Top 10 Wecker Jungen Ab 6 – Budíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Star Wars

#ad

LEGO Star Wars Stormtrooper dětský budík s mini figurkou a podsvícením | barva bílá/černá | plast | 24 cm vysoký | LCD displej | pro chlapce i děvčata | oficiální.

#ad
Star Wars #ad - Vč. 2 baterií typu aaa. Vhodný pro děti od 6 let. 24 cm vysoký. Nastavitelné paže a nohy. Budík s legendární minifigurkou od LEGO. Digitální LCD displej. Funkce buzení a odloženého buzení. Displej s podsvícením.
ZnačkaStar Wars #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška9.45
Délka9.45
Hmotnost0.8
Šířka5.51
Číslo dílu9002137
Modelka9002137

2. Vtech

#ad

VTech Funny Sunny – přítelkyně interaktivních lamp – prochází dnem, hraje hry, animovaná pro pohyb – s funkcí hodin a budíku – pro děti od 3 do 8 let, vypráví příběhy

#ad
Vtech #ad - 80-546204. Rozsah dodávky: 1 x vtech funny sunny, interaktivní lampa - přítelkyně / 6 x aa demo baterie / věk: 3-8 let / se zástrčkou a obsahem více než 5 h / německá verze / výr.

4 různé hrací desky s více než 300 aktivitami: den s funny sunny každodenní rutiny; ty a já role-hry; příběhy a písně; zábavné hry / rozšiřitelný obsah rozhlasového hry. Č. Hra, tanec a zábava: interaktivní lampa nadchne mnoha funkcemi a doprovází děti vstávání, zpěv, usínání a v mnoha dalších oblastech života po celý den. Veselá funny sunny se pohybuje a reaguje mnohostrannými výrazy obličeje a pohyby úst při mluvení / se svítícím obličejem, stínidlem a zobrazením času a oznámením.

Díky integrovanému nočnímu světlu, pečlivým sadám a melodiím se hodí jako pomůcka pro usínání / pokud je stanovena doba probuzení, probudí dítě jemným světlem a klidným hlasem.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVtech #ad
Výška12.6
Délka8.66
Hmotnost1.43
Šířka6.69
Číslo dílu80-546204
Modelka80-546204
Záruka2 roky záruka výrobce.

3. Edillas

#ad

Dinosauři, digitální dívky, bez tikání, bezhlučný, noční světlo/odpočítávání/odpočítávání, budík, Edillas Budík pro děti, 6 vyzváněcích tónů/nastavitelná hlasitost/dobíjecí hodiny, chlapci, 2 alarmy

#ad
Edillas #ad - Exkluzivní dárek pro děti: velikost: 11, zejména jako krásné dekorativní svítidlo hodiny do dětského pokoje, 2 skupiny budíků, nastavení hlasitosti budíku, funkce odloženého buzení, 5 cm, 6 druhů vyzváněcích tónů, perfektní jako dárek pro děti. Různé hudební buzení: k dispozici je 6 různých druhů hudby budíku, můžete nastavit dostatek vyzváněcích tónů, takže si děti mohou vybrat vyzváněcí tón podle svých vlastních preferencí.

2 skupiny odloženého buzení: 2 skupiny alarmů pro nastavení času buzení pro různé aktivity, běh. Pokud máte nějaký problém, obývacího pokoje, ekologická USB baterie, kanceláře, můžete se na nás obrátit. Pozor: na zboží se vztahuje záruka. Design barevného světla: barva světla pro děti si mohou jasně přečíst čas ve tmě a zvolit si barvu světla jako funkci preference dítěte, která dokáže splnit zvědavost dítěte. Hlasitost vyzvánění lze přizpůsobit, aby vás probudilo.

Pracovna. Multifunkční: barevné noční světlo, roztomilý dinosaurus, odpočítávání, přenosná velikost, 5 cm x 11 cm x 8, obývacího pokoje a pracovny. Funkce odloženého buzení: Bubudík zvonzvonzvonzvonzvont, což lze dvakrát opakovat. Budík se pozastaví a po 5 minutách znovu zazvoní, například: snídaně, schůzky, 1–6 dní pondělí až sobota, 1 až 7 pondělí až neděle. Dlouhodobá práce: integrovaná, pěkný dárek pro každou příležitost, na cesty, zejména jako krásné dekorativní svítící hodiny do ložnice, na cesty a na doma.
ZnačkaEdillas #ad
VýrobceYadelai #ad
Výška4.53
Délka1.77
Hmotnost0.68
Šířka1.5
Číslo dílukinderwecker
ModelkaWecker Kinder

4. CreaDesign

#ad

CreaDesign Analogový dětský budík s přáním jménem, motiv Moitv traktor, začátek školního roku, dětský radiobudík bez tikání a se světlem/osvětlením

#ad
CreaDesign #ad - Přesný čas: díky příjmu dcf vám rádiobudík vždy ukazuje přesný čas. Vaše personalizace nám nyní pohodlně sdělte prostřednictvím placku.

Tlačítko zap/vyp na zadní straně, světlo se zapne stisknutím tlačítka Snooze. Materiál: rám je vyroben z lehkého černého plastu. Je potřeba a není součástí dodávky. Dětský budík je provozován na baterie a je napájen baterií AA Mignon. Přechod ze zimy na letní čas a naopak běží u tohoto budíku zcela automaticky. Rozměry: 9, 5 x 11, 6 x 5, 9 cm. Snadná manipulace: jednoduché ovládání budíku. Plastový kryt zajišťuje jasný výhled na analogový ciferník. Jedinečnost: láskyplně vytvořený ciferník je potištěn přímo jménem dítěte.
ZnačkaCreaDesign #ad
VýrobceCreaDesign #ad
Výška2.36
Délka1.97
Hmotnost0.23
Šířka0.01
Číslo díluWU-50-1104

5. Lexibook

#ad

RL800NI, 6 Soundeffekten, Auswahl aus 6 Alarmen, Nintendo Super Mario, Wecker Nachtlicht, Uhr, Snooze, Blau/Rot, für 3 plus Jahren, Leuchtfigur, Wecker für Jungen und Mädchen, Lexibook

#ad
Lexibook #ad - Alarm kann durch drücken oben auf den Wecker oder Mario beendet werden. Taste zum wiedergeben von super Mario-Tönen! Alarmfunktion mit einstellbarer Lautstärke und verschiedenen Super Mario-Wecktönen. Süßes super Mario-Design. Stromversorgung: 3 x aa / lr6-Batterien nicht enthalten mit Anzeige für niedrigen Batteriestand. Schlaffreundliche LCD-Anzeige. Schlummer-Funktion. Abmessungen: 13, 5 x 9 x 18, 2 H cm.
ZnačkaLexibook #ad
VýrobceLexibook #ad
Výška7.17
Délka5.31
Hmotnost0.55
Šířka3.54
Číslo díluRL800NI
ModelkaRL800NI
Záruka2 years.

6. LittleHippo

#ad

Přístroj na noční světlo a zvuk arktická modrá, LittleHippo MELLA Ready to Rise dětský trenažér na spaní

#ad
LittleHippo #ad - Patentovaný, krásný design – digitální budík mella je ohromující úspěch publika a byl představen v publikacích jako Mashable a Yanko Design díky svým četným funkcím a modernímu designu. S vaším dítětem se vyvíjí vše v jednom – mella nabízí nejen jedno probuzení, ale také tři možnosti zvukového spánku a pět barev nočního světla, které uklidní vaše dítě a usnou.

Udržujte své dítě déle v posteli a nechte si více spánku – mella používá barvy a výrazy obličeje, že je téměř čas začít den. Mella kromě toho disponuje třemi zvuky alarmu a alarmem i tichým odpočítáváním pro časově řízené aktivity pro starší děti. Půl hodiny předtím, než je čas vstát, svítí Wake Up Light od Mella žlutě a signalizuje, je čas vstávat.

Když mella zezelená, aby vaše děti naučily, kdy je čas jít spát a kdy vstát. Dlouhá životnost a bezpečná konstrukce – dětský budík mella je vyroben z ABS a silikonu bezpečného pro děti a je schválen FCC, CE, RoHS, CA65, Reach a CPSIA. Kdo říká, že dětské výrobky nemohou být také krásné? Pokud byste nebyli spokojeni, obraťte se prosím na náš tým zákaznické podpory!100% záruka spokojenosti – littlehippo stojí za svými produkty.
ZnačkaLittleHippo #ad
VýrobceLittleHippo #ad
Číslo dílu1LE0908-CF-5767
Modelka1LE0908-CF-5767

7. Hama

#ad

Nastavitelný čas budíku, budík na baterie, zelený, Hama Dětský budík "Happy Dino" bez tikání dětské hodinky s motivem dinosaura, ideální také jako hodiny na učení

#ad
Hama #ad - Dětský budík pro učení: analogový budík s velkými a dobře čitelnými čísly a s hodinovou, minutovou a sekundovou ručičkou – perfektní pro učení hodin.

Rozsah dodávky: 1x dětský budík "happy dino", 1x AA Mignon baterie, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Dětské hodinky bez tikání: žádné nepříjemné tikání díky plíživé vteřinové ručičce, tichý hodinový strojek je slyšet pouze tichým bzučením. Dětský budík s roztomilým motivem: roztomilé dinosaurus se perfektně hodí do dětského pokoje, s podstavcem najde budík všude své místo. Včasné probuzení pro začátek školního roku: ručičku alarmu lze snadno nastavit na zadní straně budíku.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška1.54
Délka3.62
Hmotnost0.23
Šířka3.62
Číslo dílu00186431
Modelka00186431
ZárukaZáruka 2 roky, žádná záruka (zákonná úprava).

8. Eachui

#ad

Tichý, Eachui Budík s dvojitým zvonkem s nočním světlem, analogový budík s velkým ciferníkem 4 palců, hlasitý alarm, retro design černý, budík na baterie, žádné tikání

#ad
Eachui #ad - Bezhlučný: Žádné otravné tikání, plíživá vteřinová ručička vytváří klidné spací a pracovní prostředí. Hlasitý alarm: budík je velmi hlasitý, také perfektní pro hluboký spánek.

Dobrá čitelnost: 4 palce velký ciferník, který umožňuje jasné a zřetelné odečítání. Funkce nočního světla: příjemné osvětlení vám pomůže odečíst čas ve tmě. Vysoce kvalitní: klasický analogový budík v retro designu, krásný vzhled, opravdu kvalitní zpracování a vždy běží přesně. Pro aktivaci led osvětlení ciferníku jednoduše stiskněte tlačítko světla. Velmi snadné ovládání pouze dvěma tlačítky pro nastavení času a času alarmu.
ZnačkaEachui #ad
VýrobceEachui #ad
Výška6.26
Délka4.57
Hmotnost0.66
Šířka0.01
Číslo díluSFZ-game-52

9. H-chin

#ad

Trenér dětského spánku s nočními světly, budík s časem buzení pro malé děti zelený, zvukový stroj, H-chin Dětský budík

#ad
H-chin #ad - Noční světlo se může po určité době automaticky vypnout nebo svítit celou noc. Materiál: měkký silikon a ABS. Nedělejte si starosti s "příliš světlou" v noci. UpozornĚnÍ: pro použití musí být připojen, dětská pojistka a uložená nastavení, funkce odloženého buzení, balíček obsahuje síťovou zástrčku a kabel.

Roční zárukah-chin nabízí 1 rok záruční servis. Noční světlo 9 barevných světel na výběr jako noční světlo nebo budík. Hladký povrch, 100% bezpečný pro děti. Výborně skryje hluk pozadí a umožňuje dětem lepší spánek. Nechte "dino" růst s vaším dítětem, bude to rychlý přechod od pravidelného buzení ve 4 hodiny ráno k prospaní. 5stupňové stmívatelné bílé světlo.

Inteligentní tréninkový nástrojČasovač 0–120 minut zdřímnutí, lehký design tlačítek. Velké zobrazení hodin, snadné čtení. Hodinky na trénink spánku pro děti"je čas vstávat? náš trenér spánku používá barvy a výrazy obličeje, aby dítě učil, kdy má zůstat v posteli a kdy vstát. Zvukový přístroj vyberte si ze 17 uklidňujících zvuků: 3 bílý šum, 4 ukolébavky, 10 zvuků přírody. Schváleno fcc, odolný proti pádu a kolizím design, CE a RoHS.
ZnačkaH-chin #ad
VýrobceH-chin #ad
Výška4.72
Délka4.72
Hmotnost0.77
Šířka1.5
Číslo díluYF100-1
ModelkaYF100

10. Honey's Heaven

#ad

Snooze analogový quartzový budík tmavě modrá, budík, Honey's Heaven Dětský budík bez tikání – pro chlapce a dívky – učební budík, dětské hodinky, hodiny na učení, quartzový budík

#ad
Honey's Heaven #ad - Je to smysluplný dárek s vysokým efektem učení! Další podrobnosti viz popis produktu níže. Na výběr je 24 různých melodií včetně evergreenů jako Jingle Bells, Oh My Darling Valentine a mnoho dalších.

Tento barevný dětský budík pomůže vašemu dítěti zažít, naučit se a porozumět času. Ovládání je tedy velmi snadné. Tím je zaručena změna! hledáte vhodný dárek k vánocům, k narozeninám nebo k začátku školy? s těmito barevnými a praktickými hodinami budíte přesně to pravé – i pro vnoučata a kmotřence. Výukový budík má quartzový strojek s "plíživou sekundou" tichý, tlačítko pro opakování buzení Snooze a osvětlení displeje a vypínač na pravé straně. Byl navržen tak, aby vyhovoval dětem a je robustní provedení.
ZnačkaHoney's Heaven #ad
VýrobceTradaris Ltd. #ad
Výška3.74
Délka3.94
Hmotnost0.4
Šířka1.5
Číslo díluHHAC-A-DB
ModelkaHHAC-A-DB