Top 10 Silberionen Für Wassertank Wohnmobil – Chemická úprava vody

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WM aquatec

#ad

WM aquatec – stříbrná síť pro konzervaci vody pro nádrže na čerstvou vodu do 60 litrů – konzervuje celkem 7 500 litrů vody díky automatickému dávkování iontů stříbra – vyrobeno v Německu

#ad
WM aquatec #ad - Je k dispozici v dalších různých velikostech pro konzervace až 40 000 litrů vody. Chlór nebo minerály. Nepoužívají se žádné přísady jako např. Objevte více: ať už konzervace vody, dezinfekce vody nebo čištění nádrže – náš rozsáhlý sortiment zahrnuje celou řadu produktů týkajících se hygieny vody.

Vždy čerstvá voda: stříbrnou síťkou chráníte vodu v nádrži až 6 měsíců před opětovným vyklíčením. Dné náklady na dávkování: stříbrná síť automaticky dávkuje ionty stříbra při každém novém naplnění, takže nemusíte dělat nic víc, než dát síť do nádrže a v případě potřeby vyměnit.

Působí preventivně proti tvorbě biofilmů a chrání tak nejen vaši vodu, ale současně celý systém čerstvé vody. Detaily výrobku: tato stříbrná síť se hodí pro kanystry nebo nádrže do 60 litrů a může uchovat celkem 7 500 litrů vody. Isté stříbro: konzervace vody probíhá díky čistým stříbrným iontům ne nanosilber! – účinná látka podle DIN EN 15030 .
ZnačkaWM aquatec #ad
VýrobceWM aquatec #ad
Výška1.97
Délka7.87
Hmotnost1
Šířka7.87
Číslo díluSTSN-40
ModelkaSTSN-40
Zárukazákonem

2. AQAHY

#ad

Ionty stříbra pro bezpečnou pitnou vodu | kempování, obytný vůz, bakterie, AQAHY Úprava pitné vody Silver bez chlóru – 100 ml na 1000 l vody – inaktivuje bakterie, outdoorové aktivity

#ad
AQAHY #ad - Komplexní prevence: patogeny jako viry, bakterie a legionela jsou trvale neaktivní, chrání celý systém čerstvé vody. Efektivní úprava pitné vody: ionty stříbra aqahy zajišťují bezpečnou kvalitu vody a zabraňují zárodkům.

Univerzální použití: ať už v obytném voze, člunu nebo outdoorových dobrodružstvích – stříbrné ionty AQAHY zajišťují bezpečnou pitnou vodu po celém světě. Konstrukce: N-110976. Dlouhotrvající konzervace vody: až 6 měsíců chrání aqahy ionty stříbra až 1 000 litrů vody před opětovným klíčením. Technologie iontů stříbra: důvěřujte iontům stříbra pro bezpečné odstranění a konzervaci pitné vody. Ideální pro karavany a kempování.
ZnačkaAQAHY #ad
VýrobceAQAHY #ad
Číslo dílu04262433250025
ModelkaTA20 silver

3. WM aquatec

#ad

WM aquatec – stříbrná síť pro konzervaci vody pro nádrže na čerstvou vodu do 30 litrů – konzervuje celkem 3 500 litrů vody díky automatickému dávkování čistých iontů stříbra – vyrobeno v Německu

#ad
WM aquatec #ad - Působí preventivně proti tvorbě biofilmů a chrání tak nejen vaši vodu, ale současně celý systém čerstvé vody. Detaily výrobku: tato stříbrná síť se hodí pro kanystry nebo nádrže do 30 litrů a může uchovat celkem 3 500 litrů vody.

Nepoužívají se žádné přísady jako např. Vždy čerstvá voda: stříbrnou síťkou chráníte vodu v nádrži až 6 měsíců před opětovným vyklíčením. Isté stříbro: konzervace vody probíhá díky čistým stříbrným iontům ne nanosilber! – účinná látka podle DIN EN 15030 . Je k dispozici v dalších různých velikostech pro konzervace až 40 000 litrů vody.

Dné náklady na dávkování: stříbrná síť automaticky dávkuje ionty stříbra při každém novém naplnění, takže nemusíte dělat nic víc, než dát síť do nádrže a v případě potřeby vyměnit. Chlór nebo minerály. Objevte více: ať už konzervace vody, dezinfekce vody nebo čištění nádrže – náš rozsáhlý sortiment zahrnuje celou řadu produktů týkajících se hygieny vody.
ZnačkaWM aquatec #ad
VýrobceWM aquatec #ad
Výška3.15
Délka0.79
Šířka1.18
Číslo díluSTSN-30
ModelkaSunroad Equipment

4. WM aquatec

#ad

WM aquatec – doplňovací sada stříbrné sítě pro konzervaci vody pro nádrže do 100 l – konzervuje celkem 20 000 litrů vody díky automatickému dávkování čistých iontů stříbra – vyrobeno v Německu

#ad
WM aquatec #ad - Méně plastového odpadu: díky doplňkovému balení v ekologickém balení ze 100% trávového papíru lze zabránit až 50% plastovému odpadu. Objevte více: ať už konzervace vody, dezinfekce vody nebo čištění nádrže – náš rozsáhlý sortiment zahrnuje celou řadu produktů týkajících se hygieny vody.

Detaily výrobku: tato doplňovací sada se hodí pro stříbrné sítě o velikosti nádrže až 100 litrů a může uchovat celkem 20 000 litrů vody. Vždy čerstvá voda: stříbrnou sítí chráníte vodu v nádrži bez nutnosti dávkování až na 6 měsíců před opětovným vyklíčením. Je k dispozici v dalších velikostech pro 60 a 160litrové nádrže.

Působí preventivně proti tvorbě biofilmů a chrání tak nejen vaši vodu, ale současně celý systém čerstvé vody. Chlór nebo minerály. Isté stříbro: konzervace vody probíhá díky čistým stříbrným iontům ne nanosilber! – účinná látka podle DIN EN 15030 Nepoužívají se žádné přísady jako např. Tím ušetříte nejen peníze, ale navíc pomáháte chránit životní prostředí.
ZnačkaWM aquatec #ad
VýrobceWM aquatec #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluMOV9960928

5. MICROPUR

#ad

MICROPUR Classic MC 1'000F 100 ml Konzervace vody Pitná voda

#ad
MICROPUR #ad - Neobsahuje chlór: pachově a chuťově neutrální. Různé tvary produktu tablet, prášek, kapalina. Trvanlivost 5 let od data výroby: nízká míra ztrát a dobrá vhodnost pro skladování větších množství. 0, 1 mg podílu iontů stříbra na litr vody: konzervace vody až 6 měsíců, působí baktericidně po 2 hodinách kontaktu. Trvanlivost: 5 let od data výroby.
ZnačkaMICROPUR #ad
VýrobceKatadyn #ad
Výška1.26
Délka4.65
Hmotnost0.33
Šířka1.26
Číslo dílu1.0802.02001.00000
Modelka8019001
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. YACHTICON

#ad

100 ml na 1000 litrů, YACHTICON Aqua Clean AC 1000 bez chlóru

#ad
YACHTICON #ad - Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o výrobku. N- 58428 - upozornění: používejte biocidy bezpečně. Udržuje vodu čerstvou a chutnou, nechte působit pouze dvě hodiny. Yachticon aqua clean ac 1000 čistí a konzervuje pitnou vodu po dobu až 6 měsíců – k dezinfekci, úpravě a dezinfekci vody. Oblasti použití: kempování, plachtění, obytný vůz, karavan, nouzová výbava.1 láhev vystačí na 1000 litrů pitné vody, obsažené množství: 100 ml.
ZnačkaYACHTICON #ad
VýrobceYachticon A. Nagel GmbH #ad
Výška3.7
Délka1.57
Hmotnost0.22
Šířka1.46
Číslo dílu01.0001.00
ModelkaK13357
Záruka1

7. AGUALEVE

#ad

Čistě a bezpečně, bakterie | obytný vůz, outdoor, kempování, přípravek na úpravu pitné vody – inaktivuje bakterie, viry, nouzový provoz, bez chlóru, přežití, cestování | 100 ml pro 1000 l vody

#ad
AGUALEVE #ad - Bezpečná úprava vody: vysoce účinné, osvědčené látky absolutně spolehlivě inaktivují patogeny jako bakterie, houby améby a řasy, viry, absolutně spolehlivě po pouhých 4 hodinách působení. Ideální pro cestování, zejména do zemí se špatnou kvalitou pitné vody.

V případě dotazů nebo obtíží se na nás kdykoliv obrátit. Proveďte test, náš čistič vody je výhodnější než srovnatelné produkty. Oblíbené pro outdoor, kempování a přežití. A to bez chlóru, bakterie, čímž zůstává upravená voda pachově a chuťově neutrální. Díky 100 ml čisté a bezpečné úpravy 1000 l vody. Vaše spokojenost je u nás na prvním místě. Agualeve je synonymem značkové kvality Made in Germany. Představujeme si: agualeve je středně velký, rodinný specializovaný podnik, že najdete řešení, který se specializuje na úpravu vody a techniku vody.

Při přípravě pitné vody se nezabývejte experimenty, bezpečností a spravedlivostí? Pak jste u nás správně. Značková kvalita made in germany: chcete výrobky, 100% z německa. Přitom je naše pur & bezpeČnÁ obzvlášť vydatná: pouze 1 mililitr čisté a bezpečné vody na 10 litrech. Od vývoje až po hotový výrobek, které se vyznačují vysokou kvalitou, protože jde o zdraví a pohodu vás a vaší rodiny.
ZnačkaAGUALEVE #ad
VýrobceAGUALEVE #ad
Výška4.49
Délka1.57
Šířka1.57
Číslo dílu4260746791273

8. WM aquatec

#ad

WM aquatec – 2 x stříbrná síť pro konzervaci vody pro nádrže a kanystry do 15 litrů – uchová celkem 1900 litrů vody díky automatickému dávkování čistých stříbrných iontů – vyrobeno v Německu

#ad
WM aquatec #ad - Detaily výrobku: každá ze dvou stříbrných sítí se hodí pro kanystry nebo nádrže do 15 litrů a může uchovat celkem 1 900 litrů vody. Chlor nebo minerály. Nepoužívají se žádné přísady jako např.

Dné dávkování: stříbrná síť automaticky dávkuje ionty stříbra při každém novém naplnění, takže nemusíte dělat nic víc, než vložit síť do nádrže a v případě potřeby ji vyměnit. Objevte více: ať už jde o konzervaci vody, dezinfekci vody nebo čištění nádrže – náš rozsáhlý sortiment zahrnuje celou řadu produktů na téma hygieny vody. Jsou k dispozici v dalších různých velikostech pro konzervaci až 40 000 litrů vody.

Kdykoli čerstvá voda: se stříbrnou sítí ochráníte vodu v nádrži až 6 měsíců před opětovným klíčením. Působí preventivně proti tvorbě biofilmu a chrání tak nejen vaši vodu, ale současně celý systém čerstvé vody. Isté stříbro: konzervace vody probíhá díky čistým iontům stříbra žádný nanosilber! – Účinná látka podle DIN EN 15030 .
ZnačkaWM aquatec #ad
VýrobceWM aquatec #ad
Výška0.51
Délka1.77
Hmotnost0.14
Šířka1.14
Číslo díluSTSN-15-2
ModelkaSTSN-15-2

9. BMUT

#ad

Případ nouze, konzervace na 1000 litrů zabraňuje zárodkům – čistý a bezpečný – karavan, nádrž, BMUT 1 x 100 ml úprava pitné vody, kempování, outdoor

#ad
BMUT #ad - 5 let trvanlivost a jednoduché dávkování díky obalu bezpečnému proti uv záření a čisté vodě má výrobek životnost 5 let. Alternativně 10 ml na 100 litrů vody atd. Až 6 měsíců čistá a bezpečná po použití produktu má upravená pitná voda dobrou kvalitu vody až 6 měsíců.

Konzervace pitné vody bez chlóru s tímto produktem můžete například s 1 ml konzervovat 10 litrů pitné vody a udržovat tak "čistou a bezpečnou". Balení obsahuje vstřikovací vložku a dávkovací kelímek. Na 1000 litrů pitné vody s nádobkou máte možnost uchovat 1000 litrů čerstvých.

Kvalita bmut pravidelné laboratorní testy a testy stability zaručují funkci a bezpečnost tohoto produktu. Edně registrováno pod BAuA-Reg. č. N-109444. To stačí pro většinu případů použití. Vhodné pro obytné vozy, karavany, čluny, kempování, outdoorové aktivity atd. Se 100ml dózou až 1000 litrů.
ZnačkaBMUT #ad
VýrobceBMUT UG #ad
Výška3.94
Délka1.57
Hmotnost0.26
Šířka1.57

10. MICROPUR

#ad

Hmotnost: 100 g, MICROPUR Classic MC 10'000P 100 g prášek pro odstranění vody pitná voda

#ad
MICROPUR #ad - Inaktivuje bakterie ve vodních nádržích a nádobách a udržuje vodu ekologickým způsobem bez choroboplodných zárodků, řas a zápachu.

Micropur classic mc 10'000p – jednoduché a bezpečné použití v čisté vodě, ideální na cesty a na doma. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o výrobku. Technologie: ionty stříbra bez chloru, doba kontaktu: 2 hodiny v čisté vodě, obsah: 100 g prášku, pachově a chuťově neutrální. Prášek konzervuje vodu pomocí iontů stříbra až 6 měsíců, výroba čerstvé pitné vody. N-58033 upozornění: používejte biocidy bezpečně.
ZnačkaMICROPUR #ad
VýrobceKatadyn #ad
Výška0.01
Délka0.01
Hmotnost0.22
Šířka0.01
Číslo dílu52801
Modelka52801
ZárukaZáruka výrobce 2 roky