Top 10 Rick and Morty – Hrnečky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HML Druckstadel

#ad

Dárek, 300 ml, Hrnek s nápisem, doživotní záruka barvy, Kancelář, bílá-černá, Hrnek na kávu, Keramika, Mir nicht auf den Sack gehen 2021

#ad
HML Druckstadel #ad - Naše šálky na kávu s nápisem jsou s láskou a s absolutní oddaností v Německu vyráběny, baleny a zasílány v Allgäu. Jednoduše každý bude mít z tohoto hrnku na kávu radost, kolegyni, protože osobní a originální dárky s veselými texty nadchnou vždy každého.

Perfektní nápad na dárek pro kolegy, přítele nebo přítelkyni. Na nápisu záleží, protože naše hrnky na kávu ozdobí každé ráno kancelářský psací stůl nebo také jídelní stůl při snídani. Přísloví mají být zábavná a sice ráno, poledne a večer a to 7 dní v týdnu. Navíc káva při dobré náladě chutná mnohem lépe. Lky na kávu jsou vyrobeny z keramiky. Balení a expedice přímo z německa! existují problémy při dodání? Žádný problém – volání na naši pevnou linku nebo pošlete e-mail a my Vám pomůžeme! Včetně řádné německé faktury s vykázanou DPH samozřejmě! Na sebe a naše hrnky klademe nejvyšší požadavky na kvalitu a zaručujeme za to celoživotní záruku barev.

Jedinečný a brilantní tisk splňuje dlouhou životnost – protože naše hrnky na kávu jsou 100% vhodné do myčky a mikrovlnné trouby. Výška: 96 mm, průměr 80 mm, hmotnost cca 340 g.
ZnačkaHML Druckstadel #ad
VýrobceHandmade-Lifestyle.com #ad
Výška3.94
Délka3.54
Hmotnost0.44
Šířka3.54
ZárukaDoživotní záruka barvy.

2. Silver Buffalo

#ad

Silver Buffalo Rick and Morty Heads Line Up Keramik-Suppentasse, 1 Stück, Schwarz

#ad
Silver Buffalo #ad - Langlebig und stabil: unsere übergroße keramik-Kaffeetasse ist perfekt für heiße oder kalte Getränke, ist BPA-frei, mikrowellengeeignet und spülmaschinenfest in der oberen Ablage.

Ein tolles geschenk: diese übergroße Tasse ist ein tolles Geschenk für alle Rick-and-Morty-Fans in Ihrem Leben. Vielseitig einsetzbar: nicht nur für kaffee, unsere übergroße Kaffeetasse kann auch als Briefbeschwerer, Aufbewahrung für Stifte oder Kleingeld, dimensionale Fernbedienungen oder sogar Tassenkuchen verwendet werden. Bergroße tasse: unsere übergroße kaffeetasse fasst 680 ml Ihres Lieblingsgetränks und verfügt über Rick and Morty-Köpfe, die vollständig um die Tasse gewickelt sind. Offizielles lizenzprodukt: vertrauen Sie darauf, dass Sie ein offiziell lizenziertes Rick-and-Morty-Produkt von Silver Buffalo kaufen.
ZnačkaSilver Buffalo #ad
VýrobceSilver Buffalo #ad
Výška7
Délka6.5
Hmotnost1.45
Šířka6.5
Číslo díluRM130433
ModelkaRM130433

3. 22Feels

#ad

Den svatého Valentýna, pro ni a pro něj, důkaz lásky, veselý, výročí svatby zasnoubení 1 rok 2 roky, vztah, 22Feels Dárek k výročí, muž, přítel, text, žena, přítelkyni

#ad
22Feels #ad - Jedinečné: tento hrnek k výročí je nápadný a určitě dostane komplimenty. Káva, čaj a další: objem 320 ml je perfektní velikost pro všechny vaše oblíbené nápoje. Oboustranný a s dlouhou životností: tento vtipný vztah hrnek s nápisem je oboustranně potištěný, vhodný do myčky i mikrovlnné trouby. KvalitnÍ: naše hrnky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní keramiky a zušlechtěny grafikou. Skvělý dárek: páry každého věku budou mít radost z tohoto dárku pro něj i pro něj.
Značka22Feels #ad
Výrobce22Feels #ad
Výška3.74
Délka4.65
Hmotnost0.86
Šířka4.65

4. Grupo Erik

#ad

Grupo Erik Šálek na kávu Jojos Bizarre Adventure Diamond is Unbreakable hrnek na kávu, šálek na čaj objem 350 ml

#ad
Grupo Erik #ad - Vždy 100% oficiální licence. Velikost: 9, 5 x 8 cm s objemem 350 ml. Pečlivě dbáme na to, aby byly výrobky dobře zabaleny a chráněny, abychom zajistili bezproblémové dodání.

Báječný šálek na čaj nebo kávu pro každého fanouška mangas jojos Bizarre Adventure Diamond is Unbreakabl. Ideální nápad na dárek, hrnek dárek, šálek na čaj nebo velký šálek na kávu byl vyroben z kvalitní keramiky, hrnek pro dívky, šálek pro učitele, dětský hrnek, domácí kancelář šálek nebo hrnek do kanceláře. Tento krásný hrnek, hrnek chlapci, hrnek na čaj, aby vám dlouho dělal radost. Grupo erik - naše výrobky jsou vyrobeny pouze z těch nejlepších materiálů, které se vyznačují vysokou kvalitou. Začněte svůj den s tímto snídaňovým šálkem s motivem Ricka a Morty z kultovního seriálu.
ZnačkaGrupo Erik #ad
VýrobceGrupo Erik #ad
Výška3.74
Délka3.15
Hmotnost0.71
Šířka3.15
Číslo díluTAZ098
ModelkaTAZ098

5. Silver Buffalo

#ad

Silver Buffalo Rick and Morty Suppentasse aus Keramik mit belüftetem Kunststoffdeckel, 680 ml

#ad
Silver Buffalo #ad - Vielseitig einsetzbar: nicht nur für suppe, unsere Suppentasse kann auch als Briefbeschwerer, Aufbewahrung für Stifte oder Kleingeld oder sogar für Tassenkuchen verwendet werden.

Ein tolles geschenk: diese große keramik-Suppentasse ist ein tolles Geschenk für alle Rick and Morty-Fans in Ihrem Leben. Unsere rick and morty Keramik-Suppentasse fasst 680 ml Ihrer Lieblingsgetränke. Langlebig und stabil: unsere keramik-suppentasse ist perfekt für heiße oder kalte Getränke, giftfrei, ist BPA-frei, mikrowellengeeignet und spülmaschinenfest. Offizielles lizenzprodukt: vertrauen Sie darauf, dass Sie eine offiziell lizenzierte Disney Rick and Morty Suppentasse von Silver Buffalo kaufen. Suppentasse: genießen sie ihre suppe und sparen sie sie einfach in diesem urkomischen Rick and Morty Keramik-Suppentasse mit belüftetem Kunststoffdeckel.
ZnačkaSilver Buffalo #ad
VýrobceSilver Buffalo #ad
Výška7
Délka3.6
Hmotnost1.3
Šířka5.3
Číslo díluRM1406K4
ModelkaRM1406K4

6. GB eye

#ad

Rick and Morty Peace šálek, 295 ml

#ad
GB eye #ad - Inspirováno vámi. Vytvořeno námi. Zabaleno v pevném kartonu pro bezpečné zaslání. Fantastický šálek pro oživující přestávku na kávu. 100% licenční produkt. Vhodné do myčky a mikrovlnné trouby.
ZnačkaGB eye #ad
VýrobceGB eye Ltd #ad
Výška3.54
Délka5.91
Hmotnost0.74
Šířka3.94
Číslo díluMG2516
ModelkaMG2516

7. TassenKing

#ad

Šálek s nápisem ICH KAM, šéfovku hlášky hrnky černé veselé, viděl a neměl přímo žádný kozlík!, Dárek pro kolegyni šéfa

#ad
TassenKing #ad - Také vaše šéfka nebo šéf bude mít z tohoto hrnku na kávu zaručeně radost. Vždy pěkný nápad na dárek. Náš hrnek ich hasse menschen je také vtipným žertovným dárkem pro štěkání o Vánocích.

2 roky záruka na potisk naší perspektivy, vhodné do mikrovlnné trouby, výška: 96 mm, průměr: 80 mm, velmi dlouhá životnost a zářivost barev, vhodné do myčky, objem: 330 ml. Naše hrnky jsou vyrobeny s láskou v německu a jsou potištěny ručně. Osobní a originální dárky pro kolegy nebo přítelkyni nadchnou vždy každého. Naše hrnky s hláškami dělají ráno zábavu, radost a nechají kávu hned lépe chutnat.

Dárek pro šéfa: naše hrnky na kávu ozdobí každý psací stůl v kanceláři nebo jídelní stůl. Naše hrnky nejsou jen doplňkem, ale lze je použít i v gastronomii nebo hotelech. Ideální dárek pro kolegy z práce, kolegyni, přítele nebo přítelkyni. Motivy jsou vytištěny oboustranně.
ZnačkaTassenKing #ad
VýrobceTassenKing #ad
Hmotnost0.79
Číslo díluUH4068
ModelkaUH4068

8. Arawat

#ad

Dino Cup Roztomilý šálek na čaj s nápisem, dívku, Dinosaur Mug 350 ml, narozeninový dárek pro přítelkyni, chlapce, Arawat Dinosaurus Hrnek Dárek 3D Zvířecí Hrnek Keramika pro ženy, muže

#ad
Arawat #ad - Vysoce kvalitní 3d zvířecí šálek: díky hladkému povrchu glazury lze zabránit tomu, aby skvrny od kávy zůstaly. Velký objem: 350ml šálek, kávu, mléko, espresso, cappuccino, latte, perfektní na čaj, šťávu a jiné teplé a studené nápoje.

Vtipný nápad na dárek: veselý hrnek s dinosaury jako vánoční dárek / narozeninový dárek je tou nejlepší volbou pro přátele, dědečka, kolegy, bratra, kolegy, tatínka, sourozence, babičku, šéfa. Příležitosti: hrnek na kávu s dinosaury pro děti/ženy/muže je perfektním dárkem pro každou příležitost, dni otců, dožínky, dárky ke Dni svatého Valentýna, jako jsou vánoční dárky, ke Dni matek, halloweenské dárky, velikonoční dárky, výročí, dárky k narozeninám atd.

Proto lze váš šálek na espresso snadno čistit. Hrnek s dinosaurem uvnitř vám připraví spoustu zábavy. Stabilní a dlouhá životnost: hrnek s dinosaury se lžičkou a táckem je z kvalitní keramiky, lze jej používat dlouho, neobsahuje olovo a kadmium, bez poškrábání nebo vybělení, vypálený při teplotě 1350 stupňů Celsia, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby.
ZnačkaArawat #ad
VýrobceArawat #ad
Výška3.15
Délka3.35
Hmotnost1.2
Šířka3.35
Číslo díluYK-ke-174

9. Cartoon Network

#ad

Keramické, Cartoon Network Kávové šálky and Morty Pickle Rick Coffee Mug, 7,9 x 11 x 9,3 cm, vícebarevné

#ad
Cartoon Network #ad - Fantastický nápad na dárek. Oficiální licence. Rick and morty "pickle rick" 11oz/315 ml šálky na kávu.
ZnačkaCartoon Network #ad
VýrobcePyramid International #ad
Výška3.66
Délka3.11
Hmotnost0.97
Šířka4.33
Číslo díluMG24862
ModelkaMG24862
ZárukaNot applicable.

10. Rick and Morty

#ad

Různé, GB Eye Limited MG1967 GB Eye Ltd Rick a Morty, Get schwifty, hrnek

#ad
Rick and Morty #ad - Rick and morty - get schwifty - hrnek - oficiální zboží. Hrnek od ricka a morty. Do šálku se vejde cca 320 ml kávy, čaje nebo jiných kapalin. Pro fanoušky ricka a morty je hrnek nutností a také perfektním dárkem. Zobrazuje ricka a morty vždy na portálu a sadu 'Get Schwifty'. Hrnek na kávu je vyroben z keramiky, smí se mýt v myčce nebo mikrovlnné.
ZnačkaRick and Morty #ad
VýrobceGB Eye Ltd #ad
Výška3.54
Délka5.91
Hmotnost0.88
Šířka3.94
Číslo díluMG1967
ModelkaMG1967
Záruka2 roky záruka výrobce.