Top 10 Wochenplaner Kühlschrank – Plánovací tabulky pro kanceláře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Benicci

#ad

Wochenplaner und Tagesnotizblock – WhiteboardKühlschrankPlanungstafel – mit 5, Schöner trocken abwischbarer KalenderSet mit 3 Stück – magnetischer Kalender für Kühlschrank mit Monat

#ad
Benicci #ad - Möchten sie sie an wänden befestigen? Verwenden Sie stattdessen die Klebepunkte. Whiteboard-kalender, die widerstandsfähig gegen flecken ist, trocken abwischbar – robuster magnetischer Kühlschrank-Kalender – jeder magnetische trocken abwischbare Kalender verfügt über 3 Schichten: eine PET-Folie, eine bedruckte Oberfläche und eine dicke und langlebige magnetische Gummiplatte.

Das box-set enthält auch 5 trocken abwischbare marker, 9 cm monatlichen trocken abwischbaren Tafelkalender, 6 x 27, 3 Planer in 1, einen Radiergummi und 10 Klebepunkte. Whiteboard mit trocken abwischbarem kalender, 6 x 27, eine 40, 9 cm wöchentliche trocken abwischbare Tafel und eine 20, 3 x 15, erhalten sie einen 40, 2 cm Checkliste. Weißwandtafel-kalender – starke magnete und haftkraft – alle magnetischen Kühlschrank-Kalender-Pads haben magnetische Rückseite, so dass Sie sie leicht an magnetischen Oberflächen kleben können.

Kühlschrankkalender – wiederverwendbar und leicht zu reinigende kalendertafel-Set – glatte, alte Notizen zu wischen und in Sekunden zu schreiben. Magnetischer kalender für kühlschrank – mehr platz für notizen – nutzen Sie den monatlichen Kühlschrankkalender, um Termine zu merken, das wöchentliche Whiteboard zum Einzoomen Ihrer Pläne und den Notizblock für Ihre tägliche To-do-Liste oder Lebensmittelliste. Verwenden sie den radiergummi zum aufräumen und die Marker, trocken abwischbare Oberflächen ermöglichen es Ihnen, um neue Erinnerungen und Listen zu schreiben.
ZnačkaBenicci #ad
VýrobceBENICCI #ad
Výška16
Délka11
Šířka0.01
Číslo díluBC4FJcnyqy
ModelkaBC4FJcnyqy

2. Smart Panda

#ad

Užitečný plánovač menu, Smart Panda Magnetická bílá tabule kalendář na lednici, poznámky nebo týdenní nákupní seznam pro dospělé a děti – poznámkový blok – ve francouzštině

#ad
Smart Panda #ad - Vaše důvěra a obchod jsou pro nás velmi důležité. Psací plocha je větší než u jiných bílých tabulek, kdy jste jedli nezdravá jídla a svačiny, takže máte spoustu místa pro vaše každodenní jídlo. Slibují smartpanda – 100% záruka vrácení peněz.

Každý popisovač má zabudovaný magnet a gumu – umístěte je jednoduše vedle prkna, abyste k němu měli snadný přístup. Zdarma znaČky – přidáváme 4 barevné nepermanentní popisovače na každou bílou tabuli. Nikdy nebylo jednodušší třídit jídlo nebo úkoly podle barvy. Pokud se vám naše bílá tabule z jakéhokoli důvodu nelíbí, napište nám jednoduše zprávu a my vám vrátíme peníze nebo výrobek vyměníme – ať už dáváte přednost.

Uspořádejte své týdenní jídlo – dny, jsou pryč. O našich produktech jsme přesvědčeni a používáme je každý den. Ve francouzštině. Perfektní podpora paměti – již jste zapomněli narozeniny své nejlepší přítelkyně? s měsíčním kalendářem SmartPanda se to už nikdy nestane. Rozlučte se se zmeškanými termíny a akcemi, můžete se organizovat v nulovém příběhu. Zaručeně žádné otázky nebo složité procesy.
ZnačkaSmart Panda #ad
VýrobceSmart Panda #ad
Výška11.81
Délka16.93
Šířka0.04
Číslo dílu1P-70SP-AJF4

3. MAKELLO

#ad

Ložnice, do domácnosti, kanceláře, seznam úkolů, MAKELLO Magnetická bílá tabule měsíční plánovací kalendář, učebny, lze otírat za sucha, 60 x 45 cm

#ad
MAKELLO #ad - Magnetická psací plocha se snadno vymaže, takže můžete informace během dne aktualizovat. Součástí dodávky jsou kromě toho 4 pohyblivé závěsné háčky, které lze umístit nahoře na rám pro zavěšení tabule. Deska špičkové kvality: vyrobeno z magnetické lakované oceli a kartonu s 12mm hliníkovým rámem.

Nikdy nezmeškáte datum: díky svému štíhlému, jednoduchému a smysluplnému designu a čtyřiceti dvěma políčkům pro označení každého dne je tento měsíční kalendář se suchou gumou ideální pro plánování důležitých každodenních vzpomínek, seznamů úkolů a pro organizaci vašeho života. Celé prkénko kalendáře je robustní a s dlouhou životností. To vám pomůže zorganizovat všechny vaše každodenní úkoly. Uspořádejte si úkoly v domácnosti, naplánujte jídelní menu atd. RozmĚry/velikost: kalendář je k dostání ve dvou velikostech, 60 x 45 cm nebo 90 x 60 cm.

Snadná instalace: díky jednoduchému čtyřrohému montážnímu systému se hodí do každého prostředí. Na pravé straně můžete dokonce označit své úkoly a poznámky pro příští měsíc. Mějte přehled o důležitých detailech: kalendářská tabule s hliníkovým rámem je prostě perfektní pro domácnost, na vysokou školu, naplánujte si týden, do školy, psací stůl, šatny, kuchyně, mějte nákupní seznam, kancelář, pracoviště, do ložnice, dětského pokoje nebo na jakékoli jiné místo. V této nabídce obdržíte obojí!
ZnačkaMAKELLO #ad
VýrobceMAKELLO #ad
Výška0.59
Délka23.62
Šířka17.72
Číslo díluMWC6045

4. Torolle

#ad

Stíratelný, 4 kusy, kalendář na bílou tabuli, pro chladničku, měsíčního plánovače, Torolle Magnetický týdenní plánovací kalendář na chladničku, kalendář vč. týdenního plánovače, nákupní seznam se

#ad
Torolle #ad - Lze jej zcela a bezpečně adsorbovat na chladničce. Perfektní dárek: týdenní plánovací kalendář na bílou tabuli je nejen informativní a pestrý, ale také funkční. Vytvořte si jedinečný časový plán tím, že svůj časový plán uspořádáte zcela podle svých osobních preferencí.

Pro měsíční a týdenní plánovače, nákupní seznamy, domácí práce a mnoho dalšího. Magnetický týdenní plánovač: vyrobeno z trvanlivých pet materiálů a silného magnetu. Díky silné magnetické síle celá tabule volně neklouže. Včetně příslušenství: kalendář do lednice je dodáván s 1 měsíčním plánovačem 42 cm × 30 cm + 1 týdenní plánovací kalendář 42 cm × 30 cm + 2 denními poznámkovými bloky 20 cm × 15 cm + 4 různě barevnými popisovači zelená, černá, růžová a černá + 8 malých magnetických ikon + 1 praktická houbička.

Multifunkční & diy: magnetický týdenní plánovač můžete přizpůsobit pro celou řadu účelů, týdenní plány jídla, např. Snadné psaní a čištění: díky různým barvám popisovačů je plán přehlednější. Různé možnosti: různé barvy bílá, různé jazykové verze německy, modrá, anglicky. Mazací guma, která umožňuje jednoduché leptání bez zbytků barvy kdykoli znovu použitelné. Jednoduše zadejte termíny a úkoly do kalendáře a už nikdy nezapomenete na důležitou událost.
ZnačkaTorolle #ad
VýrobceTorolle #ad
Číslo díluTL-08363859
Záruka2 roky záruka výrobce

5. younikat

#ad

Vesmírný rozvrh hodin s magnetickou zadní stranou I DIN A4 I stíratelný tužkou do školy na základní školu lednici děti chlapci chlapci teenageři I dv_251

#ad
younikat #ad - Optimální magnetická přilnavost na povrchu obsahujícím železo např. Chladniček z ušlechtilé oceli, magnetické tabule. Vyrobeno v Německu. Digitální tisk s bílou deskou a magnetickou zadní stranou. Přepisovatelné: pomocí permanentního značkovače zadejte přihrádky a časy a v případě potřeby opět setřete. Naše produkty younikat jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. 1 rozvrh hodin ve formátu din a4 210 x 297 mm, včetně tužky.
Značkayounikat #ad
Výrobceeasydruck24de #ad
Výška11.69
Délka8.27
Šířka0.01
Číslo díludv_251

6. TOBJA

#ad

Dino rozvrh hodin stíratelný, magnetický – dinosaurus rozvrh lekce chlapec vč. tužky | rozvrh hodin magnetický stíratelný ve formátu DIN A4 | rozvrh hodin 1. třída magnetický + tužka

#ad
TOBJA #ad - A drží pevně bomby. Právě k nástupu do školy a k naplnění školního kornoutu je to skvělé překvapení! V německu láskyplně navržené a vytištěné v eu a často použitelné s perem rozpustným ve vodě.

Plánovač na bílou tabuli je extra silný magnetický a lze jej použít na chladničku nebo magnetickou tabuli apod. Náš rozvrh hodin ve formátu din a4 má přehlednou, jasnou konstrukci, která nabízí dostatek svobody pro přesné zaznamenávání časů výuky vašeho dítěte. Značka tobja ručí za kvalitu a lásku k detailu. Lze samozřejmě použít i stíratelnou fóliovou tužku.

Ta je odolnější vůči rozmazání jako běžné stíratelné fóliové tužky. Náš týdenní plánovací kalendář je skvělým dárkem pro všechny malé milovníky dinosaurů. Delší použitelnost je zaručena vlhkým stíráním. Vysoce kvalitní magnetická fólie a nejlepší technika tisku pro perfektní obraz. Vysoce kvalitní značkové pero rozpustné ve vodě.
ZnačkaTOBJA #ad
VýrobceTOBJA #ad
Hmotnost0.4
Číslo dílu688
Modelka688

7. Graceful By Design

#ad

Magnetisch, Magnet-Pad für Kühlschrank oder Wand – Wochenmenütafel für Küche und Mahlzeitenplaner, mit abreißbarem, Graceful By Design Wöchentlicher Mahlzeitenplaner und Einkaufsliste

#ad
Graceful By Design #ad - Jeder tag der woche ist nach mahlzeiten organisiert, so dass Sie Zeit bei Ihrer täglichen Abendessenvorbereitung sparen können - und Junk Food vermeiden. Notieren sie ihre mahlzeit Prep Zutaten, schneiden Sie die Liste und gehen Sie einkaufen. Ein wöchentliches menübrett und täglicher mahlzeitenplaner für jede Oberfläche: Unser magnetisches Mahlzeitenplanungspad hat starke eingebaute Magnete, die es fest am Kühlschrank halten, aber auch mit 5 x 3M doppelseitigen Klebequadrate für eine sichere Befestigung an der Wand geliefert.

Machen sie einkäufe mit ihrer einkaufsliste zur hand: dieser magnetische notizblock-Kühlschrankkalender ist für die effektive wöchentliche Mahlzeitenplanung konzipiert, mit einer perforierten Einkaufsliste an der Seite jeder Seite. Großes menü-notizblock erleichtert die mahlzeitenplanung und das aufbewahren eines essens-Tagebuchs: Unser Notizblock ist 21, größer als Standard-Menü-Planungsblöcke, 9 cm, 6 x 27, so dass es mehr Platz zum Schreiben bietet als die meisten ähnlichen Tagesplaner-Blöcke und Wochenplaner-Notizbücher.

Verschönern sie ihre küchen-dekor: mit einem eleganten design und neutralen, klassische, erdigen Farben passt unser magnetischer Wochenplaner mit Einkaufslisten zu jeder Art von Dekoration und ist ein idealer Küchenkalender für Ihre moderne, Bauernhaus- oder rustikale Küche. Verwenden sie diesen magnetischen kalender für gesündere essgewohnheiten: sie können jetzt Ihre wöchentlichen und täglichen Mahlzeiten im Voraus mit diesem magnetischen Mahlzeitenplaner planen.
ZnačkaGraceful By Design #ad
Číslo díluMPGL-1
ModelkaMPGL-1

8. younikat

#ad

Magnetický rozvrh hodin s duhovým motivem I omyvatelný I přepisovatelný I dv_1103

#ad
younikat #ad - Vyrobeno v Německu. Digitální tisk s povrchem bílé tabule a magnetickou zadní stranou. Přepisovatelný: zadejte přihrádky a časy s nepermanentním popisovačem a v případě potřeby opět setřete. Chladničky z ušlechtilé oceli, magnetické tabule. Naše výrobky younikat jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Roztomilý rozvrh hodin s omyvatelným povrchem a magnetickou zadní stranou v duhovém vzhledu. Optimální magnetická přilnavost na železných površích např.
Značkayounikat #ad
Výrobceeasydruck24de #ad
Číslo dílu2614-009

9. joeji's Kitchen

#ad

Joejis týdenní plánovací kalendář, s magnetem – plánovač domácnosti, kalendář a tabule na poznámky – magnetická tabule – kalendář na týdenní a měsíční, stíratelný, rodinný magnetický kalendář

#ad
joeji's Kitchen #ad - Uspořádejte s tímto týdenním plánovačem bílou tabuli a 4 popisovači a gumou vše, co potřebujete. Zůstaňte organizovaní – s magnetickým týdenním plánovacím stolkem máte pod kontrolou své domácnosti. 100% spokojenost – našim produktům důvěřujeme.

Pokud nejste spokojeni s magnetem a tabulkou kalendáře whiteboardu, obraťte se na nás a my zodpovíme všechny otázky týkající se kalendáře White Board nebo magnetu na kalendář. Věci se mění, proto jsme vytvořili týdenní plánovací magnetickou tabuli tak, že je lze smazat. Vyjímatelná – tuto magnetickou tabuli s kalendářem lze také otírat. Je to perfektní týdenní plánovací magnetická tabule. Tento magnetický kalendář je perfektní kalendářní lednice a umožňuje vám zcela jednoduše vařit.

Příprava menu – použijte tento týdenní plánovací kalendář magneticky na přípravu jídla. Tento týdenní plánovací kalendář whiteboard může přispět k tomu, abyste pomohli celé své rodině na "Fridge". Perfektní pro rodiny – tato magnetická tabule je optimální rodinný plánovač s úkoly. Proto je lednicí tabule na psaní pro celou rostoucí rodinu. Ideální pro vaši kuchyni, úkoly nebo jako psací tabule. Umístěte pouze svůj kalendář magneticky.
Značkajoeji's Kitchen #ad
Výrobcejoeji's Kitchen #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluWeekly_Whiteboard_Planner

10. WallDeca

#ad

Whiteboard mit Kühlschrank, Wochenplaner, perfekt für die Familie, 43 x 30 cm, WallDeca Magnetischer trocken abwischbarer Kühlschrank-Kalender

#ad
WallDeca #ad - Aus hochwertigem material hergestellt: die gesamte tafel mit einer 0, 5 mm dicken magnetfolie überzogen, die sicher an Ihrem Kühlschrank oder einer Magnetfläche haftet. 100% zufriedenheitsgarantie fÜr unsere kunden: ohne wenn und aber und ohne lästige Rücksendungen. Von a bis z aus den besten Materialien hergestellt.

Mit unserer magnettafel gehen Sie jede neue Woche glücklich und gelassen an und sparen Zeit, Energie und Nerven. Bei uns gibt es keine abgeknickten Ecken oder sich wieder einrollende Kalender. Eine flache lieferung kostet uns mehr, aber Ihre Zufriedenheit steht bei uns an erster Stelle und ist es uns Wert die zusätzlichen Kosten in Kauf zu nehmen. Sie haben eine vierköpfige familie? Kein Problem, mit dem Kühlschrank Kalender bleibt die ganze Familie auf dem Laufenden. Nach dem abwischen bleiben keine Tintenstreifen oder Flecken auf dem Whiteboard zurück.

Garantiert. Kein langes Warten bis sich der Kalender entkräuselt. Falls sie aus irgendeinem grund nicht zufrieden mit Ihren Einkauf sein sollten und das bezweifeln wir!, kontaktieren Sie uns einfach und erhalten Sie eine volle Rückerstattung des Kaufpreises oder eine Ersatzlieferung. Somit haben sie alles was Sie brauchen um schnell Ordnung und Organisation in Ihren Alltag zu bringen. Die hauptplatte ist robust, um ein Verbiegen und geknickte Ecken zu verhindern.
ZnačkaWallDeca #ad
VýrobceWallDeca #ad
Výška0.39
Délka16.93
Hmotnost0.99
Šířka11.81
Číslo díluWD-MF05