Top 10 Nilfisk Staubsauger Akku – Válcové vysavače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Nilfisk

#ad

Objem 12 litrů, vstupní výkon 1200 W modrá, pro čištění v interiéru i exteriéru, Nilfisk Buddy II 12 EU s kabelem pro mokré/suché vysávání

#ad
Nilfisk #ad - Obsahuje 5 m dlouhý napájecí kabel. Mokrý a suchý vysavač: ideální pro dům, extrakci, dílny, zvířecí chlupy a další. Filtr s dlouhou životností: standardní mokrý filtr chrání turbínu pro dlouhou životnost.

Multifunkční: robustní design je ideální jak pro kapaliny, tak i na znečištěné oblasti. Istěte písek, dřevěné štěpky a odpady, bláto, které vznikají při kutilství. Istěte na tvrdé podlaze, garáže, auto, koberci a na těžko přístupných místech. Ergonomické: s rukojetí se snadno pohybuje, takže si udržíte rovnováhu i při nošení kolem. Značná kapacita: odolná 12litrová nádrž z polypropylenu, kterou lze použít se sáčkem nebo bez sáčku k čištění pevných látek, prachu/nečistot a kapalin nebo vody.

Hmotnost 4, 4 kg. Rozměry: 36 x 33 x 44 cm. Včetně funkce foukání; ideální pro čištění obtížných rohů nebo pro snadné nafouknutí nafukovacích matrací. Vhodné pro všechny povrchy. Lehký vysavač a odprašovač: výkonný 1200w motor pro vynikající sací výkon v malém stroji.
ZnačkaNilfisk #ad
VýrobceNilfisk #ad
Výška14.17
Délka18.5
Hmotnost9.7
Šířka15.35
Číslo dílu18451119
Modelka18451119
ZárukaZákonná záruka.

2. Nilfisk

#ad

Nilfisk Komerční vysavač VP300 HEPA Basic průmyslový vysavač s HEPA filtrem, příkon 800 W, objem filtračního sáčku 10 l, čerpání vzduchu 32 l/s 107415322

#ad
Nilfisk #ad - Technické detaily: příkon 800 w / sací výkon konec trubky 215 w / čerpání vzduchu 32 l/s / objem filtračního sáčku 10 l / délka kabelu 10 m. Vp300 hepa má velký objem filtračních sáčků.

Rozsah dodávky: sací hadice kpl. Díky jedinečnému parkovacímu systému lze komerční vysavač dobře skladovat i ve stísněných prostorách. 32 mmx2, modrý, hubice na štětce Ø 32 mm, kombinovaná podlahová hubice rd295p s klipem, hepa filtr H 13 obdélníkový, 5 m, štěrbinová hubice černá, prodlužovací trubka Ø 32 x 450 mm ocel, pytlový filtr.

Tak potřebujete méně filtračních sáčků, protože je třeba je vyměňovat méně často. Vysavač se ideálně hodí k čištění oblastí použití až po středně těžké podmínky použití. Obchodní vysavač vp300 hepa je ekonomický, solidní a mimořádně spolehlivý přístroj, který svou práci zvládne každý den.
ZnačkaNilfisk #ad
VýrobceNilfisk #ad
Výška6.5
Délka1.1
Hmotnost12.13
Šířka9.7
Číslo dílu107415322
Modelka107415322
Záruka2 roky výrobce.

3. Nilfisk

#ad

Nilfisk Buddy II 18 T Mokrý/suchý vysavač, pro čištění v interiéru i exteriéru, vstupní výkon 1200 W modrá, objem 18 litrů

#ad
Nilfisk #ad - Včetně funkce foukání; ideální pro čištění obtížných rohů nebo oblastí. Skvělé pro čištění pevných látek, prachu/nečistot a kapalin nebo vody. Filtr s dlouhou životností: standardní mokrý filtr chrání turbínu pro dlouhou životnost.

Průvodce s nářadím: připevněte svůj napájecí kabel k přístroji a připojte sací hadici pomocí dodaného adaptéru pro elektrické nářadí k elektrickému nářadí. Velký objem: odolná 18litrová nádoba z polypropylenu. Vhodné pro všechny povrchy. Obsahuje 5 m dlouhý napájecí kabel. Hmotnost 5, 5 kg. Ergonomické: s rukojetí se snadno pohybuje, takže máte vždy vyvážený přístroj, když jej nosíte.

Mokrý a suchý vysavač: ideální pro dům, extrakci, dílny, auto, garáže, zvířecí chlupy a další. Rozměry: 36 x 33 x 53 cm. Istěte na tvrdé podlaze, koberci a na těžko přístupných místech. Výkonný vysavač a odprašovač: víceúčelový hadicový vysavač s motorem 1200 w pro dlouhou životnost.
ZnačkaNilfisk #ad
VýrobceNilfisk #ad
Výška20.87
Délka14.17
Hmotnost12.13
Šířka12.99
Číslo dílu18451134
Modelka18451134
Záruka2 roky výrobce.

4. Nilfisk

#ad

Nilfisk Mokrý/suchý vysavač Multi II 30 T INOX VSC, objem 30 litrů, 230 V modrá, pro čištění v interiéru i exteriéru, vstupní výkon 1400 W

#ad
Nilfisk #ad - Velký objem: bezsáčkový vysavač s velkou 30litrovou propylenovou nádrží. Obsahuje 5 m dlouhý napájecí kabel. Výkonný vysavač a odprašovač: víceúčelový hadicový vysavač se vstupním výkonem 1400 W. Možnost měkkého startu pro připojení elektrického nářadí.

Mokrý a suchý vysavač: ideální pro dům, dílny, auto, garáže, zvířecí chlupy a další. Ištění filtru: push&clean, poloautomatická funkce čištění filtru. U této funkce se filtr poloautomaticky čistí tím, že se vytvoří vzduchová vlna, která pronikne filtrem zevnitř ven. Rozměry: 42, 4 x 68, 6 x 37, 4 cm. Univerzální čisticí síla: vysoký sací výkon pro efektivní čištění a volitelná funkce foukání pro důkladné čištění těžko přístupných oblastí.

Istěte písek, dřevěné štěpky a odpady, bláto, které vznikají při kutilství. Hmotnost 10, 5 kg. Multifunkční: robustní design je ideální jak pro kapaliny, tak i na znečištěné oblasti. Vhodné pro všechny povrchy. Istěte na tvrdé podlaze, extrakci, koberci a na těžko přístupných místech.
ZnačkaNilfisk #ad
VýrobceNilfisk #ad
Výška26.77
Délka14.57
Hmotnost23.15
Šířka16.93
Číslo dílu18451553
Modelka18451553
ZárukaZáruka výrobce.

5. ORFELD

#ad

ORFELD Akumulátorový vysavač 30 000 Pa, super tichý vysavač pro tvrdé podlahy/zvířecí chlupy/auto/domov, vysavač s kartáčem Anti-Tangle, bezdrátový vysavač, výdrž až 40 minut

#ad
ORFELD #ad - Ergonomická rukojeť je perfektní pro ovládání jednou rukou a dělá čištění hračkou. Silný sací výkon 30 000 pa vysavač s rukojetí má vylepšený motor, což výrazně zlepšuje provozní efektivitu. 1litrová nádoba na prach s velkým objemem pro úklid celého domu, takže si již nemusíte dělat starosti, 99% filtrace + 1l nádoba na prach tyčový vysavač má dvojitou vírovou strukturu a cyklónové oddělení je efektivnější.

Snadno absorbuje prach, který dosahuje až 100 000 otáček za minutu bezprecedentní cyklonální sací výkon 30 kPa, zvířecí chlupy a nečistoty z vašich podlah a koberců a zajišťuje tichý a efektivní zážitek z čištění, drobky, díky kterému bude váš domov vypadat jako nový. Plné nabití trvá pouze 4–5 hodin. 40 minut provozu tento vysavač pracuje s nejnovější buněčnou technologií roku 2023. Podlahový kartáč s vestavěným, nezávislým motorem je na obou koncích opatřen malými drážkami, aby bylo dosaženo většího sacího výkonu a usnadnilo čištění okrajů.

Těleso vysavače váží pouze 2 kg a je vhodné pro každou věkovou skupinu. Ideální pro alergiky a majitele domácích zvířat. 99 % drobných prachů a bakterií a roztočů pod 0, že by se čištění přerušilo. Kartáč 2 v 1 anti tangle vysavač zvířecích chlupů má kombinaci rotujících v kartáčů s měkkými a tvrdými štětinami a kartáčů 5c s česanými zuby, které zajišťují lepší vniknutí vlasů do větracích kanálků a efektivně snižují rozcuchání.
ZnačkaORFELD #ad
VýrobceORFELD #ad
Hmotnost5.51
Číslo díluH01N
ModelkaH01N

6. Brevanza

#ad

Brevanza 6 ks adaptérů pro vysavač, adaptér na hadici vysavač 25 mm až 42 mm, redukce hadice kompatibilní s Bosch Makita Kärcher u většiny značek, hadice k vysavači, 4vrstvý černý

#ad
Brevanza #ad - Jednoduše jej připojte přímo k přístroji nebo vysavači a podlahu můžete jednoduše a šetrněji čistit. Snadné použití hadice vysavače snadná obsluha, k připojení hadice není zapotřebí žádné další nářadí. Balení obdržíte šest adaptérů na vakuovou hadici s vnějšími průměry od 25 mm do 45 mm a se 4 vrstvami.

Naše hadice vysavače se hodí na většinu vysavačů a může uspokojit vaše každodenní potřeby. Nastavitelný průměrhadicový adaptér vysavače vnější průměr činí 25 mm až 45 mm, že se hodí pro většinu mokrých a suchých vysavačů na trhu, který lze snadno přistřihnout na požadovaný průměr. Vysoce kvalitní materiál adaptér pro vysavač vyrobený z kvalitního PVC materiálu, přesný tvar, robustní a s dlouhou životností pro dlouhodobé použití, s vysokou flexibilitou.

Univerzální typ redukce hadice kompatibilní s adaptérem vysavače Bosch, Workzone, Parkside, Caramba, adaptérem Kärcher, Rupes, adaptérem Makita, Einhell, adaptérem nářadí Festo, Nilfisk atd. To znamená, jakož i pro domácí a průmyslové vysavače.
ZnačkaBrevanza #ad
VýrobceBrevanza #ad
Výška3.94
Délka0.65
Šířka0.65
Číslo díluBRA012
ModelkaBRA012

7. Nilfisk

#ad

Pro čištění v interiéru i exteriéru, vstupní výkon 1200 W modrá, Nilfisk Mokrý/suchý vysavač Multi II 22 EU, objem 22 litrů

#ad
Nilfisk #ad - Univerzální čisticí síla: vysoký sací výkon pro efektivní čištění a volitelná funkce foukání pro důkladné čištění těžko přístupných oblastí. Skvělé pro čištění pevných látek, prachu/nečistot a kapalin nebo vody.

Velký objem: odolný 22litrový kontejner z polypropylenu s velkou čistou kapacitou. Světlo pro čištění filtru se rozsvítí, když je nutné filtr vyčistit. Rozměry: 40 x 36, 5 x 56, 4 cm. Mokrý a suchý vysavač: ideální pro dům, dílny, extrakci, zvířecí chlupy a další. Vhodné pro všechny povrchy. Výkonný vysavač a odprašovač: víceúčelový hadicový vysavač s motorem 1200 w pro dlouhou životnost.

Obsahuje 5 m dlouhý napájecí kabel. Istěte na tvrdé podlaze, auto, garáže, koberci a na těžko přístupných místech. Varování filtru: robustní mokré a suché plastové filtry lze snadno odstranit a vyprat, takže při sběru suchého prachu a kapalin není nutná výměna filtru. Včetně funkce foukání; ideální pro čištění obtížných rohů nebo oblastí.
ZnačkaNilfisk #ad
VýrobceNILFISK #ad
Výška6.5
Délka1.1
Hmotnost17.31
Šířka9.7
Číslo dílu18451550
Modelka18451550
Záruka2 roky výrobce.

8. Nilfisk

#ad

Průmyslový vysavač, modrý, Nilfisk AERO 21-01 PC

#ad
Nilfisk #ad - Vysavač je navíc vybaven robustním podvozkem a ergonomicky umístěnou přepravní rukojetí. Mnoho možností odkládání pro sací hadici, trysky a síťový kabel zajišťuje flexibilní použití a prostorově úsporné uložení vysavače.

Aero 21 / aero 21 inox jsou nejmenší modely nové řady aero. Mají kompaktní design a snadno ovladatelné funkce. Jedná se o lehký stroj pro požadavky na čištění z průmyslu, automobilového průmyslu a stavebnictví. Aero 21 je kompaktní a snadno ovladatelný a je tak ideální volbou pro malé úklidové práce v dílnách nebo u zákazníka na místě.

Systém čištění filtru push&clean zajišťuje trvale vysoký sací výkon a zajišťuje tak produktivitu vašeho stroje při používání. Vybaveno zásuvkou přístroje -21 včetně automatického zapnutí – vysavač se automaticky spustí, jakmile zapnete své elektrické nářadí.
ZnačkaNilfisk #ad
VýrobceNilfisk #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost16.53
Šířka0.39
Číslo dílu107406600
Modelka107406600
ZárukaZáruka výrobce.

9. Nilfisk

#ad

Nilfisk, vstupní výkon 1200 W, 230 V modrá, Multi II 22 INOX EU mokrý/suchý vysavač, Bez sáčku, pro čištění v interiéru i exteriéru, objem 22 litrů

#ad
Nilfisk #ad - Rozměry: 42, 6 x 37, 4 x 59, 9 cm. Vhodné pro všechny povrchy. Všestranný filtr: robustní mokré a suché plastové filtry lze snadno odstranit a vyprat, takže při sběru suchého prachu a kapalin není nutná výměna filtru.

Značná kapacita: odolná 22litrová nádrž z polypropylenu, kterou lze použít se sáčkem nebo bez sáčku k čištění pevných látek, prachu/nečistot a kapalin nebo vody. Multifunkční: robustní design je ideální jak pro kapaliny, bláto, tak i na znečištěné oblasti. Hmotnost 9, 2 kg. Istěte písek, dřevěné štěpky a odpady, které vznikají při kutilství. Světlo pro čištění filtru se rozsvítí, když je nutné filtr vyčistit.

Obsahuje 5 m dlouhý napájecí kabel. Istěte na tvrdé podlaze, extrakci, dílny, garáže, auto, koberci a na těžko přístupných místech. Mokrý a suchý vysavač: ideální pro dům, zvířecí chlupy a další. Včetně funkce foukání; ideální pro čištění obtížných rohů nebo oblastí. Výkonný vysavač a odprašovač: víceúčelový hadicový vysavač s motorem 1200 w pro dlouhou životnost.
ZnačkaNilfisk #ad
VýrobceNilfisk #ad
Výška23.58
Délka14.72
Hmotnost20.28
Šířka16.77
Číslo dílu18451551
Modelka18451551
Záruka2 roky výrobce.

10. Buture Pro

#ad

Barevná dotyková obrazovka, Buture Pro Akumulátorový vysavač, 38000 PA/450 W, až 55 min, akumulátorový, bezdrátový vysavač s inteligentním automatickým režimem, bezdrátový vysavač Anti-Tangle na doma

#ad
Buture Pro #ad - A kartáč 2 v 1. Výkonný sací výkon 450 w/38 kpa akumulátorový vysavač buture pro bp10 má vylepšený, mouku, zbytky papíru, kávová zrna, zvířecí trus, který zajišťuje delší životnost a nižší hlučnost akumulátorového vysavače. Nádoba na prach o objemu 1, což usnadňuje čištění. Samozřejmě je k dispozici také návod k obsluze v 6 jazycích. Displej akumulátorového vysavače kromě toho zobrazuje zbývající výkon baterie a varuje vás, takže všechny vaše rodiny mají chytřejší zážitek z čištění.

Náhradní baterie se prodává v Buture Pro-Store. Barevný dotykový displej a automatický režimnechcete rychlost manuálně nastavovat? Žádný problém, pokud je vysavač bezdrátově ucpaný, jednoduše přepněte dotykem barevného displeje do automatického režimu a bezdrátový vysavač automaticky přizpůsobí sací výkon různým čisticím povrchům. 3 roky záruka buture pro nabízí registrovaným zákazníkům bezplatnou 3letou záruku a zákaznický servis 7 × 24 – těší se tak vysoce kvalitnímu nákupu. Multifiltrační systém a 1, 5 l může současně pojmout odpadky a zvířecí chlupy, 5l nádoba na prach na výstup vzduchu vysavače BP10 bezdrátově přidáváme HEPA filtr pro maximalizaci izolace prachových částic, ochranu motoru a prodloužení životnosti vysavače.

Dokáže efektivně čistit zvířecí chlupy, výkonný 450W motor, stelivo pro kočky, obilí, prach atd. Univerzální příslušenství bezdrátový vysavač bp10 vybaven led světly pro osvětlení tmavých míst, teleskopickou trubkou s nastavitelnou délkou 42 ~ 64 cm, podlahovým kartáčem rotujícím o 180° horizontálně/90° vertikálně a kartáčem na spáry. 55 minut provozu a odnímatelná baterie bezdrátový vysavač buture pro bp10 je vybaven 7článkovou baterií 2200 mah, která zajišťuje důkladné čištění celého domu 200 ㎡ s maximální dobou čištění 55 minut 15 minut při vysokém výkonu, 55 minut při nízkém výkonu na tvrdé podlaze.
ZnačkaButure Pro #ad
VýrobceButure Pro #ad
Výška17
Délka10
Hmotnost5.7
Šířka7
Číslo díluBP10
ModelkaBP10