Top 10 Dodge RAM 1500 Zubehör – Interiérové panely do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CGEAMDY

#ad

CGEAMDY Nářadí na demontáž auta, univerzální dveřní obložení nástrojů pro odstraňování ozdobných lišt, pro obložení interiéru a rádio, sada 5 kusů klínů na ozdobné lišty do auta

#ad
CGEAMDY #ad - Balení obsahuje: obdržíte 5 různých druhů nástrojů pro obklady, včetně 4 kusů nástrojů na odstranění dveřního obložení dveří a 1 kusu odstraňovače uzávěrů. Super lehký a přenosný, tvrdší než běžné abs, můžete je uložit kamkoli nebo nosit v tašce, když nejste v provozu. Několikanásobné použití : profesionální sada je ideálním nástrojem pro odstraňování obložení z interiéru a exteriéru auta, klipů, upevňovacích prvků, úzkých okrajů, rádia, audia, tvarů, odznaků, včetně dveřních výplní, odstraňovače tahů, okenních obložení, odstraňovačů přístrojových desek, odstraňovače klipů a polstrování a tak dále.

Jsou odolné proti poškrábání a neškodným designem k autolaku v celé modifikaci. Na rozdíl od některých kovových nástrojů na trhu, které mohou zanechat škrábance nebo poškození povrchu vozidla, můžete snadno používat a chránit tak své auto. Ostrý a čistý okraj obkladového nástroje zajišťuje dobrý účinek při používání a zahnutá a ultratenká hlava klipu může dosáhnout omezených oblastí, aniž by se přerušila obložení.

Vyrobeno ze super odolného termoplastického materiálu v oem kvalitě s vysokou řemeslnou prací, dostatečně robustní pro dlouhodobé používání, netoxický a ekologický design, snadno se zlomí. Ergonomický design: sada nářadí na odstraňování zastřihování je vyrobena v souladu s ergonomickým designem se super lehkými a jednoduchými funkcemi ruky. Vysoce kvalitní materiál: balení obsahuje 5 kusů nástrojů na odstranění. Protiskluzová a silná rukojeť může zabránit jeho spadnutí, když je používána, umožňuje vám používat s menším úsilím a zlepšit efektivitu při stříhání různých vnitřních i venkovních automobilů.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-Tools
ModelkaCGEAMDY-Tools

2. LECART

#ad

RAM 1500/2500/3500, LECRAT für Dodge Ladegerät Zubehör Bling AC Knopf Abdeckungen Auto Innenraum Zubehör für Dodge Challenger, Chrysler 300/300S

#ad
LECART #ad - Einfach zu installieren: einfach auf die knöpfe stecken, damit das Dodge Charger Innenzubehör nicht die Bedienung der Knöpfe beeinträchtigt. Guter service: wir bieten 6 monate garantie für Dodge Challenger Zubehör, kostenloser Ersatz & volle Rückerstattung werden ebenfalls bereitgestellt, alle Probleme bitte kontaktieren Sie uns.

Speziell passend für dodge ladegerät zubehör: kompatibel mit dodge charger/challenger 2015–2021, 2014, chrysler 300/300s 2015–2020, jeep Cherokee/Grand Cherokee 20 14-2021 Bitte beachten Sie, 2016, 2018, ram 1500/2500/3500 2013, dass es bei einigen Automodelle eine kleine Lücke auf der Rückseite des Knaufs geben kann. Kostenloser Ersatz für alle Produktprobleme. Bling dekoration & großartiger schutz: kommt mit handgefertigtem kristallstein, außerdem ist es auch ein großartiger Schutz für Ihre Autoknäufe, das Challenger Zubehör ist eine schöne Bling Ergänzung zu Ihrem Dodge, machen den Innenraum hervorstechen.

Hochwertiges zinkmetall + kristallstein: hergestellt aus hochwertiger Zinklegierung und Strass, die Chrysler 300 Zubehör sind langlebig und kristallklar, fügen Sie etwas Glanz zu Ihrem Auto-Innenraum hinzu. Und das doppelseitige Klebeband ist auch für Sie erhältlich.
ZnačkaLECART #ad
VýrobceLECART #ad
Výška1.28
Délka1.65
Hmotnost0.22
Šířka1.65
Číslo díluLECART-bling interior accessories
ModelkaLECART-bling interior accessories

3. CGEAMDY

#ad

CGEAMDY 10 ks ozdobných proužků pro klimatizaci automobilů, diamanty pro většinu rovných větracích otvorů růžová1, příslušenství interiéru auta, obložení klimatizace

#ad
CGEAMDY #ad - Co obdržíte: obdržíte 10 kusů bling car air breathing trim, tyto pásky jsou cca 20 cm dlouhá a hodí se do většiny vzduchových dechů. Estetika a personalizace: elegantní a inovativní design s třpytivými křišťálovými diamanty, který je velmi kvalitní a ukazuje váš osobní vkus.

Je to perfektní vnitřní příslušenství pro vaše auto. Jsou velmi odolné, šetrné k životnímu prostředí a bez zápachu a nedráždí se snadno a nevyblednou. Materiál: tyto ozdobné proužky pro větrací otvory automobilů jsou vyrobeny z kvalitního chromovaného PVC s intarzií z třpytivých štrasových kamenů. Oblast použití: tyto proužky těsnění pro odvod vzduchu se hodí pro všechny rovné mřížky pro odvod vzduchu klimatizací, ale ne pro zakřivené/kulaté/zakřivené mřížky pro odvod vzduchu.

Snadná instalace : před instalací jednoduše vyčistěte větrací otvory klimatizace, porovnejte velikost větracích otvorů, odstřihněte délku větracích otvorů nůžkami a otevřete ozdobný proužek ve tvaru U, aby se zacvakl.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-ZST2
ModelkaCGEAMDY-ZST2

4. YEE PIN

#ad

YEEPIN 2 kusy kompatibilní s Dodge RAM 1500 2023-2021 2020 2019 záslepka zadní box vnitřní přestavba krytu otvorů příslušenství

#ad
YEE PIN #ad - Vnitřní modifikace pro zakrytí nevzhledných otvorů. Kompatibilní s dodge ram 1500 2023 2022 2021 2020 2019. Proti písku, proti ucpávání.
ZnačkaYEE PIN #ad
VýrobceYEE PIN #ad
Číslo díluYEE PIN

5. CGEAMDY

#ad

Příslušenství do interiéru auta, dekorativní lišta, 20 kusů dekorací do auta, pro styling větrací mřížky, vícebarevné ozdobné proužky pro většinu větracích otvorů červená

#ad
CGEAMDY #ad - Měří 20 cm. Kompatibilita: naše vnitřní obložení klimatizace je vhodné pouze pro auta a klimatizace s rovnou mřížkou pro odvod vzduchu, není vhodné pro zakřivené, klenuté nebo kulaté. Díky novému designu povrchové úpravy je auto krásnější a individuálnější a ukazuje váš jedinečný vkus.

Custom decoration: tato lišta pro odvod vzduchu dodá vašemu vozu jasný a krásný vzhled. Díky dlouhodobému používání se snadno nepoškodí, má dlouhou životnost a spolehlivost. Kvalitní materiál: náš pásek pro klimatizační zařízení do auta je vyroben z ekologické pvc měkké pryže s vynikající elasticitou a lepícími vlastnostmi. Můžete je také sdílet s přáteli nebo příbuznými, kteří mají auto.

Zkontrolujte prosím typ mřížky pro odvod vzduchu, pokud se nehodí k vašemu autu nebo klimatizaci. Co obdržíte: obdržíte 20 kusů krytů pro odvod vzduchu do auta. Snadná instalace: změřte délku každé mřížky pro odvod vzduchu a ustřihněte ji na odpovídající délku, pak ozdobný proužek složte rovně a integrujte jej do listu pro odvod vzduchu. Kromě toho je toto autopříslušenství ohebné, vodotěsné a odolné proti korozi.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-ZST1
ModelkaCGEAMDY-ZST1

6. VICDUEKG

#ad

Větrací mřížka, klimatizace, VICDUEKG 10 kusů dekorace do ventilačního otvoru do auta, vývod vzduchu, 20 cm, ozdobné lišty pro vlastní tvorbu, proužky, ozdobná lišta, dekorační lišta světle modrá, vnitřní vybavení

#ad
VICDUEKG #ad - Nebo je můžete sdílet také se svými přáteli a rodinou. Prémiový materiál – tyto větrací mřížky pro klimatizační zařízení jsou vyrobeny z vysoce kvalitního chromovaného měkkého PVC materiálu, nepoškrábe se auto, dlouhá životnost, těžko se zlomí, nevyblednou a spadnou, bez problémů vhodný výstup vzduchu.

Personalizovaná dekorace – vzduchové proužky do auta mají velmi jasnou barvu, která okamžitě oživí interiér vašeho auta a učiní ho cool a jedinečným! Naše vnitřní lišta na obložení auta také může zabránit pronikání prachu do mezery, takže vaše auto vypadá čistě a uklizeně. Použitelné typy – tyto dekorační proužky pro větrací otvory se hodí pro všechny modely s rovnými mřížkami pro odvod vzduchu pro klimatizace, ne pro obloukové / kulaté / zakřivené mřížky pro odvod vzduchu. Co dostanete – 10 kusů větracích lišt do auta, dostatečné množství pro splnění vašich každodenních dekoračních a náhradních potřeb a vytvoření okouzlující krajiny ve vašem autě.

Před objednávkou prosím zkontrolujte, zda je vaše větrací mřížka rovná. Vnitřní lišta automobilového oblečení má klipovou konstrukci ve tvaru U, aniž by spadla. Snadná obsluha – nejprve změřte délku každé mřížky výstupu vzduchu a vyřízněte příslušnou délku, pomocí kterého lze větrací mřížku snadno upnout, pak jednoduše zaklapněte mřížku výstupu vzduchu.
ZnačkaVICDUEKG #ad
VýrobceVICDUEKG #ad

7. CGEAMDY

#ad

Slitina štras Auto Tlačítko Prsten, CGEAMDY 2 ks Auto Start-Stopp Knoflík Kryt Lesklý dekorativní kroužek, stylové a okouzlující dámské dekorace do auta modrá

#ad
CGEAMDY #ad - Design s dvojitým kroužkovým krystalem, takže výrobek je třpytivý a krásný pro tlačítko start-stop motoru auta. Vypadá blýskavě jako drahokam a stane se atraktivní dekorací ve vašem autě. Iroké možnosti použití: tyto emblémy startování motoru můžete použít k ozdobení tlačítka start-stop, tlačítka automatického klimatizace, Vánoce, stick-shift atd.

Pestré designy: dekorativní prsteny jsou k dostání v mnoha různých barevných stylech, aby odpovídaly vašim preferencím. Sparkly kristall dobře ozdobí interiér vašeho auta. Vsazené mnoha světlými třpytivými křišťálovými štrasovými kamínky a s dvojitými krystaly na prstenu. Je to také jedinečný a jemný dárek pro ženy. Je to ideální dárek pro vaši rodinu a přátele na narozeninové oslavy, rádiového spínače, tlačítek pro ovládání hlasitosti, výročí a díkůvzdání. Snadná instalace: každý křišťálový kroužek má 2 kusy lepicí pásky, namířit na spodní stranu kroužku a silně jej přitlačit, odtrhnout lepicí fólii, odtrhnout fólii na druhé straně lepicí pásky, jednu stranu lepicí pásky, který se hodí k povrchu vašeho auta.

Musíte pouze naklonit místo instalace, můžete si vybrat ten, zacílit na tlačítko zapalování a pevně přitlačit. Vysoce kvalitní materiál: vyrobeno z kvalitní zinkové slitiny a polymerové hlíny, která je robustní a má dlouhou životnost. Můžete si také vybrat nebo přizpůsobit svůj ozdobný prsten interiéru vašeho auta, aby lépe odpovídal vašim estetickým vlastnostem.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-Ring
ModelkaCGEAMDY-Ring

8. CGEAMDY

#ad

Vhodný pro širokou paletu vozidel na trhu uhlíková vlákna, dekorační kroužek pro startování, start stop kryt tlačítka, CGEAMDY Kryt na tlačítko zapalování auta

#ad
CGEAMDY #ad - Nedestruktivní instalace: pomocí speciálního lepidla nepoškozujte interiér auta, neomezuje používání původního auta při startování klíčů, zvyšte pocit obřadu, před instalací tlačítko vyčistěte. Jemné řemeslné umění: zaoblené hrany, aby se děti nedopatřením dotkly startovacího tlačítka.

Testovali jsme většinu aut na trhu a tyto údaje jsou pravdivé, neváhejte je bez problémů používat. Vysoký tvar: dobře padne na knoflík vašeho auta, temperamentu vašeho auta, lze otáčet o 180 stupňů, zvyšuje pocit pohybu auta. Zohlednili jsme pocity dětí a těhotných matek, brání tomu, žádné poranění rukou, takže tento produkt není škodlivý pro děti a těhotné matky.

Tento materiál je velmi drahý a obtížně se vyrábí, strávili jsme spoustu času jeho vývojem, což vede k aktuálnímu vysoce kvalitnímu výrobku. Tento knoflík do auta je tak dobře přizpůsoben vaší auře, nepřekonatelný tvar. Univerzální: vhodné pro 95 % modelů s tlačítkem power start stop. Kvalitní materiály: vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu ze zinkové slitiny, má skvělý vzhled a nechá vyniknout vašemu autu.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-Startbut1
ModelkaCGEAMDY-Startbut1

9. VICDUEKG

#ad

VICDUEKG 20 kusů Auto Vývod vzduchu Dekorace proužky Klimatizace Větrací otvor Dekorace Auto Interior Decor Příslušenství DIY Car Vnitřní vybavení Pruhy modrá

#ad
VICDUEKG #ad - Nebo je můžete sdílet také se svými přáteli a rodinou. Prémiový materiál: tyto větrací mřížky pro klimatizační zařízení jsou vyrobeny z vysoce kvalitního chromovaného měkkého PVC materiálu, dlouhá životnost, nevyblednou a spadnou, těžko se zlomí, nepoškrábou auto, bez problémů vhodný výstup vzduchu.

Před objednávkou prosím zkontrolujte, zda je vaše větrací mřížka rovná. Vnitřní lišta automobilového oblečení má klipovou konstrukci ve tvaru U, pomocí kterého lze větrací mřížku snadno upnout, aniž by spadla. Personalizovaná dekorace: vzduchové proužky do auta mají velmi jasnou barvu, která může okamžitě oživit interiér vašeho auta a učinit jej cool a jedinečným! Naše vnitřní lišta na obložení auta také může zabránit pronikání prachu do mezery, takže vaše auto vypadá čistě a uklizeně.

Obsah balení: 20 kusů větracích lišt, dostatečné množství pro splnění vašich každodenních potřeb dekorace a náhrady a vytvoření okouzlující krajiny ve vašem autě. Snadná obsluha: nejprve změřte délku každé mřížky výstupu vzduchu a vyřízněte příslušnou délku, pak jednoduše zaklapněte mřížku výstupu vzduchu. Použitelné typy: tyto dekorační proužky pro větrací otvory jsou vhodné pro všechny modely rovných mřížek pro odvod vzduchu klimatizací, nikoli pro obloukové/kulaté/zakřivené mřížky pro odvod vzduchu.
ZnačkaVICDUEKG #ad
VýrobceVICDUEKG #ad
Hmotnost0.15
Číslo dílu0065
Modelka0065

10. MaxAwe

#ad

MaxAwe 2 ks děrovacích zádových boxů vnitřní konstrukce krytu sloupových otvorů, zakrytí otvorů příslušenství krytky kapes pro Dodge RAM 1500 2019 2020 2021, zábradlí postele Bed Rail Stake Hole Covers

#ad
MaxAwe #ad - Fit: vhodné pro dodge ram 1500 2019 2020 2021. Teplý tip: abyste zajistili, potvrďte prosím, že obdržíte správný výrobek, že model vašeho vozu souhlasí s některým z čísel v našem popisu.

Kryty by neměly sedět v jedné rovině, aby byl otvor na kroužek chráněn před odhalením. Kryt kapsy na kroužky je aktivován, takže je můžete snadno odstranit. Stav: 100% zbrusu nový, písek, prach a jiné předměty spadly do otvoru. Servis: pokud máte dotazy k našim produktům, neváhejte nás kontaktovat. Tyto kryty zabraňují tomu, aby déšť, 2 kusy. Materiál: vysoce kvalitní a s dlouhou životností, jednoduché a pohodlné používání. Skvělá náhrada za váš starý.
ZnačkaMaxAwe #ad
VýrobceGGB #ad
Číslo díluNO
ModelkaNO