Top 10 Küchenwand Spritzschutz – Chrániče stěny pro sporáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GRAZDesign

#ad

Sklo, kuchyň, vzhled kamene, rodinný nápis / 60 x 40 cm, kuchyňská zadní stěna sklo, nástěnné panely kuchyně veselé hlášení, GRAZDesign Ochrana před postříkáním, zrcadlo na dlaždice

#ad
GRAZDesign #ad - Kvalita: pravé sklo - žádný akryl. Výroba: přímý tisk na skle - žádná fólie! výhoda: dlouhá životnost, odolnost vůči vodě a teplu. Výhody: Čisté dlaždice, resp. Výhoda: odolná proti poškrábání, snadná údržba a lze ji čistit jakýmkoliv čisticím prostředkem. Držák: ochranu proti postříkání lze upevnit pomocí montážního lepidla nebo oboustranné lepicí pásky. Náš servis: rychlé dodání, výroba v Bremervörde DE, rychlá pomoc při dotazech. Zadní stěna kuchyně, rychlé čištění, krásná kuchyně díky modernímu designu.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška15.75
Délka0.16
Hmotnost5.27
Šířka23.62
Číslo dílu200317_60x40_SP
Modelka200317_60x40_SP

2. GRAZDesign

#ad

Sklo, žulový vzhled, rodinný text / 80 x 40 cm, kuchyňská zadní stěna sklo, skleněná deska kuchyně veselý nápis, GRAZDesign Ochrana před postříkáním

#ad
GRAZDesign #ad - Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru. Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech.

Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu. Trvanlivý a s dlouhou životností: díky použití vysoce kvalitního skla a přímému tisku je ochrana proti postříkání obzvlášť robustní a má dlouhou životnost. Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit. Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni. Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech. Kontaktujte nás, abychom prodiskutovali Vaše individuální velikosti a získali ochranu proti postříkání.

Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření. Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality. Mnohostranné možnosti použití: naše ochrana proti postříkání se hodí nejen pro oblast za sporákem, ale také pro kuchyňský dřez.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška15.75
Délka0.16
Hmotnost7.03
Šířka31.5
Číslo dílu200317_80x40_SP
Modelka200317_80x40_SP

3. GRAZDesign

#ad

GRAZDesign Kuchyňská zadní stěna sklo sklo rodinné nápisy, zadní stěna kuchyně vzhled žuly / 100 x 50 cm, zrcadlo na dlaždice kuchyně vzhled kamene, skleněná zadní stěna kuchyně veselé nápis

#ad
GRAZDesign #ad - Výhoda: odolná proti poškrábání, snadná údržba a lze ji čistit jakýmkoliv čisticím prostředkem. Náš servis: rychlé dodání, výroba v Bremervörde DE, rychlá pomoc při dotazech. Kvalita: pravé sklo - žádný akryl. Zadní stěna kuchyně, krásná kuchyně díky modernímu designu. Výhody: Čisté dlaždice, rychlé čištění, resp. Výroba: přímý tisk na skle - žádná fólie! výhoda: dlouhá životnost, odolnost vůči vodě a teplu. Držák: ochranu proti postříkání lze upevnit pomocí montážního lepidla nebo oboustranné lepicí pásky.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška19.69
Délka0.16
Hmotnost10.98
Šířka39.37
Číslo dílu200317_100x50_SP
Modelka200317_100x50_SP

4. GRAZDesign

#ad

Veselý nápis, žulový vzhled, rodinný nápis / 60 x 60 cm, kuchyňská zadní stěna sklo, zadní stěna kuchyně, GRAZDesign Kuchyňská zástěna proti postříkání, skleněná zadní stěna

#ad
GRAZDesign #ad - Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech. Mnohostranné možnosti použití: naše ochrana proti postříkání se hodí nejen pro oblast za sporákem, ale také pro kuchyňský dřez. Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit.

Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky. Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření. Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality. Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu.

Kontaktujte nás, abychom prodiskutovali Vaše individuální velikosti a získali ochranu proti postříkání. Trvanlivý a s dlouhou životností: díky použití vysoce kvalitního skla a přímému tisku je ochrana proti postříkání obzvlášť robustní a má dlouhou životnost. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru. Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni. Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška23.62
Délka0.16
Hmotnost7.94
Šířka23.62
Číslo dílu200317_60x60_SP
Modelka200317_60x60_SP

5. GRAZDesign

#ad

Sklo šedé, špejle na dlaždice, skleněná zadní stěna kuchyně, kuchyňská linka, GRAZDesign Ochrana proti postříkání káva motiv skla do kuchyně 60 x 40 cm | nástěnné panely

#ad
GRAZDesign #ad - Výhody: Čisté dlaždice, resp. Držák: ochranu proti postříkání lze upevnit pomocí montážního lepidla nebo oboustranné lepicí pásky. Výroba: přímý tisk na skle - žádná fólie! výhoda: dlouhá životnost, odolnost vůči vodě a teplu. Výhoda: odolná proti poškrábání, snadná údržba a lze ji čistit jakýmkoliv čisticím prostředkem. Zadní stěna kuchyně, rychlé čištění, krásná kuchyně díky modernímu designu. Kvalita: pravé sklo - žádný akryl. Náš servis: rychlé dodání, výroba v Bremervörde DE, rychlá pomoc při dotazech.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška15.75
Délka0.16
Hmotnost5.27
Šířka23.62
Číslo dílu200322_60x40_SP
Modelka200322_60x40_SP

6. GRAZDesign

#ad

Ochrana před postříkáním sporák kuchyňské nápisy, zadní stěna kuchyně sklo černá / 60 x 40 cm, zadní stěna výklenku kuchyně motiv kuchyně, GRAZDesign Zadní stěna kuchyně Rodinné nápisy

#ad
GRAZDesign #ad - Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech. Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality.

Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření. Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni. Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech. Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru.

Mnohostranné možnosti použití: naše ochrana proti postříkání se hodí nejen pro oblast za sporákem, ale také pro kuchyňský dřez. Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu. Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit. Trvanlivý a s dlouhou životností: díky použití vysoce kvalitního skla a přímému tisku je ochrana proti postříkání obzvlášť robustní a má dlouhou životnost. Kontaktujte nás, abychom prodiskutovali Vaše individuální velikosti a získali ochranu proti postříkání.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška15.75
Délka0.16
Hmotnost5.27
Šířka23.62
Číslo dílu200321_60x40_SP
Modelka200321_60x40_SP

7. banjado

#ad

Banjado® Ochrana proti postříkání zadní stěna kuchyně sklo 100 x 50 cm bez vrtání – zadní stěna kuchyně s motivem pauzy – sporák ochrana proti postříkání stěna z bezpečnostního skla – magnetická a popisovatelná

#ad
banjado #ad - Zaoblené hrany & 4mm bezpečnostní sklo zaručují dlouhé a bezpečné použití zadní stěny kuchyňské samolepicí stěny. Kuchyňské sklo bez vrtání je magnetické a popisovatelné křídovými kolíky. Všestranná – stěna s ochranou proti postříkání je perfektní univerzální – jako ochrana proti stříkání sporáku, jako dekorace skleněná zadní stěna kuchyně a jako zadní stěna kuchyně skleněná zadní stěna pro vaše každodenní poznámky.

V dalším kroku si prosím vyberte vhodné upevnění. U nás obdržíte ruční práci a žádné cenově výhodné dovozní zboží. FunkČnost – zadní stěna kuchyně banjado chrání před stříkáním tuku při vaření a před skvrnami vody při mytí nádobí. Detaily – kuchyňská deska banjado s ochranou proti postříkání je dodávána jako kompletní balíček: tvrzené bezpečnostní sklo, 4 neodymové magnety na poznámky a křídová tužka k popisování.

Vezměte prosím na vědomí, že na tabuli drží pouze extra silné neodymové magnety! Motiv – svítící motivy a vysoce kvalitní sklo dělají ze zadní stěny výklenku kuchyň funkční vrchol. Banjado - jsme malý tým ze srdce saska a ručně zušlechtíme zadní stěny kuchyňského skla.
Značkabanjado #ad
Výrobcebanjado #ad
Výška0.39
Délka39.37
Hmotnost16.53
Šířka19.69
Číslo díluKRW3 10457

8. banjado

#ad

Banjado® Ochrana proti postříkání zadní stěna kuchyně sklo 75 x 50 cm bez vrtání – zadní stěna kuchyně samolepicí s motivem pauzy – sporák ochrana proti postříkání stěna z bezpečnostního skla – magnetická a popisovatelná

#ad
banjado #ad - Vezměte prosím na vědomí, že na tabuli drží pouze extra silné neodymové magnety! Motiv – svítící motivy a vysoce kvalitní sklo dělají ze zadní stěny výklenku kuchyň funkční vrchol. Banjado - jsme malý tým ze srdce saska a ručně zušlechtíme zadní stěny kuchyňského skla.

Všestranná – stěna s ochranou proti postříkání je perfektní univerzální – jako ochrana proti stříkání sporáku, jako dekorace skleněná zadní stěna kuchyně a jako zadní stěna kuchyně skleněná zadní stěna pro vaše každodenní poznámky. FunkČnost – samolepicí zadní stěna kuchyně banjado chrání před stříkáním tuku při vaření a před skvrnami vody při mytí nádobí. V dalším kroku si prosím vyberte vhodné upevnění.

Zaoblené hrany & 4mm bezpečnostní sklo zaručují dlouhé a bezpečné použití zadní stěny kuchyňské samolepicí stěny. Kuchyňské sklo bez vrtání je magnetické a popisovatelné křídovými kolíky. U nás obdržíte ruční práci a žádné cenově výhodné dovozní zboží. Detaily – kuchyňská deska banjado s ochranou proti postříkání je dodávána jako kompletní balíček: tvrzené bezpečnostní sklo, 4 neodymové magnety na poznámky a křídová tužka k popisování.
Značkabanjado #ad
Výrobcebanjado #ad
Výška19.69
Délka29.53
Hmotnost12.4
Šířka0.39
Číslo díluKRW2 10457

9. banjado

#ad

Banjado® Ochrana proti postříkání zadní stěna kuchyně sklo 110 x 55 cm bez vrtání – zadní stěna kuchyně s motivem pauzy – sporák ochrana proti postříkání stěna z bezpečnostního skla – magnetická a popisovatelná

#ad
banjado #ad - Zaoblené hrany & 4mm bezpečnostní sklo zaručují dlouhé a bezpečné použití zadní stěny kuchyňské samolepicí stěny. Vezměte prosím na vědomí, že na tabuli drží pouze extra silné neodymové magnety! Motiv – svítící motivy a vysoce kvalitní sklo dělají ze zadní stěny výklenku kuchyň funkční vrchol.

U nás obdržíte ruční práci a žádné cenově výhodné dovozní zboží. Kuchyňské sklo bez vrtání je magnetické a popisovatelné křídovými kolíky. Banjado - jsme malý tým ze srdce saska a ručně zušlechtíme zadní stěny kuchyňského skla. Všestranná – stěna s ochranou proti postříkání je perfektní univerzální – jako ochrana proti stříkání sporáku, jako dekorace skleněná zadní stěna kuchyně a jako zadní stěna kuchyně skleněná zadní stěna pro vaše každodenní poznámky.

V dalším kroku si prosím vyberte vhodné upevnění. Detaily – kuchyňská deska banjado s ochranou proti postříkání je dodávána jako kompletní balíček: tvrzené bezpečnostní sklo, 4 neodymové magnety na poznámky a křídová tužka k popisování. FunkČnost – zadní stěna kuchyně banjado chrání před stříkáním tuku při vaření a před skvrnami vody při mytí nádobí.
Značkabanjado #ad
Výrobcebanjado #ad
Výška21.65
Délka43.31
Hmotnost20.01
Šířka0.39
Číslo díluKRW4 10457

10. banjado

#ad

Banjado® Ochrana proti postříkání zadní stěna kuchyně sklo 75 x 50 cm bez vrtání – zadní stěna kuchyně samolepicí s motivem osla – sporák ochrana proti postříkání stěna z bezpečnostního skla – magnetická a popisovatelná

#ad
banjado #ad - Banjado - jsme malý tým ze srdce saska a ručně zušlechtíme zadní stěny kuchyňského skla. Detaily – kuchyňská deska banjado s ochranou proti postříkání je dodávána jako kompletní balíček: tvrzené bezpečnostní sklo, 4 neodymové magnety na poznámky a křídová tužka k popisování.

Vezměte prosím na vědomí, že na tabuli drží pouze extra silné neodymové magnety! Motiv – svítící motivy a vysoce kvalitní sklo dělají ze zadní stěny výklenku kuchyň funkční vrchol. V dalším kroku si prosím vyberte vhodné upevnění. FunkČnost – samolepicí zadní stěna kuchyně banjado chrání před stříkáním tuku při vaření a před skvrnami vody při mytí nádobí. Kuchyňské sklo bez vrtání je magnetické a popisovatelné křídovými kolíky.

U nás obdržíte ruční práci a žádné cenově výhodné dovozní zboží. Všestranná – stěna s ochranou proti postříkání je perfektní univerzální – jako ochrana proti stříkání sporáku, jako dekorace skleněná zadní stěna kuchyně a jako zadní stěna kuchyně skleněná zadní stěna pro vaše každodenní poznámky. Zaoblené hrany & 4mm bezpečnostní sklo zaručují dlouhé a bezpečné použití zadní stěny kuchyňské samolepicí stěny.
Značkabanjado #ad
Výrobcebanjado #ad
Výška19.69
Délka29.53
Hmotnost12.4
Šířka0.39
Číslo díluKRW2 10472