Top 10 Wireless Picture Lamp – Svítidla pro obrazy a vitríny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Starxing

#ad

Starxing Bezdrátové osvětlení obrazu s dálkovým ovládáním, LED magnetická šipková lampa s časovačem, 2 v 1 osvětlení obrazu dobíjecí se 3 režimy osvětlení, akumulátorové osvětlení obrazu pro malování

#ad
Starxing #ad - Ať už chcete vytvořit útulnou atmosféru nebo rozjasnit svůj pracovní prostor, osvětlení obrazu na baterie zažije perfektní osvětlení pro každou příležitost. Strobrobe-free – 300lm bezdrátové osvětlení obrazu s funkcí ochrany očí, práci a relaxaci, vhodné pro čtení, snižuje poškození očí a zlepšuje komfort vidění.

Neváhejte nás kontaktovat a my vám odpovíme do 24 hodin. Obrazová lampa disponuje funkcí plynulého stmívání, pomocí které můžete přizpůsobit jas přesně vašim potřebám. 2 v 1 nástěnná lampa na obrázky – navrženo s dlouhými a krátkými stojany, můžete si vybrat buď šroub nebo oboustrannou lepicí pásku, aby se vešly na celou řadu nastavení. Kromě toho si lampa art pamatuje naposledy použitý režim jasu a při příštím zapnutí automaticky zvolí stejný režim.

Můžete si užívat nepřerušovaného osvětlení, ať už jdete kamkoliv. Záruční servis – uděláme maximum pro to, aby vaše spokojenost byla nejvyšší prioritou. Dobíjecí světlo na obrázek – obrazová lampa s magnetickým designem umožňuje jednoduché upevnění na dlouhý kovový držák a odnímatelné pro nabíjení. Pokud máte v budoucnu nějaké problémy nebo problémy s LED osvětlením. Zabudovaná dobíjecí baterie 4400 mAh, dlouhá životnost.
ZnačkaStarxing #ad
VýrobceStarxing #ad
Výška0.79
Délka12.6
Hmotnost1.08
Šířka1.18
Číslo díluDZ030
ModelkaDZ030

2. MIOBLUE

#ad

Malířské světlo se 3 režimy osvětlení pro malování, celokovové, obrazová lampa s dálkovým ovládáním, 16palcové dobíjecí osvětlení šipek, MIOBLUE Bezdrátové osvětlení obrazu s dálkovým ovládáním

#ad
MIOBLUE #ad - A obrazová světelná trubice může svítit všude jako skříň, kuchyň, skříň. Dobíjecí usb světelná hlava s magnetickým upevněním – provoz s vestavěnou baterií 4000 mah s větší kapacitou, chodba, trvanlivé nástěnné osvětlení pro umělecká plátna. Světelná lišta je magneticky připevněna k držáku a lze ji pro nabíjení jednoduše sundat.

3 režimy osvětlení – každé umělecké dílo světlo má 40 super jasných led diod. Malířské světlo lze přepínat pomocí 3 režimů osvětlení s 3000 k/4000 k/6500 k teplé/přirozené/bílé světlo, dálkovým ovládáním nebo dotykovým tlačítkem. Snadná instalace světla na terč – snadná instalace pomocí dodaných šroubů. Obě lze zapnout a vypnout, měnit barvu a nastavit jas. Led osvětlení obrazu má super jasné osvětlení 300 lumenů, lze nastavit na 15/30/60 minut až do automatického vypnutí. Stmívatelný jas a automatické vypnutí pomocí časovače – stiskněte tlačítko "+" nebo "-" pro nastavení jasu akcentového světla podle vašeho přání.

Všechny režimy lze při příštím zapnutí uložit pomocí osvětlení obrazu. Obrazové světlo se perfektně hodí k osvětlení nástěnných maleb, portrétů, ložnice, nástěnných dekorací, uměleckých děl, fotorámečků, stojanů na šperky, galerií, plakátů, pláten, fotografií, knihoven, terčů na šipky, knihoven, zrcadel, diplomů, obývacího pokoje, obrazů na čelo, pokoje s uměleckým dílem atd.2cestný spínač alternativní a paměťová funkce bezdrátové osvětlení obrazu lze ovládat dálkovým ovládáním, měnit režimy osvětlení nebo se dotýkat tlačítka na straně světelné lišty.
ZnačkaMIOBLUE #ad
VýrobceMIOBLUE #ad
Výška1.9
Délka16
Hmotnost1.15
Šířka2
Číslo dílu40B-1
ModelkaHD-B

3. Nalezuns

#ad

LED Magnetisch Aufladbare Wandbeleuchtung mit Timer,Akku Bilderleuchte für Malen Portrait, Nalezuns Bildleuchte mit Fernbedienung, Wiederaufladbare LED Wandleuchte mit 3 Beleuchtungsmodi Fernbedienung

#ad
Nalezuns #ad - Eingebauter wiederaufladbarer 5000mAh-Akku. Batterie und ferngesteuertes bilderlicht——ganzmetallkonstruktion für überlegene haltbarkeit, badezimmerleuchte sitzt über dem Spiegel. Perfekt zum beleuchten von wandgemälden, Dartscheiben, Fotos, Spiegeln, Diplomen, Bücherregalauslagen, Postern, Schmuckauslagen und mehr. Inklusive Fernbedienung und USB-Ladekabel.

Die bilder lampe verfügt über eine stufenlose Dimmfunktion, mit der Sie die Helligkeit genau auf Ihre Bedürfnisse abstimmen können. Egal, bilderleuchte batteriebetrieben erlebt die perfekte Beleuchtung für jede Gelegenheit. 3 beleuchtungsmodi——weißes licht/warmes licht/natürliches licht 6000k/3000k/4500k, um Ihren Beleuchtungsbedürfnissen gerecht zu werden. Um 180 grad drehbarer 13"-lampenkopf mit insgesamt 70 Perlen, unabhängig und flexibel drehbare linke und rechte Lampe zur Anpassung des Lichtwinkels an Ihre gewünschte Position. Einfache installation und breite anwendung——rgb-bilderleuchten bieten nicht nur weißes Licht, Kopfteilbildern, Porträts, Kunstwerken, Sammlungen, sondern auch eine Vielzahl von Farben.

Timer-funktion für led-display-wandkunst-licht——verwenden sie die fernbedienung, um den Timer15/30/60 Minuten einzustellen, ob Sie eine gemütliche Atmosphäre schaffen oder Ihren Arbeitsbereich aufhellen möchten, um das Licht automatisch auszuschalten. Funktionen zum malen von lichtdimmern——die helligkeit aller modi kann mit den Fernbedienungstasten 10%-100% Helligkeit, - verringert die Helligkeit von weich zu hoch und von hoch zu weich eingestellt werden, + erhöht die Helligkeit, oder Sie drücken die Taste an der Seite des Lichts direkt.
ZnačkaNalezuns #ad
VýrobceNalezuns #ad
Výška1.97
Délka14.57
Hmotnost1.32
Šířka7.09

4. MIOBLUE

#ad

Bilderlampe mit Fernbedienung, MIOBLUE Kabellose Bilderleuchte mit Fernbedienung, 16 Zoll Wiederaufladbare Dart beleuchtung

#ad
MIOBLUE #ad - Und die bildlichtröhre kann überall wie Schrank, Schrank aufleuchten. Beide können ein- und ausschalten, die Farbe ändern und die Helligkeit anpassen. Helligkeit dimmbar und automatische abschaltung durch timer - drücken sie die taste "+" oder "-", um die Helligkeit des Akzentlichts nach Ihren Wünschen einzustellen. 3 beleuchtungsmodi mallichter - jedes kunstwerklicht hat 40 superhelle LEDs.

Alle modi können beim nächsten Einschalten durch die Bildbeleuchtung gespeichert werden. Die lichtleiste ist magnetisch an der Halterung befestigt und kann zum Aufladen einfach abgenommen werden. Das mallicht kann durch 3 beleuchtungsmodi mit 3000k/4000k/6500k warmes / natürliches / weißes Licht, Fernbedienung oder Touch-Taste umgeschaltet werden. Wiederaufladbarer usb-lichtkopf mit magnetischer befestigung - betrieben mit einem eingebauten 4000-mAh-Akku mit größerer Kapazität, Flur, Küche, langlebige Wandbildbeleuchtung für Kunstleinwände. Die led-bilderleuchte verfügt über eine superhelle Beleuchtung von 300 Lumen kann auf 15/30/60 Minuten bis zur automatischen Abschaltung eingestellt werden.

Einfache installation dartscheibenlicht - einfach mit den mitgelieferten schrauben zu installieren. Die bilderleuchte eignet sich perfekt zum beleuchten von wandgemälden, dartscheiben, Fotos, Sammlungen, Bücherregalen, Postern, Diplomen, Leinwänden, Spiegeln, Kopfteilbildern, Bücherregalen, Schmuckständern, Porträts, Galerien, Wanddekorationen, Kunstwerken, wohnzimmer, Schlafzimmer, Fotorahmen, kunstwerk zimmer etc.2-wege-schalter alternative & speicherfunktion die kabellose bildleuchte kann per fernbedienung bedient werden, die Beleuchtungsmodi ändern oder die Taste an der Seite der Lichtleiste berühren.
ZnačkaMIOBLUE #ad
VýrobceMIOBLUE #ad
Výška3.94
Délka15.75
Šířka3.54
Číslo dílu12
ModelkaUS-MOB-HD-gold-GM

5. HONWELL

#ad

3 režimy osvětlení, stmívatelná kontrolka s časovačem pro zrcadlový nátěr, provoz s dálkovým ovládáním, otočné rameno o 180°, HONWELL LED nástěnné svítidlo s nastavitelným LED osvětlením, baterie AA

#ad
HONWELL #ad - Nastavitelný směr osvětlení – rameno a světelnou trubici obrazového svítidla 13 palců lze otočit o 180°, aby se směr osvětlení dostal do požadované polohy. Volitelný časovač automatického vypnutí – stisknutím tlačítka časovače na dálkovém ovládání nastavíte umělé světlo tak, aby se umělé světlo automaticky vypnulo za 15, 30, 60 nebo 120 minut.

Každé osvětlení zrcadla má 12 super jasných led, 100 lumenů, 3 režimy osvětlení 3000 k teplá bílá, 4300 K přírodní bílá, 8000 K studená bílá.33 režimy osvětlení a provoz na baterie – provoz na 3 aa baterie nejsou součástí dodávky.

Dobrá volba pro osvětlení obrazů, terčů na šipky, zrcadel, obrazů, uměleckých děl, fotografií atd. Snadná instalace a víceúčelové – velmi snadná montáž pomocí dodaných šroubů. Stmívatelný jas – stiskněte přímo na 50 % nebo 100 % nebo stiskněte tlačítko "+" nebo "-" pro přizpůsobení jasu světla podle vašeho přání.
ZnačkaHONWELL #ad
VýrobceHONWELL #ad
Výška17.32
Délka1.5
Hmotnost0.71
Šířka6.69
Číslo díluH601YW-Gold
ModelkaH601YW-Gold

6. GOVSSING

#ad

GOVSSING Bezdrátové osvětlení obrazu s dálkovým ovládáním, obrazová lampa na malování foto, bezdrátové se 3 režimy osvětlení, 40 cm osvětlení obrazu, 4000 mAh dobíjecí rámeček osvětlení s časovačem

#ad
GOVSSING #ad - Snadno se instaluje a je perfektní pro malování na šipku foto portrét. Snadná instalace – domácí dekorace– naše bezdrátová lampa na obrázky je mnohostranná a lze ji použít jako světlo pro malování nebo jako světelný zdroj pro vaše nástěnné umění. Elegantně rozšířené – baterie do obrazového svítidla z hliníku je vytvořena jako úzký válec s podpěrami tenkými tužkami a šroubovanými kryty, takže je nenápadná a umělecké dílo lze postavit samo.

Až 300 lm ra85+– se 70 led a otočným designem nabízí naše bateriové nástěnné svítidlo bezdrátové rovnoměrné a neoslňující osvětlení, které je perfektní pro zvýraznění komplikovaných detailů vaší malby. Provoz na baterie – naše osvětlení obrazu má výkonnou baterii 4000 mah a lze jej používat na 10 ~ 60 h v závislosti na jasu, což znamená, že se nikdy nemusíte starat o neuspořádané kabely nebo hledat zásuvku. Na horní straně světla je magnet, takže můžete kdykoli odstranit a použít jako kapesní svítilnu. Vedle prezentace vašich oblíbených uměleckých děl jsou osvětlení obrázků ideální pro osvětlení knih a sbírek ve vestavěných skříních.

S časovačem 1/2/3/4h pro úsporu energie, funkce paměti si můžete vybrat požadované nastavení nástěnného světla barva a jas, a automaticky upozorní na to, kdy jej příště zapnete. Pohodlný magnetický design – osvětlení obrazu má 3 indikátory, rozsvítí se 3 modré indikátory, se kterými můžete snadno rozpoznat stav baterie; když se lampa nabíjí, které ukazují, že je nabíjení dokončeno. Dotykový a dálkový systém se snadno ovládá a umožňuje vám přepínat mezi 3 barevnými teplotami a nastavit jas podle vašich preferencí.
ZnačkaGOVSSING #ad
VýrobceGovssing #ad
Výška1.18
Délka15.75
Hmotnost0.88
Šířka1.18
Číslo díluG05
ModelkaG05

7. VIGMOJ

#ad

LED Wiederaufladbare Dart beleuchtung Malleuchte mit 3 Beleuchtungsmodi zum Malen Art, VIGMOJ Kabellose Bilderleuchte mit Fernbedienung, Bilderlampe mit Fernbedienung

#ad
VIGMOJ #ad - Je weicher die Helligkeit, desto länger die Laufzeit. Das bildlicht ist perfekt für die beleuchtung von wandgemälden, Spiegeln, Diplomen, Dartscheiben, Fotos, Porträts, Sammlungen, Bücherregal-Displays, Kunstwerken, Bildern, Plakaten, Schmuckanzeige etc.2-wege-schalter timed auto shut-off dartboard lightverwenden sie die fernbedienung oder berühren sie die lichttaste, ändern Sie die Lichtfarben, um das Kunstlicht EIN/AUS zu schalten: Schalten Sie EIN/AUS, justieren Sie die Lichthelligkeit oder Timer-Funktion mit 15/30/60mins.

Der entfernte Arbeitsabstand ist 13ft Ziel auf das Bildlicht. Der schwenkarm kann nach oben und unten eingestellt werden, die Richtung des Lichts kann durch Innen- oder Außenpunkt auf das Bild eingestellt werden. Was sie bekommen1*bildlicht; 1*fernbedienung; 1*usb-kabel; 3*schrauben; 1*bedienungsanleitung. 300lumens super helle 32 lEDs, 2, 4000mAh Akku eingebaut.

3 beleuchtungsfarben helligkeit dimmable malerei lichtes gibt 3 farbtemperatur: warmes licht 3000k /warmes weißes Licht 4000k/weißes Licht 6500k. Einfach zu installieren & mehrzweckeinfach mit mitgelieferten schrauben zu installieren. Es dauert 2-stunden-volle Aufladung und erhalten 10~40hours Laufzeit mit niedrigstem Niveau. Das bildlicht ist hell genug, 5V, um Bild oder Kunstwerke zu beleuchten. Wiederaufladbare galerieleuchte und -richtung einstellbarnehmen sie einfach die magnetische mallichtröhre herunter, um das Licht mit dem 40inch USB-Kabel im Lieferumfang enthalten aufzuladen.
ZnačkaVIGMOJ #ad
VýrobceVIGMOJ #ad
Výška2.36
Délka12.6
Šířka1.97
Číslo díluHD-G
ModelkaHD-G

8. Arixinks

#ad

Bezdrátové světlo na obrázek, umělé světlo pro galerii,, 13 palců s dálkovým ovládáním, Obrazové osvětlení nástěnné lampy, balení 2 ks, 2 ks, malířské světlo pro umělecké zobrazení, dobíjecí baterie

#ad
Arixinks #ad - Typ produktu: Svítidlo. Osvětlení obrazu wall lamp 2 balení picture light wireless obrazové světlo 2 ks 13 palců s dálkovým ovládáním, nabíjení baterií, malířské světlo pro umělecké zobrazení, umělé světlo pro galerii obrazů malba. Značka: Arixinks.
ZnačkaArixinks #ad
VýrobceArixinks #ad
Výška1.18
Délka1.18
Hmotnost1.87
Šířka1.18
Číslo dílu35
Modelkapicture light Bildlicht

9. Arixinks

#ad

Lampa s dálkovým ovládáním, Arixinks 40 cm bezdrátové LED světlo na obrazy, bezdrátové světlo na malování obrázků, dobíjecí osvětlení šipek, zlatá

#ad
Arixinks #ad - Rouby instalované na stěnu. Na: 1 x, světlo z; 1 x kovová lešení; 1 x dálkové ovládání 1 x kabel usb-; 3 xscrews; 1 x uživatel. Wusheng umělecké malířství instalované světlo k šroubování.

Všechna světla a rovnátka jsou kovová. Usb kabel kabel. Jedna. Okamžitě začnete s sebou, světlo z. Bude doplňovat -. 3 barvy světla a na světelnou hranici. Světlo jasné, tři barvy světla: na ni, každá úroveň na světle. Zapnutí a dotyk, bezdrátové světlo zde zapnout/zavřít zapnutí/zavření světla změna barvy, přizpůsobení jasu časovače.

Při nabíjení červeno-zelená jako celek. Zlato přece jen trochu světla 5000 mah má ale dobíjecí baterii, pracovní doba. Obrazy světlo bar se právě instaluje lešení, 1 s rechage. Stěnové umění, lze je sestavit. S ním stačí světlo zdravější. 300 lm super, budoucí dobití, pro 80 Hodiny se automaticky zavírají 15 30 m/m 1 h.
ZnačkaArixinks #ad
VýrobceArixinks #ad
Výška1.97
Délka1.57
Hmotnost1.15
Šířka1.57
Číslo dílu33
Modelka345

10. HONWELL

#ad

Provoz na baterie, časovač, pukové světlo, hlava pro zrcadlový nátěr, HONWELL Bodová lampa LED Wireless stropní zářič s dálkovým ovládáním, terč na, noční světlo s otočným světlem, lampička na čtení

#ad
HONWELL #ad - ZÁruka - 12měsíční záruka a přátelský zákaznický servis po nákupu. Super jasné led světlo – 110 lumenů, led s dlouhou životností, 3000 K teplá bílá světla.

Multifunkční směrová hlava – bezpečné hlavy světla se mohou pohybovat dopředu a dozadu a ze strany na stranu téměř v každém směru. Zapnout/vypnout jedním dotykem – stiskněte jednou pro plný jas, stiskněte znovu pro vypnutí světla skříně. Dálkové ovládání časovače a stmívače: zapnuto, + zvýšení jasu, časovač 15/30/60/120 minut a stmívač 50% nebo 100% jas, vypnuto, - snížení jasu.
ZnačkaHONWELL #ad
VýrobceHONWELL #ad
Výška3.4
Délka4.7
Hmotnost0.64
Šířka4.4