Top 10 Schreibtischlampe industrial Style – Stolní lampy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EGLO

#ad

Objímka: E27, lampa na noční stolek z oceli, 1 stolní lampa s vintage žárovkou, barva: černá, vč. spínače, EGLO Stolní lampa Newtown

#ad
EGLO #ad - Lampa má spínač na kabelu pro pohodlné zapínání a vypínání. Rovky nejsou součástí dodávky; vyobrazený světelný zdroj filament je pod eglo 110054 k dostání samostatně; vhodné pro každou žárovku s paticí E27, průměr stínidla: 16 cm, maximální výkon na objímku 60 W; rozměry: výška: 23 cm, průměr podstavce lampy: 12 cm.

Když je stolní lampa zapnutá, vzniká díky stínidlu fascinující souhra světla a stínu. Díky jednoduchému designu harmonizuje svítidlo s téměř jakýmkoli stylem, moderní, ať už vintage, retro nebo industriální styl. Svítidlo nabízí svým jednoduchým designem zlatým hřebem v každé místnosti – ať už v obývacím pokoji, kuchyni, jídelně, chodbě nebo ložnici.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška9.06
Délka6.3
Hmotnost1.27
Šířka6.3
Číslo dílu49481
Modelka49481
Záruka2 roky záruka výrobce.

2. Kaj Hejmo

#ad

Kaj Hejmo Water Pipe Robot Style stolní lampa, vintage industrial stolní lampa steampunk lampa železo retro lampa na noční stolek pro vintage nábytek dekorace Rust Style F

#ad
Kaj Hejmo #ad - Robot lamp fixture width: 20 cm, fixture výška: 33 cm. Unikátní vintage design dodá vašemu domovu více osobnosti. Je to jedinečný a cool dárek appreciated by business colleagues, clients, friends and lover.

Made of premium iron. Steampunk lamp recommends using an edison style led žárovka pro kompletní kombinézu, steampunk, rustikální vzhled normální velikost zásuvky, standardní E27. Snadná instalace. Průmyslové světlo na vodní dýmku s vysokou hodnotou kolekce, které lze používat po dlouhou dobu. Retro industrial iron robot style plumbing pipe table lamp. Průmyslová lampa se široce používá v interiérovém osvětlení včetně obývacího pokoje, ložnice, kavárna, jídelny, Reading Room, knihovna, Basement, Loft, bar atd. Electric; No Battery Required.
ZnačkaKaj Hejmo #ad
VýrobceKaj Hejmo #ad
Výška12.99
Délka7.48
Hmotnost4.41
Šířka7.48
Číslo díluDE-LM9002
ModelkaDE-LM9002

3. Paco Home

#ad

Paco Home Stolní lampa lampa na noční stolek lampa na psací stůl lampa lampa na čtení stínítko lampy Boho dekorační koš E27, barva: přírodní, druh žárovky: typ 4

#ad
Paco Home #ad - Servis – vaše spokojenost je samozřejmě vždy na srdci. V případě možných problémů nebo poznámek se těšíme na vaši zprávu.

Lampa je vhodná pro žárovky e27. Vzhled – tato módní stolní svítidla jsou dodávána v moderních barevných variantách, jako je černá, bílá nebo přírodní, a nadchnou svým trendovým vzhledem koše. Materiál – pro tato svítidla se používají pouze kvalitní materiály jako ušlechtilé dřevo, bambus a stabilní ocel. Svítidla jsou odnímatelná a nejsou součástí výrobku. Styl – moderní, trendy a přirozeně najdou tato svítidla v každém interiéru to správné místo.
ZnačkaPaco Home #ad
VýrobcePaco Home #ad
Hmotnost2.01
Číslo dílu59105_mfn

4. EGLO

#ad

Objímka: E27, lampa na noční stolek z oceli a dřeva, EGLO Stolní lampa Townshend, hnědá, 1 stolní lampa vintage v průmyslovém designu, vč. spínače, retro lampa, barva: černá

#ad
EGLO #ad - Rozměry: výška: 50 cm, 5 cm, rozložení: 17, průměr základny: 15, 5 cm. Vhodné pro každý světelný zdroj s paticí E27, maximální výkon na objímku 10 W. Stolní lampa ve stylovém průmyslovém designu pro interiéry jako obývací pokoj, ložnici, jídelnu, kuchyň nebo chodbu. Rovky nejsou součástí dodávky; vyobrazené světelné zdroje Filament jsou k dostání samostatně pod EGLO 110051. Moderní směs materiálů z masivního, světlého dřevěného trámu z pravého dřeva a černé oceli propůjčuje této lampě skvělý vintage vzhled.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška19.69
Délka6.1
Hmotnost3.13
Šířka6.89
Číslo dílu32918
Modelka32918
Záruka2 roky záruka výrobce.

5. ledscom.de

#ad

černá, 1x E27 max. 60 W, ledscom.de 3x stolní lampa RETRA, spínač

#ad
ledscom.de #ad - Vyměnitelná žárovka objímka e27 – stolní lampa retra má objímku e27, která vám umožní vybrat si vhodnou žárovku podle vašeho přání. Vhodné pro stínítka – dodejte svému prostoru průmyslový styl tím, že stolní lampu zkombinujete s příslušným vintage stínidlem z našeho sortimentu.

To umožňuje rychlou instalaci, protože podstavec lampy s paticí E27 lze díky své velikosti bez problémů umístit na jiné místo. Umístěte svítidlo pro upoutání pozornosti na komodu, na chodbu nebo na servírovací stolek v obývacím pokoji a ozdobte si doma dekorativní akcenty. Vysoce kvalitní hliníkové pouzdro – stabilní noha lampy s vypínačem má kryt z hliníku, odolnost proti korozi a dlouhou životnost. Navíc bylo pouzdro opatřeno elegantním černým lakem, který dekorativnímu světlu propůjčuje vysokou robustnost, které podstavci stolní lampy propůjčuje atraktivní vzhled.

Mnohostranně použitelná – stolní lampa e27 retra v průmyslovém designu se hodí k mnoha stylům zařízení a hodí se pro celý interiér. Kompaktní konstrukce – rozměry: 120 x 120 x 135 mm. Vytvořte si svůj individuální světelný koncept vhodný pro každé prostředí. Připojení přes 1, šetří čas a současně zvyšuje flexibilitu, 5 m kabel a síťovou zástrčku – díky síťovému kabelu se zástrčkou lze stolní lampu snadno připojit do každé zásuvky.
Značkaledscom.de #ad
VýrobceLEDs Com GmbH #ad
Výška4.72
Délka5.31
Hmotnost0.51
Šířka4.72
Číslo díluLC-L-335-x3
ModelkaLC-L-335-x3

6. OUKANING

#ad

černý retro styl zářič na stativ do kavárny, lampa na noční stolek, OUKANING Vintage nastavitelný dřevěný stativ stolní lampa lampa na psací stůl, barů jídelny lampa není součástí dodávky

#ad
OUKANING #ad - Nastavitelné nohy a otočné tělo. Záruka: 12 měsíců vrácení peněz a bezplatná náhrada. Skládací stojan na lampu, výška od 65 cm, pohodlná instalace.

Vysoce kvalitní kreativní železo + výroba dřeva, pečení hotové, dlouhá životnost, odolné proti opotřebení, velikost: 65 * 32 cm. Starožitný vintage design připomíná staré časy, pro skvělou inspiraci ve studiích. Přidejte umění všude k sobě. Vypínač se síťovým kabelem pro dobrou náladu pro klasické podlahové svítidlo. Odpovíme do 24 hodin a pokusíme se Vám co nejlépe pomoci. V případě problémů se můžete obrátit na nás. Velmi rozšířené pro kulturu bydlení, studia v průmyslovém stylu, vintage kolekce, kavárnách, vintage designu.
ZnačkaOUKANING #ad
VýrobceOUKANING #ad
Výška15.91
Délka9.96
Hmotnost5.51
Šířka14.45

7. B.K.Licht

#ad

Lampa na noční stolek s kabelovým spínačem, kancelářská lampa, lampa na psací stůl, 17,5 x 25,6 cm, objímka E27, stolní lampa, černá, vintage, stolní lampa, retro, lampička na čtení, B.K.Licht

#ad
B.K.Licht #ad - 40 wattů. Pohodlná atmosféra – malá stojací lampa se výborně hodí jako lampa do obývacího pokoje, ložnice, lampa na psací stůl, lampa na noční stolek, lampa do chodby nebo jako lampa na komodě.

Stojací lampu do obývacího pokoje lze jednoduše ovládat. Obrovský výběr – tato stolní lampa vintage pro servírovací stolek ukazuje jen malou část naší produktové nabídky. Pohodlné zapínání a vypínání – naše malá stolní lampa má praktický 140 cm dlouhý kabelový spínač. Vhodné osvětlovací prostředky – doporučujeme světelný zdroj filament, Globe nebo Edison pro zachování vintage a industriálního stylu.

Rovky nejsou součástí dodávky. Příjemné osvětlení – zahnutý, průsvitný kovový rám lampy na noční stolek s 1 žárovkou nabízí krásné rozložení světla. Plstěný kluzák pod nohou zabraňuje poškrábání. Nabízíme ještě mnoho dalších led lamp, LED stolních lamp a LED stolních lamp. Výška malé černé stojací lampy je 25, 6 cm. Světelný zdroj potřebuje objímku E27 s max.
ZnačkaB.K.Licht #ad
VýrobceB.K.Licht #ad
Výška10.08
Délka6.89
Hmotnost1.08
Šířka6.89
Číslo díluBKL1463
ModelkaBKL1463

8. EGLO

#ad

Lampa na noční stolek z oceli, objímka: E27, barva: černá, 1 stolní lampa s 1 žárovkou, sklo: čirá, lucerna, EGLO Stolní lampa Bradford, vč. spínače

#ad
EGLO #ad - Lampa ve vzhledu lucerny nabízí mnoho možností kombinování, ať už v obývacím pokoji, kuchyni, ložnici, jídelně nebo chodbě. Rovky nejsou součástí dodávky; vyobrazený světelný zdroj filament je pod eglo 110055 k dostání samostatně; vhodné pro každý světelný zdroj s paticí E27, maximální výkon na objímku 60 W. Svítidlo má spínač na kabelu pro pohodlné zapínání a vypínání. Perfektní jako dekorace pro obytné prostory ve stylu vintage, retro, venkovského domu, chaty nebo skandinávského designu. Rozměry: výška: 33 cm, průměr: 14 cm.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška12.99
Délka5.51
Hmotnost2.04
Šířka5.51
Číslo dílu49283
Modelka49283
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. EGLO

#ad

Měděná, EGLO Stolní lampa Carlton 5, lampa na noční stolek z oceli a látky, vč. spínače, objímka: E27, barva: černá, 1 lampa vintage stolní lampa

#ad
EGLO #ad - Geometrická konstrukce lampy z drátěného pletiva se bez problémů začlení do trendů jako vintage, retro a industriální styl. Vysoce kvalitní látkové stínidlo dodá vašemu pokoji útulnou atmosféru, ať už v obývacím pokoji, jídelně, ložnici, chodbě nebo kuchyni.

Lampa má spínač na kabelu pro pohodlné zapínání a vypínání. Svítidlo nabízí svým jednoduchým designem zlatým hřebem v každé místnosti – ať už v obývacím pokoji, jídelně, kuchyni, chodbě nebo ložnici. Rovky nejsou součástí dodávky; vyobrazený světelný zdroj filament je pod eglo 110058 k dostání samostatně; vhodné pro každou žárovku s paticí E27, maximální výkon na objímku 60 W; rozměry: výška: 51 cm, průměr: 25 cm.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška20.08
Délka0
Hmotnost2.26
Šířka0
Číslo dílu43077
Modelka43077
Záruka2 roky záruka výrobce.

10. B.K.Licht

#ad

Vintage, stolní lampa, stolní lampa, 10 x 8,9 cm, objímka E27, retro, lampička na čtení, B.K.Licht, Lampa na noční stolek s kabelovým spínačem, kancelářská lampa, lampa na psací stůl, černá

#ad
B.K.Licht #ad - Obrovský výběr – tato retro stolní lampa je jen začátek. Nabízíme vám obrovský výběr led stolních lamp, LED světel na psací stůl, lampy na noční stolek vintage a stojací lampy. Praktické – malá lampa v černé barvě je s rozměry 100 x 89 mm d x v perfektní vintage lampou.

Díky filcovému kluzáku na spodní straně zajišťuje osvětlení atmosféry, aniž by poškrábal nábytek. 10 w. Rovky nejsou součástí dodávky. Ať už do kanceláře, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje nebo na chodbu. Flexibilita – díky 1, aby fungovala jako stolní lampa, 5 m dlouhému kabelu s kabelovým spínačem se dá ze zásuvky na každý noční stolek nebo psací stůl, pracovní lampa nebo lampa do postele.

Univerzální – tato stolní lampa s 1 žárovkami se samozřejmě hodí také do každé jiné místnosti. Pro doplnění vzhledu doporučujeme jasné světelné zdroje filamentu nebo Edison s max. Vintage – minimalistická lampička na čtení v industriálním vzhledu přispívá k atmosféře v každém pokoji. Všude osvětluje světlo.
ZnačkaB.K.Licht #ad
VýrobceB.K.Licht #ad
Výška3.5
Délka3.94
Hmotnost0.93
Šířka3.94
Číslo díluBKL1378
ModelkaBKL1378