější spánek, je velmi tichý, není slyšet žádný zvuk. Rychlé samonafukování vylepšená verze kempingové podložky se automaticky rychle nafoukne za 20 sekund, po otevření vzduchového ventilu se automaticky nafoukne, není nutné nafukovat vzduchovou pumpičkou, není nutné foukat ústy, což je velmi praktické.
ZnačkaVeapoot #ad
VýrobceVeapoot #ad
Výška2.36
Délka76.38
Šířka26.38
Číslo díluTTM004
ModelkaTTM004

8. your GEAR

#ad

Nafukovací postel, 200 × 63 × 7 cm, your GEAR ISO 700 samonafukovací karimatka, vodotěsná termo matrace

#ad
your GEAR #ad - Ideální pro kempování, stanování nebo jako postel pro hosty doma. Komfortní matrace pro 1 muže | délka 200 cm | šířka 63 cm | tloušťka 7 cm | nosnost 180 kg | rozměr balení ø 17 x 67 cm | hmotnost 2700 g vč.

Samonafukovací karimatka pro 1 osobu | 7 cm plné pěnové jádro – 20 kg/m³ | měkká plocha na ležení šetrná k pokožce z měkkého ponžé | 2 ventily | protiskluzová povrchová úprava | fixační pásky | balicí pytel. Nafukovací matrace s měkkou komfortní pěnovou hmotou, odolnou horní stranou a vodotěsnou, trekking, protiskluzovou spodní stranou. Vysoká hodnota r 6+ umožňuje nejlepší komfort spaní ve všech ročních obdobích a až do -22 °C.

Kempinková podložka se 2 ventily quick fill a nejlepším izolačním výkonem. Tašky na balení | výplň: pu pěna | barva: šedá modrá. Oblast použití: kempinková postel, na pláž, samoplňující, festival a zahradu | vlastnosti: pohodlná, izolující, hřejivá, trekkingová podložka, lehká, plážová rohož do stanu, zahradní lehátko, snadná údržba, malě zabalená.
Značkayour GEAR #ad
VýrobceCampOut GmbH #ad
Výška2.76
Délka78.74
Hmotnost5.95
Šířka24.8
Číslo dílu4260635710330
Modelka4260635710330

9. NORDMUT

#ad

NORDMUT Samonafukovací karimatka

#ad
NORDMUT #ad - Prvotřídní tloušťka 10 – 12 cm – pro hlubší a zotavující spánek ve srovnání s běžnými izolačními podložkami. Zažijte optimální poměr pohodlí a lehkosti. Vysoce kvalitní 40d ripstop nylon zajišťuje použití izolační podložky odolné proti roztržení, bodnutí a oděru.

Jednoduché a snadné nafouknutí venkovní izolační podložky díky integrované nožní pumpě – během jedné minuty připraveno k použití pro vaše outdoorové dobrodružství. Pokud tedy nebudete spokojeni se svou karimatkou, dostanete peníze zpět 100 dní – aniž by to bylo. S rozměrem ve sbaleném stavu pouze 15 x 32 cm a hmotností pouhých 1 850 gramů lze samonafukovací matraci snadno uložit a snadno přepravovat. Vaše spokojenost nám leží na srdci. Díky povrchové úpravě je karimatka odolná vůči vodě a povětrnostním vlivům.
ZnačkaNORDMUT #ad
VýrobceNordmut GmbH #ad
Výška3.94
Délka81.89
Hmotnost4.08
Šířka55.12
Číslo díluSFL-PREMIUM
ModelkaSFL-PREMIUM

10. TOBTOS

#ad

Reisen braun, TOBTOS Doppel-Isomatte für Camping, 2 Personen, Rucksackreisen, mit integriertem Kissen, extra dick, 15,2 cm, Camping-Matratze, Wandern, Fußpumpe, aufblasbare Isomatte für Camping

#ad
TOBTOS #ad - Ergonomisches design für ultimativen komfort: die gleichmäßige dicke der camping-isomatten bietet eine bessere Dämpfung und unterstützt verschiedene Schlafpositionen, verabschieden Sie sich von Rückenschmerzen und Beschwerden. Diese campingunterlage besteht aus hochwertigem 40D-Nylon und wasserdichter TPU-Beschichtung, die eine hervorragende Tragfähigkeit aufweist. Einfach aufzublasen und zu entleeren: wir verpflichten uns, ihnen nach einer anstrengenden reise zeit und Energie zu sparen.

Die campingmatratze passt problemlos in ihren rucksack und lässt genug Platz für andere Campingausrüstung, perfekt für die Begleitung bei Outdoor-Aktivitäten wie Camping, Wandern und Rucksackreisen. U-förmiges, gebogenes design kann Sie und Ihre Begleiter effektiv vor dem Umrollen während Ihres Schlafes schützen. Mit einer eingebauten pumpe können sie in 2-3 Minuten eine breite Doppel-Isomatte haben, indem Sie sie rhythmisch mit dem Fuß aufblasen. Langlebiges material für eine lange haltbarkeit: sie müssen sich keine sorgen um das problem des leichten Bruchs der Isomatte im rauen Freien machen. Perfekt für campingpaare: die doppel-camping-isomatte wiegt nur 1, 5 x 14, 8 kg und kann auf eine kompakte größe von 33 x 14, 5 cm gefaltet werden.

Die dickste schlafmatte auf dem marktleiden sie immer noch unter der schmalen und dünnen isomatte mit ihrem begleiter? Wenn Sie eine hohe Schlafqualität anstreben, werden Sie diese Doppel-Campingmatratze lieben! Die Dicke von 15, 2 cm kann das Gewicht von zwei Erwachsenen perfekt von hartem Boden fernhalten; die geräumige Größe von 199, 9 x 129, 5 cm bietet Ihnen ein ausgezeichnetes Komforterlebnis. Sie können leicht mit einem feuchten Tuch abwischen, wenn die Oberfläche mit Schmutz befleckt ist. Ffnen sie das ablassventil hinter dem Kissen und rollen Sie die Rucksack-Isomatte auf, die Luft im Inneren wird schnell freigesetzt.
ZnačkaTOBTOS #ad
VýrobceTOBTOS #ad
Výška6
Délka78
Šířka51