Top 10 Klemmbausteine Technik Auto – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. lego

#ad

LEGO City Holiday Camper Van 60283 Building Kit; Cool Vacation Toy for Kids, New 2021 190 Pieces

#ad
lego #ad - Aufgebaut ist das wohnmobil über 8, 9 cm groß. 16cm lang und 5cm Breite: 5 cm. Das ferienwohnmobil hat ein möbliertes interieur, welches einen Tisch, eine Küche und einen Schlafbereich umfasst.

Ein urlaubsgeschenk, geburtstagsgeschenk oder ein anderes Tagesgeschenk für Kinder ab 5 Jahren, die Miniaturfahrzeuge und Rollenspielzeuge lieben. Dieses set hat alles, was ein kind braucht, um ein tolles wohnmobil mit vielen coolen Features zu schaffen, sowie Mama und Papa Figuren und eine süße Babyfigur. Kinder können mit diesem klassischen lego city holiday camper 60283 überall hin reisen, wo ihre Fantasie sie hinnimmt, das mit realistischen Funktionen gefüllt ist, um das lustige und realistische Rollenspiel zu inspirieren. Und mit einer aufklappbaren Seitenwand und einem abnehmbaren Dach gibt es viel Platz zum Spielen. Höhe: 9 cm.
Značkalego #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.4
Délka10.32
Hmotnost0.75
Šířka7.52
Číslo dílu60283
Modelka6327959

2. LEGO

#ad

LEGO DC Batman Batmobile Tumbler: Scarecrow Showdown 76239 422 Stück

#ad
LEGO #ad - Das fahrzeug misst über 6, 19, 1 cm 19cm lang und 11, 3 cm. Junge action-helden können durch gotham City in der ultimativen, gepanzerten Kriminalbekämpfungsmaschine brüllen und einen ikonischen Bösewicht aus den Batmanmovies bekämpfen.

Enthält ein baubares batmobil im tumbler sowie Batman- und die Vogelscheuche mit Waffen. Dieses baubare tumbler-spielzeug ist ein spektakuläres Geburtstags- oder Urlaubsgeschenk für Fans von Batman und coolen Autos ab 8 Jahren. Lego dc batman the tumbler: scarecrow showdown 76239 bringt hochoktanen, Superhelden-Stil und Action in die Hände der Kinder mit dem tollen, gepanzerten Tumbler Batmobile. 7 cm hoch, 4cm 12 cm breit und lässt sich leicht mit anderen LEGO DC Batman Sets kombinieren. Ein alternativer Alptraumkopf für Batman inspiriert noch mehr Spielmöglichkeiten.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška3.74
Délka10.32
Hmotnost0.44
Šířka8.74
Číslo dílu6365776
Modelka6365776

3. LEGO

#ad

LEGO Technic John Deere 9620R 4WD 42136 Model Building Kit; A Project Designed for Kids Who Love Tractor Toys; Complete with Tipping Trailer; for Ages 8+ 390 Pieces

#ad
LEGO #ad - Gelenklenkung - mit gelenklenkung ist dieses John Deere Traktor Spielzeug für Kinder von der Bewegung eines echten Traktors inspiriert. Design kolabelung - die lego designer haben eng mit John Deere zusammengearbeitet, um ein Spielzeug-Traktormodell mit realistischen Funktionen und genauen Designdetails zu erschaffen.

Die räder des anhängers lassen ihn beim Spielen über verschiedene Oberflächen fahren. Kippanhänger für rollenspiel - die spielzeuganhänger spitzen damit Kinder mit ihrem Traktor Lasten bewegen können. Ein weiterentwickelter aufbau für traktorfans - in diesem lustigen Projekt gibt es viel für Kinder zu entdecken, das LEGO Technic John Deere 9620R 4WD Traktor 42136 Set bauen.

Vollgepackt mit authentischen funktionen - inspiriert von einem echten Traktor, verfügt diese LEGO Technic Spielzeugversion über Lenkung, ein Fahrerhaus mit Drehsitz und einen Kippanhänger.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.76
Délka13.94
Hmotnost1.32
Šířka7.52
Číslo dílu6379483
Modelka6379483

4. LEGO

#ad

Veselý dárek pro chlapce a dívky 60404, stavebnice s autíčkem na hraní pro 5leté děti, minifigurka s potravinami a příslušenstvím, LEGO City Burger-Truck

#ad
LEGO #ad - Veselý dárek pro každou příležitost: toto auto lego city je pěknou spontánní odměnou nebo skvělým dárkem pro 5leté chlapce a dívky k Vánocům nebo k narozeninám. Vítejte v nápaditém herním světě: pro další napínavá dobrodružství musíte tuto hračku s potravinovým vozem kombinovat pouze s jinými samostatně dostupnými modely LEGO City.

Hračka na občerstvení hamburgeru: lego city burger truck je hračka pro 5leté dívky a kluky, se kterou můžete předstírat, že provozují nákladní vůz. Lego nákladní hračka pro kreativní hraní: když děti vyklopí prodejní poklop, objeví se štítek na hamburgery Van; mohou také sundat střechu a připravit hamburgery v kuchyni a servírovat jídlo zákazníkům.

Obsah této hrací a stavebnice: stavebnice pro autíčko na hraní hamburger, 2 minifigurky – prodejce a zákazník s naslouchátkem – jakož i přísady a příslušenství LEGO na svačinu.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost0.79
Šířka10.31
Číslo dílu60404
Modelka60404
Zárukatbd

5. LEGO

#ad

Od 7 let, LEGO 60351 City kosmické centrum vesmírná hračka série Nasa se 7 minifigurkami astronautů a raketou

#ad
LEGO #ad - Tato vesmírná hračka lego city pro děti od 7 let je jedinečným dárkem k narozeninám pro všechny fanoušky vesmíru. Vesmírná hračka inspirovaná lego nasa obsahuje raketu, startovací rampu, detailní hvězdárnu, kontrolní centrum.

S bezplatnou aplikací lego český jazyk nelze zaručit mohou děti přibližovat, otáčet a prohlížet si své modely vesmírné série LEGO ze všech úhlů. Je nabitý příslušenstvím lego a planetovým modelem Rover s předstíraným světelným kamenem baterie součástí dodávky. Děti mohou obsluhovat výtah startovací věže, aby astronauty LEGO přivedly na nástupní most pro startování raket. Tato vesmírná hračka pro děti od 7 let obsahuje servisní vozidlo, dron a 6 minifigurek pro kreativní hraní.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška3.43
Délka22.91
Hmotnost4.65
Šířka14.88
Číslo dílu60351
Modelka60351
ZárukaTBD

6. LEGO

#ad

Postavte se v televizi nebo videokameře, dekorace do kanceláře a pokoje, dárek pro malé fotografy od 8 let 31147, LEGO Creator 3v1 retro kamera hračka se 3 modely pro dívky a chlapce

#ad
LEGO #ad - Retro dárek pro malé fotografy: tato retro hračka 3 v 1 nabízí chlapcům a dívkám od 8 let fascinující zážitek ze stavby a hraní a hodí se jako kreativní fotografický dárek pro děti nebo spontánní odměnu. Ještě více zábavy při stavbě se sadami 3 v 1: pořiďte si pro další napínavé herní zážitky také další sady LEGO Creator 3v1, které mimo jiné obsahují fantastická zvířata, skvělá vozidla a detailní městské kulisy.

Modely k vystavení: všechny 3 retro přístroje lego jsou samostatné modely, které lze po hraní v dětském pokoji vystavit jako dekoraci na psací stůl nebo jako kancelářskou dekoraci. Nespočet kreativních herních možností: tvé dítě může přijít s fascinujícími příběhy se 3 různými retro hračkami – fotoaparátem, videokamerou a televizí. 6 nálepek pro každý retro přístroj: 6 nálepek znázorňuje fotografie, psa, žirafu, které může vaše dítě použít; obrázky ukazují kytici květin, kempingový autobus, kolečkové brusle a motocykl.

Sada 3 v 1 s mnoha funkcemi: hračka má pohyblivý objektiv, ovládací tlačítka na horní straně, zadní vložený film a nosný popruh; videokameru lze pro natáčení odklopit a televizor má anténu. 3 retro přístroje v 1 krabici: lego creator retro kamera je hračka 3 v 1 pro dívky a chlapce, která nechá děti od 8 let postavit 3 různé retro modely se stejnými LEGO kostkami.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka1.81
Hmotnost0.83
Šířka10.31
Číslo dílu31147
Modelka31147
Zárukatbd

7. LEGO

#ad

Dárek pro 7leté chlapce a dívky 31146, letadlem a palivovým nákladem, sada vozidel s vrtulníkem a nákladním vozidlem, LEGO Creator 3 v 1 hluboký nakladač s vrtulníkem, Hot Rod a SUV

#ad
LEGO #ad - Dárky pro 7leté děti: tato hračka 3 v 1 nabízí fascinující zážitek ze stavění a hraní, je skvělou spontánní odměnou a zve vaše dítě k mnoha nápaditým hraním rolí; perfektní dárek pro malé milovníky aut.

Modely k vystavení: všechny 3 páry vozidel LEGO jsou samostatné hračky a mohou být vystaveny po hraní v dětském pokoji. Nespočet možností hraní: 3 různé páry vozidel nabízejí dětem spoustu zábavy v akci: tahač s vrtulníkem, letadlo na hraní s tankerem nebo 2 auta LEGO – Hot Rod a SUV. Lego hračky creator: každá sada 3 v 1 umožňuje dětem postavit 3 různé modely z nejdůležitějších oblastí zájmu, které mimo jiné představují zvířata, vozidla a detailní scény z městského života.

Vozidla s pohyblivými částmi: na každém z modelů se něco otáčí, například kola na autíčkách, vrtule na letadle LEGO a listy rotoru na vrtulníku LEGO. 3 x 2 lego vozidla v 1 krabici: podkladník lego creator s vrtulníkem umožňuje dětem od 7 let postavit 3 x 2 různá vozidla LEGO se stejnými díly a vždy znovu přestavovat.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka1.81
Hmotnost0.88
Šířka10.31
Číslo dílu31146
Modelka31146
Zárukatbd

8. LEGO

#ad

Skvělý nápad na dárek pro chlapce a dívky od 6 let 60413, hasičská sada s hračkou v letadle pro děti, sada se 3 figurkami hasičů a zápalnou kulisou, LEGO City hasičské letadlo

#ad
LEGO #ad - Dárek do letadla pro děti, které milují hasiče: tato hasičská hračka LEGO City je skvělým vánočním dárkem nebo narozeninovým dárkem pro chlapce a dívky od 6 let. Stavebnice letadla s interaktivním stavebním návodem: v aplikaci lego builder může vaše dítě prozkoumávat a ukládat virtuální hrací sady, sledovat postup stavby a při stavění zvětšovat a otáčet náhledy 3D modelů.

Hasiči v letadle: hasicí letadlo lego city má spoustu funkcí, díky nimž mohou děti od 6 let zobrazovat skutečně věrné hasicí sady. Funkce pro hry na role: tvé dítě může používat funkci odhazování vody a hasicí kanóny s vodními prvky LEGO a poslat hasiče s raketovým batohem do futuristických hasicích sad.

Obsah boxu: tato hasičská hračka lego city je stavebnicí pro hasicí letadlo a kulisu lesního požáru, včetně pilota, stejně jako 3 minifigurky, obsluhy hasičských děl a hasiče na hraní s raketovým batohem. Kreativní zábava ze hry bez limitů: pro další napínavá dobrodružství musí vaše dítě tuto stavebnici LEGO kombinovat pouze s jinými samostatně dostupnými modely LEGO City.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška11.1
Délka2.4
Hmotnost1.59
Šířka17.95
Číslo dílu60413
Modelka60413
Zárukatbd

9. LEGO

#ad

Narozeninový dárek pro chlapce a dívky od 6 let, sada do auta s postavičkami na hraní robota a mimozemšťanů, se 2 minifigurkami a planetární kulisou 60431, LEGO City Space Rover s mimozemšťany

#ad
LEGO #ad - Skvělý dárek lego pro fanoušky vesmíru: tento lego space explorer je skvělým vánočním nebo narozeninovým dárkem pro děti nadšené vesmírem od 6 let. Futuristická robotická autíčka: model vesmírného terénního vozidla má kokpit bohatý na detaily pro 2 minifigurky a 6 kol s velkými pneumatikami a vysoce moderním odpružením pro překročení cizích planet.

Obsah boxu: tato vesmírná hračka obsahuje vše, včetně 2 astronautových figurek, gejzírového pozadí; plus 4 lego minifigurky, co děti potřebují pro vybudování vesmírného overu, robotické postavičky a postavy mimozemšťana.

Zábava ze hry bez limitů: vesmírné a mimozemské hračky lego city obsahují skutečné kosmické lodě, detailní vesmírné stanice a inspirativní robotické figurky pro nápaditý herní zážitek bez limitů. Lego hračka rover: lego city space rover s mimozemšťany je stavebnice pro chlapce a dívky od 6 let, která umožňuje dětem postavit si terénní vozidlo LEGO pro objevování jiných planet.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka2.99
Šířka11.1
Číslo dílu60431
Modelka60431
Zárukatbd

10. LEGO

#ad

Proměnlivá hračka s velrybou pro děti, dárek pro dívky a chlapce od 7 let 71472, hračka pro mořské živočichy, LEGO Horkovzdušný balón DREAMZzz Izzies Narval, zachraňte Bunchu před albgnomem

#ad
LEGO #ad - Detailní minifigurky a zvířecí figurky lego dreamzzz: sada obsahuje minifigurku Izzie, algnoma a malou figurku zajíce Bunchu; kromě toho má hračka velryba výklopnou tlamu a roh na hlavě.

2 možnosti hraní: kreativní děti mohou postavu velryb přestavět na horkovzdušnou hračku nebo ji napnout před kočárkem, aby představovaly nová dobrodružství. Mnohostranně přestavitelná hračka pro mořské zvířata: horkovzdušný balónek LEGO DREAMZzz Izzies Narwal nabízí 2 možnosti stavby, aby dívky a chlapci od 7 let mohli popustit volný průběh své fantazii.

Lego dreamzzz sady: objevte také další dobrodružné hračky z řady lego dreamzzz pro dívky a chlapce; vaše dítě se může ponořit do světa snů a setkat se s mnoha postavami hrdinů LEGO DREAMZzz. Nápad na dárek pro děti: tato malá lego sada je skvělým dárkem pro fanoušky LEGO DREAMZZ, kteří se těší na mnoho hodin s touto skvělou hračkou.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost0.05
Šířka5.55
Číslo dílu71472
Modelka71472
Zárukatbd