Top 7 Kostüm Tintenfisch Damen – Kostýmy pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Krause & Sohn

#ad

Kostým modrá medúza šaty klobouk masopustní chobotnice chobotnice chobotnice zvířata 38

#ad
Krause & Sohn #ad - Materiál: 100% polyester. Pro masopust, karneval, tématické party. Velikosti: 36, 44, 40, 38, 42, 46 - 38. Rozsah dodávky: Šaty s kloboukem. Kostým pro dospělé medúza, dámské šaty medúza.
ZnačkaKrause & Sohn #ad
VýrobceKrause & Sohn #ad

2. Fun Shack

#ad

Einheitsgröße, Fun Shack Unisex Krake Costumes

#ad
Fun Shack #ad - Unser kostüm ist in einer größe erhältlich, die für die meisten Erwachsenen geeignet ist. Wir haben niederlassungen in den USA, Großbritannien und Europa.

Dieses kostüm ist leicht zu tragen, langlebig, hochwertig und bequem. Kann getragen werden als kraken mütze, fasching unterwasserwelt, mütze krake, oktopus mütze. Wir wurden im jahr 2009 von 3 freunden mit einer leidenschaft für Kostüme gegründet und wir haben jetzt hunderte von Designs. Perfekt für oktopus kostüm, mütze oktopus, krakenmütze, tentakel kostüm, faschingskostüm unisex. Hochwertiges krake kostüm Erwachsene: Das Produkt besteht aus einem weichem blauen oktopus mit 6 beine.
ZnačkaFun Shack #ad
VýrobceFun Shack #ad
Výška2.36
Délka16.54
Hmotnost0.28
Šířka11.81
Číslo díluFN4513-US-420-OS
ModelkaFN4513-US

3. Funidelia

#ad

Funidelia | Tintenfisch Kostüm für Herren und Damen Tiere, Weiß, Kostüm für Erwachsene & Verkleidung für Partys, Karneval & Halloween, Größe Standard

#ad
Funidelia #ad - Wenn du eine sehr große, korpulente person bist oder zweifel zwischen zwei Größen hast, die größere größe zu wählen, ist es am ratsamsten, da sie sich normalerweise locker anfühlen sollen. Bei funidelia entwerfen wir die originellsten kostüme für deine lustigsten partys.

Unsere marke made by funidelia ist ein Garant für Exklusivität und Qualität. Beinhaltet: kostüm für erwachsene. Kostüme tiere & insekten anders und einzigartig für Karneval, Halloween, Kostümpartys und Geburtstage. Verkleidung Tiere in vollen Zügen genießen. Größe: standard. Tunika. Die identifizierung der von den kunden am meisten nachgefragten Produkte ermöglicht es uns, diese schnell und exklusiv herzustellen und das beste Preis-Leistungs-Verhältnis bei den Produkten der wichtigsten Lizenzen der Welt anzubieten.

Das lustigste und originellste kostüm: verkleide dich mit deinen freunden als Tiere und bildet euren eigenen Urwald! TINTENFISCH KOSTÜM für Herren und Damen und verwandle dich in dein Lieblingstier. Farben Weiß. Material 100 Polyester. Have Fun! .
ZnačkaFunidelia #ad
VýrobceFuniglobal #ad
Číslo díluFAC0111-OZ

4. Funidelia

#ad

Standardní velikost, kostým pro dospělé a převlek na party, modrá, Funidelia | Kostým chobotnice pro pány a dámy zvířata, karneval a Halloween

#ad
Funidelia #ad - Velikost: standardní. Nejzábavnější a nejoriginálnější kostým: obleč se se svými přáteli jako zvířata a vytvořte si vlastní prales! Kostým s inkoustovými rybami pro pány a dámy a proměň se ve své oblíbené zvíře.

Kostýmy zvířata a hmyz různé a jedinečné pro karneval, Halloween, kostýmové večírky a narozeniny. Barvy modrá. Obsahuje: kostým pro dospělé. Bílý overal a tunika s čelem. U funidelia navrhujeme nejoriginálnější kostýmy pro vaše nejzábavnější večírky. Identifikace nejžádanějších produktů zákazníků nám umožňuje rychle a exkluzivně je vyrobit a nabídnout nejlepší poměr ceny a výkonu u produktů nejdůležitějších licencí světa.

Pokud jste velmi vysoká, korpulentní osoba nebo máte pochybnosti mezi dvěma velikostmi, je nejvhodnější zvolit větší velikost, protože by se měla normálně cítit volně. Převlek zvířat si užívejte plnými doušky. Have fun! Materiál 100 polyester. Naše značka made by funidelia je zárukou exkluzivity a kvality.
ZnačkaFunidelia #ad
VýrobceFuniglobal #ad
Číslo díluFAC0165

5. Smiffys

#ad

Fialová, Smiffys 43391, Octopus kostým pěna spojená s kapucí Tabard

#ad
Smiffys #ad - Jednotná velikost. Vezměte prosím na vědomí, že všechny naše výrobky Smiffys jsou vždy dodávány v plném značkovém balení Smiffys.

Smiffys je předním dodavatelem kostýmů a rodinným podnikem s více než 120letou zkušeností v oblasti kostýmů, paruek, make-upu a doplňků. Octopus kostým pěna bonded lila s kapucí tabard - kvalita pevná a převlékání & kostýmy od oblíbené značky Smiffy's. Náš specializovaný interní bezpečnostní tým zajišťuje, že všechny naše výrobky byly vyrobeny a přísně testovány, aby odpovídaly nejnovějším EU a americkým bezpečnostním normám a předpisům.
ZnačkaSmiffys #ad
VýrobceSmiffys #ad
Výška39.37
Délka192.91
Hmotnost0.22
Šířka157.48
Číslo dílu43391
Modelka43391
ZárukaŽádná záruka

6. WIDMANN

#ad

Kostým chobotnice, tematická party, karneval, overal, Widmann

#ad
WIDMANN #ad - Hledáte přestrojení na příští karnevalovou nebo tématickou party? Pak je kostým chobotnice firmy Widmann přesně to pravé pro vás. Další krásné kostýmy a doplňky najdete v našem značkovém obchodě. Součástí dodávky je vínově červený kostým chobotnice. Tento kostým je k dostání ve velikosti M/L. S tímto kostýmem se obratem ruky proměníte v veselou chobotnici. S příslušným příslušenstvím, jako například vodní pistolí, je kostým ideálně doplněn. Klikněte na název značky Widmann pod názvem produktu.
ZnačkaWIDMANN #ad
VýrobceWidmann #ad
Výška1.57
Délka19.69
Šířka11.81
Číslo dílu02603
Modelka02603
Záruka0 let záruka

7. Bodysocks Fancy Dress

#ad

Body Socks® sépie kostým pro dospělé

#ad
Bodysocks Fancy Dress #ad - Jednoduše navléknout a svléknout. Většinou pasuje jedna velikost dospělé. Vysoce kvalitní materiál. Ideální pro skupina kostýmy. Perfektní pro halloween, narozeniny, karneval, kostým party, tématické párty a více.
ZnačkaBodysocks Fancy Dress #ad
VýrobceBodysocks #ad
Výška1.57
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo dílu16.99
Modelka5060298047069