Top 10 LED 120cm Leuchte – LED zářivky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HOFTRONIC

#ad

Propojitelné, Balení 2 ks LED žárovek do vlhkých místností 120 cm IP65-36W 4320 lumenů, 4000 K neutrální bílá, svítidlo do vlhkých, HOFTRONIC, svítidlo do mokrých místností, svítidlo do sklepa

#ad
HOFTRONIC #ad - Nemusíte tedy kupovat extra LED trubičky. Můžeme je také doporučit pro použití v parkovištích, protože jejich rozptýlené světlo neoslňuje. Tím se led světelná lišta hodí například také pro veřejné prostory – uvnitř i venku. Dlouhá životnost a robustní: naše led svítidlo do vany je vyrobeno z kvalitního plastu abs a polykarbonát a neporézní ani při delším působení chemických výparů.

Mnohostranně použitelné: led svítidlo do vany můžete používat ve velmi mnoha oblastech. Pokud by se tedy led zářivka během záruční doby poškodila, dostanete od nás novou – zdarma! Toto led svítidlo s dlouhým polem má velmi malou montážní výšku pouze 5, nárazuvzdorné a odolné vůči chemickým výparům. Je stabilní a chráněný proti vandalismu třída ochrany IK07. Plug and play: umístění tohoto led svítidla do vany je velmi snadné, co potřebujete k montáži, protože světelný zdroj je integrován.

Má životnost 25 000 hodin při průměrném používání je to 10 let. 50 % úspora energie a nákladů: naše led svítidlo do vlhkých prostor vytváří světelný výkon 4320 lumenů, ale k tomu potřebuje pouze 36 wattů. Kromě toho obdržíte svítidlo v kompletní sadě se vším, a pomocí připojovacích šroubovacích šroubů můžete spojit až 20 svítidel. Ve srovnání s 62w zářivkou s podobnými světelnými hodnotami ušetříte s touto LED lampou až 50 % nákladů na energii. Poskytujeme vám záruku 2 roky.
ZnačkaHOFTRONIC #ad
VýrobceHOFTRONIC #ad
Výška2.56
Délka47.24
Hmotnost11.02
Šířka2.56
Číslo dílu2706319
Modelka2706319
Záruka2 roky.

2. IEGLED

#ad

4000 lm, stropní svítidlo, voděodolné, dílny, do sklepa, LED trubice, 120 cm, garáže,, 36 W, lampa do vany, LED svítidlo do vlhkých místností, lampa do vlhkého prostoru, IP65 LED svítidlo do sklepa

#ad
IEGLED #ad - Díky mléčně bílému krytu vytvářejí vysoce kvalitní led diody homogenní, oslnění a bzučení zabraňuje přetížení očí a nepohodlí. Tato metoda instalace je velmi jednoduchá a může ji provádět jedna osoba bez pomoci elektrikáře. Díky certifikaci ce/rohs je životnost až 30 000 hodin. Snadná instalace led svítidlo do vany se musí pouze připevnit na stěnu nebo strop pomocí šroubováku a svítidlo pak lze připevnit do držáku.

Neoslňuje a neoslňujeled stropní svítidlo do dílny svítí v širokém úhlu 180°, a absence blikání, neoslňující světlo, aby prostor plně osvětlil. Má vysokou propustnost světla, světlo je rovnoměrně a měkce rozptýleno po místnosti, i když se podíváte přímo, nebude oslňující ani oslňující, což může dobře chránit oči. Iroké spektrum použití jednoduchý a krásný design vhodný pro venkovní i vnitřní použití, obchod, továrny, chodby, šatny, vnější stěna, kanceláře, přístřešek na auto, sklepy, dílny, obchody, balkon, pracovní stůl, dvůr, sklady, technický prostor, např.

Na rozhraní síťového kabelu se nachází gumová zátka, která může být lépe vodotěsná a odolná proti vlhkosti. Ip65 vodotěsné: díky vysoké třídě ochrany ip65 má toto led svítidlo do vlhkých prostor extrémně vysokou odolnost proti nečistotám a vodě a hodí se zejména jako LED osvětlení pro místnosti s vyšší vlhkostí. Energeticky úsporné a s dlouhou životností : 120cm led svítidlo do vlhkých prostor využívá nejnovější technologii ochrany životního prostředí. Led trubice je alternativou k tradičním 300w žárovkám nebo 80W zářivkám, šetří více než 90 % nákladů na energii.
ZnačkaIEGLED #ad
VýrobceIEGLED #ad
Výška1.97
Délka46.65
Hmotnost1.19
Šířka2.76
Číslo díluL25TR1145FFWZ
ModelkaL25TR1145FFWZ

3. Airand

#ad

Lampa do sklepa trubice IP66, připojitelné, LED svítidlo do vlhkých místností, dílenská lampa pro, studená bílá 5000 K, 36 W, garážová lampa, 120 cm, stropní svítidlo vlhké prostory 3600 lm, vodotěsné

#ad
Airand #ad - Velmi snadná instalace : naše led trubicová lampa se velmi snadno instaluje, tak horizontálně, led zářivku 120 cm lze namontovat na strop nebo na stěnu. Iroké použití: naše led světlo 120 cm je vodotěsné, balkónu, prachotěsné, nárazuvzdorné. Je životnost až 30 000 hodin. Na naše led svítidlo do vlhkých prostor poskytujeme 3 roky záruku.

Led lampa do dílny je alternativou k tradičním 300w žárovkám nebo 90w zářivkám, lampa do vlhkých místností šetří více než 90 % nákladů na energii. Naše svítidlo do vlhkých místností lze namontovat jak vertikálně, toto má zabudované kvalitní LED perly, není nutné instalovat další žárovky. Funguje při teplotách od -20 ° do +40 °c, užitkových místností, skladových hal, obchodu, sklepa, garáže, chodby, včetně dílny, kůlen, ložnice, chodby, topenišť, lze jej široce používat v exteriéru i interiéru, přístřešků, koupelny, supermarketu, kuchyně, přístřešků, chladicích prostor atd.

Bitte seien Sie versichersichert zu kaufen. Naše svítidla pro vlhké prostory mají nejvyšší standardy kvality a náš obchod má do 24 hodin odpověď od zákaznického servisu. Led osvětlení garáže, neoslňující a neblikající světlo, LED světlo ve sklepě, žádný rušivý bzučivý tón. Neblikání/neoslňující/žádný hluk: led svítidlo do sklepa kvalitní led s 3600 lumeny, v mléčně bílém krytu nabízí rovnoměrný 180° širokoúhlý paprsek, žádný hluk, které chrání vaše oči. Svítidlo do vlhkých místností Airand je až 1 W/100 lumenů.
ZnačkaAirand #ad
VýrobceAirand #ad
Výška2.13
Délka45.28
Hmotnost1.46
Šířka2.6
Číslo díluNeon Led 120 cm
ModelkaNeon Led 120 cm

4. LED's light

#ad

LED svítidlo pro vlhké místnosti 120 cm se 2 LED trubicemi, 3 780 lumenů, 4 000 K, 36 W, IP65

#ad
LED's light #ad - Led vanové svítidlo je vhodné pro stropní a nástěnnou montáž i k zavěšení na zavěšení. Toto svítidlo je více než jeho cena! po příznivé vstupní ceně přichází úspora provozních nákladů: s pouhými 36 W spotřebuje toto LED svítidlo méně než polovinu běžných zářivek se srovnatelným světelným výkonem.

Robustní kryt z šedého plastu, kryt je z polykarbonátu. Upevňovací a montážní materiál je součástí dodávky. Led diody zabudované do trubice mají dobu svícení 25 000 hodin a překonávají i zde staré zářivky. Toto svítidlo se dodává včetně vyměnitelných 36W LED trubic.

Protože led trubice lze v případě potřeby jednoduše vyměnit, je kryt svítidla použitelný po mnoho let. Vysoce kvalitní svítidlo do vlhkých prostor pro vnitřní i venkovní použití podle ip65. Ve srovnání s jinými svítidly do vlhkých prostor je tento model pouze 52 mm vysoký.
ZnačkaLED's light #ad
VýrobceLED's light #ad
Výška2.2
Délka50.39
Hmotnost2.65
Šířka4.02

5. Anten

#ad

IP65, Anten LED svítidlo do vlhkých místností, stropní svítidlo pro, neonová zářivka, neutrální bílá 4000 K, vodotěsné svítidlo do vany, lampa do vlhka, 36 W 4000 lm, 120 cm, dílenské svítidlo

#ad
Anten #ad - Super tenký design: toto svítidlo led do vlhkých místností 120 cm má super tenký design v 3 cm, osvětlení kanceláře, osvětlení fitness studia, menší velikost, osvětlení garáže, jako je osvětlení sklepu, hezčí osvětlení, vhodné pro každou místnost, osvětlení dílny, osvětlení skladu a osvětlení chodby. Je perfektní pro celou řadu vnitřních a venkovních prostředí, sklepy, kuchyně, dílny, kanceláře, koupelny, jako jsou garáže, zábavní prostory, balkóny, chodby, supermarkety a obchody.

Snadná instalace: toto led svítidlo do vlhkých místností se dodává s návodem k instalaci a montážním příslušenstvím, které může snadno nainstalovat pouze jedna osoba. Pokud máte dotazy k tomuto led světlu, kontaktujte nás prosím online 24 hodin denně! Připojitelné: led svítidlo anten 120 cm je vodotěsné podle ip65 a zapojuje se do série pomocí 120 cm dlouhého spojovacího kabelu až 15 světel. 90% úspora energie: na rozdíl od běžných žárovek používá toto svítidlo led do vlhkých místností 120 cm nejnovější ekologické technologie a vysoce účinné led diody, což vám ušetří až 90 % vašeho účtu za elektřinu, tato 36W 4000lm žárovka do vlhkých prostor může nahradit 200W žárovku, s třídou energetické účinnosti "E", je energeticky účinnější a šetrná k životnímu prostředí a pomáhá chránit Zemi.

Toto svítidlo do sklepa může za méně než 5 minut dodat vašemu pokoji úžasný jas. Blikající a neoslňující: skvělé! toto neutrální bílé 4000k svítidlo do vlhkých místností led se skládá z vysoce kvalitních vysoce kvalitních LED diod High RA>80 LED a rovnoměrné propustnosti světla, která lépe chrání vaše oči, nabízí příjemnější světlo pro práci a samotnou barvu objektu lépe ukazuje.
ZnačkaAnten #ad
VýrobceAnten #ad
Výška1.18
Délka46.46
Hmotnost1.81
Šířka3.82
Číslo díluAFLQ203
ModelkaAFLQ203

6. HOFTRONIC

#ad

Balení 2 ks LED světelných lišt 120 cm 40 W integrovaná trubicová lampa 6400 K, studená bílá, LED dlouhé pole 1200 × 74 × 25 mm D × Š × V Osvětlení sklepa, 30000 h, 4800 lm, super jasné, HOFTRONIC

#ad
HOFTRONIC #ad - Vedle svého jasu a světla bez blikání má naše ultra plochá led světelná lišta ještě velkou sílu: bílé denní světlo 6400 kelvinů nevrhá žádné stíny. Super světlé a super úsporné: zapomeň na své staré zářivky.

Výsledkem je perfektní osvětlení v domě, garáži, sklepě, že vás světlo tohoto LED vanového svítidla nadchne. Ultratenké tyčové svítidlo 2, připojte rychlospojkou k proudu a zapněte světlo: Ano! Kvalita se zárukou: zda je pro nás kvalita důležitá? třikrát můžete hádat. Ultratenké a rychle namontované: nejlepší led svítidlo vám nic nepotřebuje, že potřebujete jen pár malých šroubů. To se podaří pouze při kvalitním zpracování prvotřídních materiálů.

Ideální cri pro komerční oblasti, dílny atd. Dodává se v kompletní sadě a je tak lehká, pokud už zoufale instalujete. Jednoduše zasuňte led lištu do montážních svorek, 5 cm je právě velmi oblíbené jako sklepní lampa. Design, skladové hale apod. Všechny produkty hoftronic mají certifikaci rohs a ce. Důvodem je jejich hodnota reprodukce barev cri více než 80
ZnačkaHOFTRONIC #ad
VýrobceHOFTRONIC #ad
Výška2.91
Délka47.24
Hmotnost11.02
Šířka2.91
Číslo dílu4409562
Modelka4409562

7. Viugreum

#ad

Sklad, garáž, dílnu, 130° úhel vyzařování pro koupelnu, kuchyň, obývací pokoj, s 4800 lm v teplé bílé barvě 3200 K, Viugreum 40 W LED stropní svítidlo trubicové světlo 120 cm

#ad
Viugreum #ad - Tip: máme vlastní sklad v německu, chodba, hotel, kancelář, kuchyň, soukromá zahrada, balkon, továrna, dodací lhůta trvá zpravidla 5-7 pracovních dnů. Průhledné stínítko na lampu umožňuje rovnoměrné osvětlení.

Led zářivka je lepší než fluorescenční pro úsporu energie, je to až o 80 % ve srovnání se zářivkami. Snadná instalace: není nutné připevňovat světlo na lampu, zavěsit a strop je volitelný. Super jas a úspora energie nové ruční práce led čipů nabízí super jas. Prachotěsné, nevytváří tmavé oblasti. Bez blikání Žádné blikání a dobrá ochrana očí. Vítejte při nákupu produktů od našich prodejců. 130° širokoúhlý paprsek naše led trubicové světlo nabízí super jasné, bez stínu a širokého vyzařování světla pro celkové vnitřní osvětlení.

Ocelová karta je odnímatelná, lze jej instalovat přímo na stěnu pomocí sady, můžete ji snadno nastavit. Iroce použitelné: vhodné pro vnitřní osvětlení: obývací pokoj, stanice metra, bazén, divadlo, koupelna, zahrada, nákupní centrum, komerční dům, schodiště, ložnice, sklad.
ZnačkaViugreum #ad
VýrobceViugreum #ad
Výška1.18
Délka45.28
Hmotnost0.85
Šířka3.15
Číslo díluJH120N
ModelkaWarm White

8. Proventa

#ad

Proventa LED svítidlo do vlhkého prostoru 120 cm 18 W 1x trubice G13 studená bílá

#ad
Proventa #ad - Studená bílá – označuje se také jako bílé denní světlo. Ve srovnání s jinými svítidly do vlhkých prostor je tento model pouze 58 mm vysoký. Každé svítidlo je dodáváno včetně vyměnitelné 18W LED trubice.

Upevňovací a montážní materiál je součástí dodávky. Robustní kryt z šedého plastu, kryt je z polykarbonátu. Stojí za to – vysoce kvalitní svítidlo do vlhkých prostor pro vnitřní a venkovní použití podle IP65. MontÁŽ – led svítidlo do vany je vhodné pro montáž na strop, montáž na stěnu a také pro závěsné zavěšení. Barva světla bílého denního světla je ideální pro koncentrovanou práci, protože zvyšuje výkon a nabízí přirozený kontrast mezi barvami.

Trvanlivost – led diody zabudované do trubice mají dobu svícení 25 000 hodin a mnohonásobně překonávají běžné zářivky. Udržitelné – protože led trubice lze v případě potřeby jednoduše vyměnit, je pouzdro svítidla použitelné po mnoho let a desetiletí.
ZnačkaProventa #ad
Výrobceproventa #ad
Výška2.76
Délka51.97
Hmotnost1.98
Šířka2.76

9. Anten

#ad

Sklep, vodotěsné svítidlo pro garáž, dílnu, IP65, 36 W, sériové zapojení, Anten Svítidlo do vlhkých místností, neutrální bílá 4000 K, ploché 3 cm výška, 120 cm, vlhké, LED trubice, dílenská lampa

#ad
Anten #ad - To znamená, třídy účinnosti se postupně upravují, že úroveň e/f tohoto nového nařízení o energetické účinnosti odpovídá úrovni A/A + podle starého nařízení o energetické účinnosti. Univerzální: s mnoha místy použití, od sklepa a hobby místnosti až po rovinu a venkovní prostory, v kanceláři nebo v prádelně, pro naše svítidlo do vlhkých prostor je možné vše.

Prachotěsné a chráněné proti stříkající vodě odolá i nejhoršímu počasí. Ultra tenký: s ultra tenkým designem výška jen 3 cm je naše osvětlení ve vlhkých prostorách vhodné pro nízké sklepní prostory a není nepříjemné ani v kanceláři. Odolné proti povětrnostním vlivům: robustní a mimořádně efektivní led lampa pro vlhké prostory v soukromé a komerční oblasti.

Jednoduché sériové zapojení: pokud je zapotřebí více sériových zapojení, připojte napájecí kabel k přípojce na druhém konci. Nová generace značek nařízení eu 2017/1369: protože se vyvíjejí stále účinnější produkty, aby se opět dostaly do jednodušší stupnice od a do g. Kvalita, kterÁ pŘesvĚdČuje: díky dlouholeté optimalizaci výrobních procesů a integraci zpětné vazby od zákazníků do našich designů máme jeden z nejlepších produktů v oblasti LED osvětlení na trhu.
ZnačkaAnten #ad
VýrobceDamay #ad
Výška48.23
Délka2.8
Hmotnost1.94
Šířka2.8
ModelkaPK-yt-b-112
Záruka5 let.

10. WNSNOU

#ad

Lampa do vany, Svítidlo do vlhkých místností LED120 cm se zástrčkou, stropní svítidlo, kompletní dílna, garáže, vlhké, 36 W 4000 LM LED trubice, IP66 vodotěsná LED zářivka, garážová lampa do sklepa

#ad
WNSNOU #ad - Není nutný elektrikář. Například v koupelnách, garážích, kuchyních, skladech, supermarketech atd. Celoživotní bezstarostný servis– wnsnou led zářivkové zářivky jsou dodávány s 3letou zárukou zdarma, je profesionální zákaznický servis vždy online, abychom zajistili 100% spokojenost.

Pokud se u tohoto led svítidla vyskytne nějaký problém s kvalitou, aby váš problém vyřešil. 36 w odpovídá 300 w jiných led světel šetří více než 90 % nákladů na energii. Výběr ze 100% německých domácností – toto vodotěsné led osvětlení ip66 je rozhodně dobrou volbou pro mokrá místa vnitřní nebo vnější. Wnsnou je firma, která se věnuje vývoji a prodeji produktů led osvětlení. Od svého založení se firma zaměřuje na to, aby svým zákazníkům dodávala produkty na nejvyšší úrovni. Led světlo, které šetří peníze– led svítidlo do vlhkých místností má certifikát ce/rohs/fcc.

Snadná instalace – toto led svítidlo do dílny nabízí další možnosti montáže, montáž na stěnu nebo strop s možností zavěšení závěsné lano není součástí dodávky. S 240 kvalitními perlami jsou led světla vhodná pro soukromé, kancelářích, chodbách, komerční a průmyslové osvětlení. Vědecký design – nové vodotěsné led svítidlo wnsnou led, nabízí nejlepší zážitek z osvětlení pro vnitřní i venkovní použití. Tato 36w led žárovka do vlhkých místností má životnost 50 000 hodin, je extrémně prachotěsná a nemusí se často měnit.
ZnačkaWNSNOU #ad
VýrobceXINYAN #ad
Výška1.38
Délka45.28
Šířka2.56
Číslo díluLQ-SF-1643-A1
ModelkaLQ-SF-1643-A1