Top 10 Wärmeleitpaste Mx4 – Teplovodivá pasta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Noctua

#ad

Noctua NT-H2 10g, tepelně vodivá pasta pro počítač vč. 10 čisticích ubrousků 10g

#ad
Noctua #ad - 10g balení pro 9-60 aplikací v závislosti na velikosti cpu, např. Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: Doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU až 5 let.

Prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; druhá generace mnohokrát vynikajícího Noctua NT-H1. Pro chladič vzduchu a vody diy/aio, xbox, perfektní pro AMD Ryzen a Intel Core CPU, ps4/ps5, amd radeon a nvidia geForce GPU, notebooky atd.9 aplikací pro tr4, ~60 pro LGA1200; vč. 10 čisticích ubrousků NA-CW1. Jednoduché použití před montáží chladiče se nemusí zrušit a velmi snadné čištění pomocí dodaných čisticích ubrousků NA-CW1.
ZnačkaNoctua #ad
Výrobcenoctua #ad
Výška6.5
Délka1.1
Hmotnost0.02
Šířka9.7
Číslo díluNT-H2 10g
ModelkaNT-H2-10
Záruka2 roky manufacturer

2. Noctua

#ad

Noctua NT-H1 3,5 g, tepelně vodivá pasta pro počítač

#ad
Noctua #ad - Renomovaná prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; více než 150 ocenění a doporučení. Balení 3, např.

Pro chladiče vzduchu a vody diy/aio, ps4/ps5, perfektní pro AMD Ryzen a Intel Core CPU, xbox, amd radeon a nvidia geforce GPU, laptopy atd. Jednoduché použití před montáží chladiče se nemusí překrývat a velmi snadné čištění suchým kuchyňským nebo kapesníkem není nutný čisticí alkohol. Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU až 5 let. 3 aplikace pro tr4, 5 g pro 3-20 aplikací v závislosti na velikosti CPU, ~15 pro AM4/LGA1700 ~20 pro LGA1200 .
ZnačkaNoctua #ad
VýrobceNoctua #ad
Výška0.5
Délka8.5
Hmotnost0
Šířka6
Číslo díluNT-H1
ModelkaNT-H1
ZárukaZákonná záruka

3. ARCTIC

#ad

Extrémně vysoká tepelná vodivost, 20 g, dlouhá životnost, bezpečné používání, MX-4 aktuální vydání, Kvalitní tepelná směs pro všechny procesory, nízký tepelný odpor

#ad
ARCTIC #ad - Jednoduché a bezpečné použití: díky konzistenci se mx-4 snadno nanáší i pro začátečníky. Osvědčená kvalita: vzhled obalů naší tepelné pasty se v průběhu let měnil.

Ideální pro použití na čipy. Složení složení zůstalo nezměněno a znamená vysoký výkon a kvalitu. Skvělý poměr ceny a výkonu: vysoce výkonná tepelně vodivá pasta arctic pro systémové integrátory, která díky své nízké ceně jistě překonává očekávání. Díky tomu je teplo z cpu/GPU rychle a efektivně odváděno. Mx-4 je pasta bez kovu a neelektricky vodivá pasta. 100% originál kontrolou pravosti: díky naší kontrole pravosti je možné ověřit pravost každého jednotlivého produktu. Vynikající výkon: tepelná pasta arctic mx-4 z uhlíkových mikročástic zaručuje extrémně vysokou tepelnou vodivost.
ZnačkaARCTIC #ad
Výrobce‎ARCTIC #ad
Výška0.79
Délka4.72
Hmotnost0.04
Šířka4.72
Číslo díluACTCP00001B
ModelkaACTCP00001B
Záruka8 let Limited Warranty

4. Thermal Grizzly

#ad

Thermal Grizzly Aeronaut tepelně vodivá pasta – 3,9 gramu/1,5 ml – vč. aplikátoru – tepelná vodivost: 8,5 W/mK – chlazení a vypnutí chladiče pro všechny chladiče CPU a GPU

#ad
Thermal Grizzly #ad - Praktická injekční stříkačka velmi usnadňuje nanášení této tepelně vodivé pasty a jde přesně tam, kde má být. Kompatibilní nejen s počítači nebo notebooky, ale také s konzolami PS 3 4 nebo 5, Xbox 360 One a Series X; ideální pro odvod tepla z Macbooků.

Cpu a chlazení, led, gpu, žebra pro odvod tepla. Oblíbená volba pro domácí a kancelářské počítače, ale také pro hry a ty, které mají vyšší požadavky. Tepelná vodivost 8, 0129 K/W. Po prvním použití můžete okamžitě zaznamenat výrazný pokles teploty, nejenom; zaznamenáte také výrazný pokles objemu. Vedou teplo dobře, 5 w/mk; tepelný odpor 0, bezpečně a nelze je integrovat do procesoru.
ZnačkaThermal Grizzly #ad
VýrobceThermal Grizzly #ad
Výška0.04
Délka0.04
Hmotnost0.01
Šířka0.04
Číslo díluTG-A-015-R
ModelkaTG-A-015-R

5. Thermal Grizzly

#ad

Vč. špachtle, tepelná vodivost: 8,5 W/mK, chlazení a vypnutí chladiče pro všechny chladiče CPU a GPU, Thermal Grizzly Aeronaut tepelná vodivá pasta, 1 gram

#ad
Thermal Grizzly #ad - Cpu a chlazení, led, gpu, žebra pro odvod tepla. Po prvním použití můžete okamžitě zaznamenat výrazný pokles teploty, ale nejen to.

Praktická injekční stříkačka usnadňuje nanášení této tepelně vodivé pasty a jde přesně tam, kde by měla být. Tepelná vodivost 8, 0129 K / W. Kompatibilní nejen s počítači nebo notebooky, ale také s konzolami PS 3 4 nebo 5 Xbox 360 One a Series X! Ideální pro odvod tepla z Macbooků. Dobře vedou teplo, 5 w / mk. Zaznamenáte také výrazný pokles objemu! oblíbená volba pro domácí a kancelářské počítače, ale také pro hry a hry s vyššími požadavky. Tepelný odpor 0, bezpečně a nedají se integrovat do procesoru.
ZnačkaThermal Grizzly #ad
VýrobceThermal Grizzly #ad
Výška7.6
Délka25.2
Hmotnost0
Šířka25.2
Číslo díluThermal Grizzly Aeronaut Variation
ModelkaTG-A-001-RS

6. Noctua

#ad

Tepelně vodivá pasta pro počítač se špachtlí a čisticími ubrousky, Noctua NT-H1 3,5g SW Edition

#ad
Noctua #ad - Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU nebo GPU až 5 let.

Sw spatula & wipes edition se špachtlí pro pohodlné nanášení a tři čisticí ubrousky NA-CW1 pro snadné odstranění. 3 aplikace pro tr4, 5 g pro 3-20 aplikací v závislosti na velikosti CPU, ~15 pro AM4/LGA1700 ~20 pro LGA1200 Renomovaná prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; více než 150 ocenění a doporučení. Balení 3, např. Pro chladiče vzduchu a vody diy/aio, xbox, ps4/ps5, perfektní pro AMD Ryzen a Intel Core CPU, amd radeon a nvidia geForce GPU, laptopy atd.
ZnačkaNoctua #ad
VýrobceNOCTUA #ad
Výška0.5
Délka3.94
Hmotnost0.01
Šířka1.97
Číslo díluNT-H135g
ModelkaNT-H135g
Záruka2 roky výrobce

7. Noctua

#ad

Noctua NT-H2 3,5g AM5 Edition, vysoce výkonná tepelně vodivá pasta s těsnicí clonou pro AMD AM5 CPU a 3 čisticí ubrousky 3,5 g

#ad
Noctua #ad - Osvědčená kvalita noctua s vynikající dlouhodobou stabilitou: doporučená doba skladování až 3 roky, doporučená životnost na CPU až 5 let.

Balení 3, např. Prémiová tepelně vodivá pasta pro optimální přenos tepla z CPU nebo GPU do chladiče; druhá generace mnohokrát oceněného Noctua NT-H1. 3 čisticích ubrousků NA-CW1. Jednoduché použití před montáží chladiče se nemusí překrývat a velmi snadné čištění pomocí dodaných čisticích hadříků NA-CW1. Am5 edition s na-tpg1 těsnicí clonou pro zabránění usazování tepelné pasty v bočních vybrání procesorů AM5. 3 aplikace pro tr4, 5 g pro 3-20 aplikací v závislosti na velikosti CPU, ~15 pro AM5/LGA1700; vč.
ZnačkaNoctua #ad
VýrobceNoctua #ad
Výška0.63
Délka5.12
Hmotnost0.01
Šířka3.35
Číslo díluNT-H2 3.5G AM5 EDITION
ModelkaNT-H2 3.5G AM5 EDITION
Záruka2 roky výrobce

8. THERMALRIGHT

#ad

9,5 W/m. k-4 gramy, tepelně vodivá pasta, Thermalright TF4 4 g tepelně vodivá pasta pro chladič, vysoká trvanlivost, s tmelovým nástrojem TF4 4 g

#ad
THERMALRIGHT #ad - Snadná instalace jehlový design je praktický pro nanášení a skladování. Ani v prostředích s vysokými nebo nízkými teplotami není ovlivněna výhoda chlazení. Pasta není tuhá a dodává se špachtlí, mírnou viskozitu lze snadno nanést pro homogenní tenkou vrstvu, takže ji mohou bez problémů nanášet všichni začátečníci.

Stabilita dostupná teplota činí -50 °c / +240 °c, 0068, tepelný odpor < 0, hustota 2, 7 25 °C. Trvanlivost tepelně vodivý silikonový tuk má dlouhou životnost a nízkou těkavost, modulu chladiče, čipové sadě, gpu, díky čemuž může být jeho tepelná vodivost dlouho zachována v CPU, senzoru a jiných elektronických součástkách.

Bezpečnost neobsahuje žádné kovové částice, rozpouštědla bez oleje, nevodivá, nekorozivní, neškodná. Vysoký výkon vynikající výkon pochází ze svých prvotřídních údajů, tepelná vodivost až 9, 5 W/m, má dobrou bilanci vysokého chladicího výkonu. Je vhodný pro cpu a gpu a nepoškozuje žádné elektronické komponenty.
ZnačkaTHERMALRIGHT #ad
VýrobceThermalright #ad
Výška7
Délka4.5
Šířka0.6
Číslo díluTF4 4g-D5
ModelkaTF4 4g-D5
Záruka1

9. ARCTIC

#ad

Dlouhá životnost, nízký tepelný odpor, bezpečné používání, extrémně vysoká tepelná vodivost, MX-4 aktuální vydání, kvalitní tepelná směs pro všechny procesory, 4g

#ad
ARCTIC #ad - Osvědčená kvalita: vzhled obalů naší tepelné pasty se v průběhu let měnil. Skvělý poměr ceny a výkonu: vysoce výkonná tepelně vodivá pasta arctic pro systémové integrátory, která díky své nízké ceně jistě překonává očekávání.

Ideální pro použití na čipy. Jednoduché a bezpečné použití: díky konzistenci se mx-4 snadno nanáší i pro začátečníky. Díky tomu je teplo z cpu/GPU rychle a efektivně odváděno. Vynikající výkon: tepelná pasta arctic mx-4 z uhlíkových mikročástic zaručuje extrémně vysokou tepelnou vodivost. Mx-4 je pasta bez kovu a neelektricky vodivá pasta. Složení složení zůstalo nezměněno a znamená vysoký výkon a kvalitu. 100% originál kontrolou pravosti: díky naší kontrole pravosti je možné ověřit pravost každého jednotlivého produktu.
ZnačkaARCTIC #ad
VýrobceARCTIC #ad
Výška7.36
Délka0.59
Hmotnost0.01
Šířka3.11
Číslo díluACTCP00002B
ModelkaACTCP00002B
Záruka/

10. ARCTIC

#ad

PC, 4 g, Premium Performance Wärmeleitpaste für alle Prozessoren CPU, XBOX, ARCTIC MX-4 inkl Spachtel, nicht leitend, PS4, sehr hohe Wärmeleitfähigkeit, sichere Anwendung, lange Haltbarkeit, GPU

#ad
ARCTIC #ad - Die formel der zusammensetzung blieb unverändert und steht für hohe Leistung und Qualität. 100 % original durch echtheitsprÜfung: Durch unseren Authenticity Check kann die Echtheit jedes einzelnen Produkts überprüft werden.

BewÄhrte qualitÄt: die optik der verpackungen unserer Wärmeleitpaste veränderte sich im Laufe der Jahre. Somit wird die wärme von der CPU/GPU schnell & effizient abgeführt. Ideal für den Einsatz auf Chips. Mx-4 ist eine metallfreie & nicht-elektrisch leitende Paste. Super-preis-leistungs-verhÄltnis: arctics hochleistungsfähige Wärmeleitpaste für Systemintegratoren, die aufgrund ihres niedrigen Preises mit Sicherheit Erwartungen übertrifft.

Einfache und sichere anwendung: dank der konsistenz ist die MX-4 selbst für Einsteiger leicht aufzutragen. Exzellente leistung: die arctic mx-4 wärmeleitpaste aus kohlenstoff-Mikropartikeln garantiert extrem hohe Wärmeleitfähigkeit.
ZnačkaARCTIC #ad
VýrobceARCTIC #ad
Výška5.9
Délka1.2
Hmotnost0.01
Šířka2.8
Číslo díluARCTIC MX-4
ModelkaMX-4
Záruka/