Top 10 Dehumidifiers For Home – Odvlhčovače vzduchu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KIMBONNI

#ad

Elektrický, koupelny,, Odvlhčovač vzduchu, tichý odvlhčovač vzduchu s časovačem 6–8–10 h, přenosný odvlhčovač, 2 režimy, proti vlhkosti plísní, automatické odmrazování, energeticky úsporný, do skříně

#ad
KIMBONNI #ad - 360° efektivní odvlhčování naše odvlhčovače vzduchu využívá polovodičovou kondenzační technologii pro 360° vysoce účinné odvlhčování. Je ekologičtější a cenově výhodnější než běžné velké sušičky. Spora energie s malým příkonem 22, 54 kw proudu po dobu 24 hodin. Díky kompaktnímu designu 242 × 150 × 138 mm a nízké hmotnosti pouze 1070 g lze tento mini odvlhčovač snadno umístit do každého rohu, ložnice atd.

Světelný režim lze provozovat nezávisle na sobě, takže je bezpečné a pohodlné používání, abyste vytvořili krásnou a romantickou atmosféru v noci. Pokud je pracovní teplota příliš nízká, aby se zabránilo zamrznutí kondenzátoru a zajistil bezpečný provoz. Efektivně redukuje plísně, přírodní vzduch. Dokáže ze vzduchu přijímat maximálně 350 ml vlhkosti denně standardní prostředí: 30 °C, 80 % rF.

Perfektní pro oblasti s vysokou vlhkostí vzduchu jako byt, perfektní pro odvlhčování malých místností. V nízkém režimu režim spánku pracuje extrémně tiše s hladinou hluku pod 30 dB, automaticky zapne funkci odmrazování, takže můžete nerušeně spát. Díky modernímu designu je také krásnou dekorací pro domácnost, koupelna, kuchyně, ideální odvlhčovač vzduchu pro malé pokoje. Lehký a přenosný, šatní skříň, aby splnil vaše požadavky na odvlhčování. 2 režimy a funkce automatického odmrazovánímá 2 režimy odvlhčování vysoký/nízký.
ZnačkaKIMBONNI #ad
Výška9.53
Délka5.43
Šířka5.91
Číslo dílu717023780009

2. wisedry

#ad

Wisedry 50 gramů 10 balení silikagelový sáček silikagel mikrovlnná trouba regenerovatelný sáček s indikátorem pro bezpečné použití v koupelně potravinářské kvalitě

#ad
wisedry #ad - Pokud s námi nejste spokojeni, obraťte se přímo na tým zákaznických služeb společnosti wisedry, abyste kdykoli získali rychlé řešení. Safe double packing & easy storage uvnitř vakuově zabalený, vnější uzavřený sáček s uzavíráním z hliníkové fólie, který chrání balení vysoušedla před použitím před vlhkostí.

Vysoušecí prostředek indikující vlhkost obsahuje oranžový silikagel, kdy je třeba vysoušedlo nabít nebo vyměnit. I nepoužité sáčky lze bez problémů skladovat. Rychle se znovu aktivuje 2 minuty rychle reaktivuje v mikrovlnné troubě. Normální balení vysoušecího prostředku může potřebovat několik hodin.

Doporučujeme použít namísto modrého oranžového silikagelu. Bez chloridu kobaltnatého, bez poškození, bez znečištění, netoxického, bezpečné pro potraviny a léky. Silikagel v potravinářské kvalitě – s vysokou absorpcí vlhkosti až 35 % jako vlastní hmotnost. Oranžové krystaly se zbarví do černo-zelené, který uživatelům umožňuje rychle zjistit, když jsou stále více nasyceny vlhkostí.
Značkawisedry #ad
Výrobcewisedry #ad
Hmotnost1.17
Číslo díluVB-50G-6Pack
ModelkaVB-50G-6Pack

3. Sichler Haushaltsgeräte

#ad

Sichler Haushaltsgeräte Odvlhčovač do skříně: 9dílná sada XL odvlhčovačů do skříně k zavěšení, až 450 ml odvlhčovač vzduchu k zavěšení, odvlhčovač vzduchu do šatníku

#ad
Sichler Haushaltsgeräte #ad - Před vlhkostí spolehlivé proti plísním a pachům Bezpečná absorpce vlhkosti v závěsném vaku. Pro použití proti plísním a nepříjemným pachům Bezpečné pohlcování vlhkosti v sáčku.

Chrání skříně, šatní skříně atd. Rozměry: vždy 130 x 140 x 20 mm, auto, zásuvka, vzduch místo ceny 43, ramínko na šaty, odvlhčování, závěsy, hmotnost: vždy 187 g. Odvlhčovač do šatníku ef-105 Účinná látka dihydrát chloridu vápenatého: Absorpce vody až 450 ml v sáčku, celkem 4 050 ml. Chrání skříně, šatní skříně atd. Odvlhčovač vzduchu šatní skříň – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: odvlhčování skříně, zápach, polštáře, vlhkost, háčky, sušička, 90 EUR odpovídá dříve. Doporučená VK dodavatele. Před vlhkostí devět závěsných pytlů po 180 gramech granulátu účinné látky.
ZnačkaSichler Haushaltsgeräte #ad
VýrobceSichler Haushaltsgeräte #ad
Výška5.51
Délka5.12
Hmotnost8.93
Šířka0.79
Číslo díluNC5974-944

4. Spetebo

#ad

Odvlhčovač, vysoušeč pokojů, náhradní balení, Spetebo 24 x 450 g odvlhčovač vzduchu, granulát, náhradní balení Ultra Fresh – náhradní sáček do místnosti

#ad
Spetebo #ad - Kompatibilní s boxy ultra Fresh odvlhčovače 13 x 13 cm. Upozornění: odvlhčovací boxy nejsou součástí dodávky. Materiál: granulát odvlhčovače. 24 x odvlhčovač vzduchu, náhradní sáček à 450 g – vhodný pro prostory do 25 m2. Hmotnost sáčku činí cca 450g.
ZnačkaSpetebo #ad
VýrobceSpetebo #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.99
Šířka0
Číslo dílu23174
Modelka23174

5. Airalia

#ad

Entfeuchter gegen Geruch für Kleidung, Wohnwagen, Airalia Luftentfeuchter Granulat, Wohnung, Badezimmer, Schlafzimmer, Luftentfeuchter Kleiderschrank zum Hängen 10er Pack

#ad
Airalia #ad - Zum hängen einfach den kleinen Bügel Clips befestigen & aufhängen. Sichtbarer fÜllstand - dank des transparenten Materials des Auffangbeutels kann man erkennen, wie sich der Schrank Entfeuchter mit der Zeit mit Flüssigkeit füllt und ihn gegebenenfalls austauschen.

Feuchtigkeit absorbierendes granulat - alle 10 Luftentfeuchter Granulat Beutel können bis zu 500 ml Feuchtigkeit bzw. Flüssigkeit absorbieren und im unteren transparenten Teil des Beutels speichern. Ideal fÜr alle anwendungen - da die luftentfeuchter Beutel gelegt und aufgehängt werden können, Badezimmer, Wohnung, eignen sie sich universell für Kleidung, Kleiderschränke, Schlafzimmer & Wohnwagen.1

10er luftentfeuchter set - mit unserem luftentfeuchter Set erhalten Sie 10 kleine Luftentfeuchter Beutel zum Aufhängen oder Legen, die Feuchtigkeit, Kondenswasser absorbieren und Gerüche verhindern. Recycelbar & praktisch - die luftentfeuchter beutel und deren Bügel sind komplett recycelbar und können gehängt oder gelegt werden.
ZnačkaAiralia #ad
Výška13.98
Délka0.98
Hmotnost0.49
Šířka6.3

6. Stimo

#ad

24 x granulát do odvlhčovače vzduchu 400 g náhradní balení univerzální hydratační sáček 24 x náhradní balení 400 g

#ad
Stimo #ad - Efektivní: ať už v obývacím pokoji, ve sklepě, ložnici nebo v karavanu, prostorově úsporný vysoušeč vzduchu efektivně zabraňuje tvorbě vlhkosti a chrání vaše prostory před tvorbou plísní a s tím spojenými nepříjemnými pachy. Ekologické: sáčky jsou vhodné pro všechny běžné boxy pro odvlhčování vzduchu. Funkční: granulát absorbuje vlhkost a shromažďuje ji v příslušné nádobě. Praktické v sadě: 24 x 400 g sáček s granulátem. Rozměry: 13 × 12 × 3 cm d × š × v – šetří místo – bezhlučný –.
ZnačkaStimo #ad
Výška1.18
Délka5.12
Hmotnost0.88
Šířka4.72

7. vabiono

#ad

Doplňková balení, granulát v netkaném sáčku pro odvlhčovač vzduchu 10 x 1,2 kg VABIONO

#ad
vabiono #ad - Rozměry: 22 x 12 x 7 cm. Dodávané množství: 10 sáčků z netkané textilie à 1, 2 kg bez zápachu. Vysoce kvalitní odběr vzduchu v místnosti přebytečnou vlhkost - základní cena: 1, 92 €/kg.

Sůl se používá v kombinaci se zvlhčovači vzduchu, aby se vlhkost vzduchu v obytných prostorách udržovala na nízké úrovni. Jedno balení je účinné dlouho. Sůl chlorid vápenatý obsažená v sáčku je díky své hygroskopii účinným vysoušecím prostředkem. Granulát se přitom pomalu rozpustí. Tím je umožněno použití v obytných prostorách. Odstraněná vlhkost se hromadí jako tekutina v sběrné nádobě. Atd.
Značkavabiono #ad
Výška2.76
Délka8.66
Hmotnost26.46
Šířka4.72

8. WENKO

#ad

2dílná sada zvlhčovačů, bílý, WENKO Odvlhčovač vzduchu Cube, plnitelný, odvlhčovač vzduchu bez proudu, 500 g, redukce plísní a pachů, odkapávací miska, odvlhčovač vzduchu

#ad
WENKO #ad - Působivý univerzální – odvlhčovač vzduchu se hodí pro místnosti o velikosti 40 m³ a v závislosti na obsahu vlhkosti vzduchu je odvlhčuje až 2 měsíce. Součástí dodávky sušičky vzduchu je blok granulátu o hmotnosti 0, 5 kg účinné látky.

Jednoduchá manipulace – vlhkost absorbovaná granulátovým blokem jednoduše odkapává v odkapávací misce – jakmile se granulátový blok rozpustí, garáž, můžete jej jednoduše snadno nahradit novým blokem a vyprázdnit odkapávací misku. Záchytná miska má přitom značný objem cca 3 l tekutiny. Inovativní design: náš odvlhčovač vzduchu cube vyniká vynikajícím a moderním designem, který byl oceněn porotou Plus X Awards 2017 za design a funkčnost.

Ekologický: odvlhčovač vzduchu v místnosti chrání stěny, plísní a nepříjemnými pachy – pracuje zcela bez elektřiny, textilie nebo auto před vlhkostí, nábytek, je doplňovací a znovu použitelný. Chrání před plísněmi – odvlhčovač vzduchu skončí s vlhkými, zvlněnými prostory a díky snížení vlhkosti vzduchu zajišťuje zdravé klima v místnosti. Odvlhčovač je ideální pro sklep, prádelnu nebo odkládací místnost.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška5.12
Délka5.12
Hmotnost3.09
Šířka5.12
Číslo dílu69384800
Modelka69384800

9. Air Pro

#ad

Air Pro Digitální odvlhčovač vzduchu 12 l/den – WiFi režim spánku, garáže a kuchyně, sklepa, do ložnice, 24hodinový časovač pro sušení prádla, přenosný elektrický odstraňovač plísní a vlhkosti

#ad
Air Pro #ad - Odvlhčovač vzduchu hraje důležitou roli při zlepšování tělesné a respirační pohody lidí, kteří žijí uvnitř. Extrémně tichý a energeticky účinný odvlhčovač vzduchu: obsahuje pokrokovou technologii pro tichý provoz 45 db a energetickou účinnost 200 wattů. U tohoto odvlhčovače vzduchu můžete přístroj ovládat konečky prstů.

Kromě toho disponuje integrovaným ukazatelem procentní vlhkosti vzduchu v reálném čase, což umožňuje rychlé posouzení stupně vlhkosti. Odvlhčovač vzduchu nabízí výhody, zabraňují tvorbě plísní, nechají oblečení rychleji schnout, které přispívají ke zdravějšímu a pohodlnějšímu prostředí. Automatické odmrazování zajišťuje nepřetržitý provoz. Integrovaný 24hodinový časovač optimalizuje spotřebu energie. Odvlhčovač vzduchu nabízí působivou kapacitu 12 litrů denně a prostorově úspornou 2litrovou nádrž na vodu.

Tento odvlhčovač vzduchu má ukazatel vlhkosti, zelená pro mírnou vlhkost vzduchu a červená pro vysokou vlhkost vzduchu. Funkce dětského zámku zabraňuje nechtěnému nastavení dětmi. K dispozici jsou dvě možnosti odtoku: buď ručně vyjmete nádrž na vodu a vylijete sebranou vodu, nebo připojte dodanou hadici, takže jej lze podle potřeby jednoduše postavit a přepravovat. Tato aplikace rozšiřuje ovládání nad rámec fyzické interakce a umožňuje vám spravovat nastavení, sledovat obsah vlhkosti a přizpůsobit provoz.
ZnačkaAir Pro #ad
VýrobceAir Pro #ad
Výška21.34
Délka11.06
Hmotnost25.35
Šířka12.64

10. Boadw

#ad

Protiplísňový, deodorační taška na sušení, proti vlhkosti, ložnice, absorbér vlhkosti do sklepa, šatní skříň, Boadw Odvlhčovač vzduchu 10 × 230 g, umývárny

#ad
Boadw #ad - Praktická bezpečnost tyto odvlhčovací sáčky do šatníku absorbují vlhkost díky fyzickému efektu odvlhčování, aniž by zatěžovaly uživatele a životní prostředí. Vizuální balení viditelný odvlhčovač vzduchu vám umožní přehledně zkontrolovat nasbíranou vlhkost a oddělí také nasbíranou vlhkost od částic chloridu vápenatého, aby se zlepšila účinnost odvlhčování.

Každý odvlhčovací sáček může absorbovat maximálně 500 ml vlhkosti/vodu. Velká absorpce závěsné odvlhčovače zachycují přebytečnou vlhkost ze vzduchu a zachycují ji do sběrných sáčků. Závěsné odvlhčovače vzduchu lepší než běžné odvlhčovače vzduchu, kuchyň, jako je šatní skříň, tyto závěsné balíčky jsou vybaveny závěsnými háčky pro flexibilní použití doma a v uzavřených prostorách, člun a sklep. Individuální balení pro každý závěsný sáček s absorpcí vlhkosti, můžete bez problémů zavěsit nový, když je sběrný sáček plný.

Vyjměte ji a zavěste ji všude tam, obytný vůz, prádelna, kde ji potřebujete, koupelna, a pak začne pracovat pro suchou a příjemnou atmosféru. Každý sáček na odvlhčování vzduchu obsahuje 0, které mohou efektivně zvětšit oblast odvlhčování, 51 lb 230 g globulárních částic chloridu vápenatého, aby bylo dosaženo výsledku rychlé absorpce. Dné vytékání tyto odvlhčovací částice používají uvnitř kvalitní sáček dupont, aby byl zajištěn přístup ke vzduchu a zabránění úniku vody, čímž je vaše oblečení a soukromé předměty silně chráněny.
ZnačkaBoadw #ad
Výška5.91
Délka7.87
Hmotnost5.07
Šířka7.09