Top 9 Sägekettenschärfgerät – Příklepové vrtačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Einhell

#ad

5500 min-1, brusný kotouč, Bruska na pilové řetězy GC-CS 85 E Einhell 85 W, hloubková zarážka, napínací zařízení řetězu

#ad
Einhell #ad - Bezpečná práci díky průhlednému okénku. Včetně brusného kotouče. Jsou cenově výhodnou alternativou:broušení pilových řetězů namísto jejich vyhození! Otočné měřítko pro přesné nastavení brusného úhlu a napínací zařízení řetězu. Hloubková zarážka pro ochranu řetězu.
ZnačkaEinhell #ad
Výrobceeinhell #ad
Výška6.69
Délka10.04
Hmotnost4.17
Šířka8.66
Číslo dílu4499920
Modelka4499920
ZárukaZwei-jahre-garantie.

2. Einhell

#ad

Napínací zařízení řetězu, Ostřička na pilové řetězy Einhell GC-CS 235 E 235 W, brusný kotouč, 3000 min-1, hloubková zarážka

#ad
Einhell #ad - Otočná nastavení brusného úhlu se stupnicí a praktickým upínacím zařízením pro rychlé ostření bez opotřebení. Transparentní průhledné sklo a dodatečné osvětlení pro maximální viditelnost pracovní oblasti. Komfortní a přesné broušení pilových řetězů s kompaktním a robustním brouskem pilových řetězů díky flexibilní možnosti nastavení. Dodatečné nastavení horního úhlu. Hloubkový doraz pro ochranu před nadměrným opracováním materiálu.
ZnačkaEinhell #ad
Výrobceeinhell #ad
Výška8.27
Délka18.7
Hmotnost12.79
Šířka13.39
Číslo dílu4499910
Modelka4499910
ZárukaDvouletá záruka.

3. Divove

#ad

Divove Ostřička řetězové pily, ostřič pilových řetězů, ostřič řetězů, příslušenství pro všechny druhy řetězových pil, přenosná ruční klika ostřič řetězové pily

#ad
Divove #ad - Přesné ostření jednoduše protáhněte řetěz ostřičkou a pokaždé je zaručena přesná ostrost. S touto sadou bude broušení pilového řetězu jednoduché a šetří čas – vaše řetězová pila září novým leskem. Funkce zamykání zajišťuje přesné a opakovatelné umístění řetězové pily.

Díky přesnému systému polohování, je ideálním nástrojem pro náročné úkoly. Pohodlné a rychlé broušení tento ostřič funguje zcela bez proudu – jednoduchá manipulace jako ořezávátko. S přesnými otvory můžete nyní svou řetězovou pilu ještě přesněji nabrousit. Navíc obdržíte tři náhradní hlavice, 16 palců, 18 palců, 20 palců, aby vám nikdy nedošly nářadí. Kompatibilní s většinou řetězových pil náš brousící přístroj má dva otvory v úhlu 30 stupňů a stabilní nýt, který podporuje různé druhy řetězů s různými vzory otvorů 14 palců, 1/4 palce a 3/8 palcové řetězové pily.

Sada ostřičů řetězových pil – nyní ještě lepšínáš exkluzivní ostřič řetězové pily s ruční klikou byl kompletně přepracován a nyní nabízí ještě lehčí a kompaktnější konstrukci, který umožňuje přesné umístění řetězu, která maximalizuje vaši přenosnost. Požadovaná poloha se zafixuje a při každém ostření rukojeť otočte. Přitom je mimořádně kompaktní a lehký rozměry: 8, 2 x 6 x 1, 8 centimetrů, takže jej můžete pohodlně používat uvnitř i venku. Design 2 v 1 šikovně kombinuje mobilitu a praktičnost.
ZnačkaDivove #ad
VýrobceDivove #ad
Číslo díluDivove-MLQ

4. Güde

#ad

2 x brusné kotouče ø 145 mm a, Güde Ostřička pilových řetězů P 2300 A 230 W, nastavitelný úhel ostření 2 x 35°, pro všechny běžné typy pilových řetězů, 3000 1/min, vodicí lišta řetězu, osvětlení

#ad
Güde #ad - Pohodlí: vybaveno vodicí lištou řetězu a variabilně nastavitelným dorazem. Rozsah dodávky zahrnuje 2 brusné kotouče o ø 145 mm a jeden brousek. Spolehlivý partner pro péči o váš pilový řetěz, nezávisle na značce a modelu.

Výkon: s výkonem motoru 230 w a otáčkami motoru 3000 1/min poskytuje přístroj dostatečnou sílu pro všechny druhy ostření. Flexibilita: díky nastavitelnému úhlu ostření 2 x 35°, variabilnímu úhlu hrudníku 50° – 90° a sklonu 2 x 10° lze přístroj přizpůsobit plným a polosekáčovým řetězům.

OsvĚtlenÍ: integrované led osvětlení 0, 5 w/e14 zajišťuje i při špatných světelných podmínkách bezpečné a přesné vedení práce s ostřičkou pilových řetězů P 2300 A. Upínání řetězu se provádí pomocí upínací páky se snadnou obsluhou. Použití: ostřička pilových řetězů güde p 2300 a je vhodná pro všechny běžné typy pilových řetězů.
ZnačkaGüde #ad
VýrobceGüde GmbH & Co. KG #ad
Výška18.5
Délka14.96
Hmotnost13.01
Šířka10.24
Číslo dílu94135
Modelka94135

5. Einhell

#ad

Einhell Akumulátorový ostřič pilových řetězů GE-CS 18 Li – Solo hloubkové omezení, přesné nastavení úhlu broušení, LED světlo, napínací zařízení řetězu

#ad
Einhell #ad - Běžné řetězy pro řetězové pily lze rychle a šetrně brousit. Se stupnicí pro přesné nastavení úhlu broušení a napínacím zařízením řetězu se podaří přesné zpracování pomocí brusného kotouče. Brousí řetěz a šetří peněženku díky přesnému nabroušení namísto drahého nového nákupu. Omezení hloubky zajišťuje řetěz před příliš velkou ztrátou materiálu. Optimální osvětlení pracovního prostředí díky integrovanému LED světlu.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell #ad
Výška6.69
Délka11.22
Hmotnost3.7
Šířka8.66
Číslo dílu4499940
Modelka4499940
ZárukaDvouletá záruka.

6. Güde

#ad

Güde Ostřička pilových řetězů 85 W GKS 108 94077, 26 x 24 cm

#ad
Güde #ad - Bezpečnost – dodatečná bezpečnost zajišťuje možnost stacionární montáže ostřiče pilových řetězů na Váš pracovní stůl.

Univerzální použití – brousek pilových řetězů se hodí pro všechny běžné typy pilových řetězů úhel hrudníku 60°. Komfort práce – díky lehce jezdící vodicí kolejnici a stabilnímu držení řetězu díky upínací páce se GKS 108 snadno ovládá. Nastavitelný úhel broušení – úhel nastavte zcela jednoduše pomocí ručního kolečka přístroje 2 x 35°. Udržitelné – naostřete své pilové řetězy namísto jejich vyhazování! To šetří peníze a šetří životní prostředí.
ZnačkaGüde #ad
VýrobceGüde GmbH & Co. KG #ad
Výška12.99
Délka10.24
Hmotnost4.41
Šířka9.45
Číslo dílu94077
Modelka94077

7. baflovga

#ad

Ostřič zubů, přenosná ruční klika, řetězová pila, ostřič s kartáčem, ostřič řetězové pily, sada pro všechny druhy elektrických řetězových pil oranžová, ostřič pilových řetězů

#ad
baflovga #ad - Trvá jen 3 – 5 sekund, než se tupý řetěz opět vyčistí. Díky ostřikovači řetězové pily bude vaše řetězová pila ostrá jako nová, což vám ušetří čas a námahu při práci. Snadná instalace – kombinační nástroj s řetězovou pilou je nainstalován ostřičem a lze jej kdykoli nainstalovat a používat, takže váš řetěz lze během krátké doby naostřit.

Pokud má váš pilový list otvor, můžete odstranit kluzné nýty, které se mohou pohybovat sem a tam a používat. Nejlepší volba– obdržíte 3 brousicí hlavy, 1 štětec a zařízení a samotné ořezávátko. Perfektní design– aby se přizpůsobil různým druhům řetězů s různými otvory, je ostřič řetězové pily vybaven 2 pevnými brusnými otvory, jeden je pevný a druhý se pohybuje sem a tam. Trvanlivý materiál– ostřič řetězové pily je vyroben z nerezové slitiny oceli, který má dlouhou životnost a je velmi silný.

Pro snížení tření a prodloužení životnosti udržujte řetěz a kolejnice olejované. Je to dárek pro muže a nutnost pro zvýrazňovač reprodukce řetězové pily pro dřevorubce a zahradníky. Tlapky zajišťují přesné a opakovatelné umístění zubů. Bezpečnější– nástroj na ostření řetězové pily se snadno používá venku a chrání vaše ruce před zraněním. Nástroj na ostření řetězové pily je nainstalován v ostřiči a je okamžitě připraven k použití, aby byl váš řetěz obratem ruky ostrý.
Značkabaflovga #ad
Výrobcebaflovga #ad
Číslo díluSYMLQ-1
ModelkaSYMLQ-1

8. gxwcyi

#ad

Pro každou řetězovou pilu oranžová barva, 11dílná sada řetězové pily, ostření řetězové pily, ostřička, vysoce kvalitní ostřič pilových řetězů, ostřič řetězové pily

#ad
gxwcyi #ad - Snadná manipulace: naše sada ostřicích přístrojů na řetězovou pilu obsahuje všechny nástroje, které potřebujete pro rychlé a snadné nabroušení řetězové pily. Praktický design: s válcovaným sáčkem a vnitřními kapsami lze náš brousek na řetězovou pilu přepravovat a pohodlně připevnit na bederní pás.

Rukojeť z tvrdého dřeva lze připevnit na každý pilník a omezovač hloubky a lze ji použít na každou řetězovou pilu. Vysoká kvalita: vyrobeno z odolné oceli, kovu a tvrdého dřeva, nabízí náš brousek řetězu životnost a optimální řezný výkon. Kompletní sada: náš ostřič řetězů pro řetězové pily obsahuje 3 kulaté pilníky, 1 rukojeť z tvrdého dřeva, 1 hloubkový omezovač, 1 čistič zářezů, 1 rychlokontrolní ukazatel, 1 držák pilníků na řetězovou pilu, 1 držák úhlového vedení, 1 srolovanou tašku na nářadí a 1 drátěný kartáč.

Mnohostranně použitelný: naše sada ostřičů pilových řetězů je nastavitelná pro všechny velikosti řetězu a lze ji použít doma i na poli.
Značkagxwcyi #ad
VýrobceGY184a #ad
Číslo dílu011
Modelka011

9. Anyingkai

#ad

Přenosná ruční klika ostřič řetězové pily, ostřič pilových řetězů, Ostřička řetězové pily, sada ostřiče pilových řetězů, ostřič řetězové pily, příslušenství pro všechny druhy řetězových pil

#ad
Anyingkai #ad - Kromě toho je k dispozici 5 kusů náhradních brusných hlavic. Klademe velký důraz na zákaznické zkušenosti s nákupem, takže za 24 hodin poskytneme zákazníkům 100% spokojenost zákazníků. Díky přesnému systému polohování, je ideálním nástrojem pro náročné úkoly. Pohodlné a rychlé broušení tento ostřič funguje zcela bez proudu – jednoduchá manipulace jako ořezávátko.

Aby vyhovovaly různým druhům různých děrovaných řetězů. Nedělejte si starosti, že jich není dost. Kompatibilní s většinou konstrukcí řetězové pily: tato ostřička řetězové pily má 2 otvory ve směru 30 stupňů a jedním pevným nýtem. Spokojenost zákaznická obsluha: obdržíte tyto ostřicí zařízení během 2 – 5 dnů. Sada ostřičů řetězové pily – nyní ještě lepšínáš exkluzivní ostřič řetězové pily s ruční klikou byl kompletně přepracován a nyní nabízí ještě lehčí a kompaktnější konstrukci, který umožňuje přesné umístění řetězu, která maximalizuje vaši přenosnost.

S touto sadou bude broušení pilového řetězu jednoduché a šetří čas – vaše řetězová pila září novým leskem. Vysoce kvalitní materiályostřička řetězu ostřiče řetězové pily se skládá z hliníkové slitiny a ušlechtilé oceli, má dlouhou životnost, dlouhá životnost, je malý a přenosný. Design 2 v 1 - plně kombinuje přenosnost a praktičnost. Požadovaná poloha se zafixuje a při každém ostření rukojeť otočte.
ZnačkaAnyingkai #ad
VýrobceTIANDAOCHOUQIN-DE #ad
Číslo díluTDCQ-DE888
ModelkaTDCQ-DE888